Dodaj do ulubionych

Radio El, 1992 - 2012

IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 05.03.12, 19:06
Radio El, 1992 - 2012
R.I.P
Obserwuj wątek
    • Gość: słuchacz Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.03.12, 19:22
      Wszyscy już dawno wiedzą, przeszła pod ESK
      • Gość: zb Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.elblag.vectranet.pl 05.03.12, 21:17

        Zamiast RADIO EL będzie nadawała w Elblągu ESKA
        • Gość: kiedyś słuchacz Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.03.12, 01:55
          a co z wieloletnim szefem Pawłem Kasperczykiem ?
          • Gość: chris o poranku Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.play-internet.pl 06.03.12, 10:05
            Media to nie wydawca ani nawet redaktor naczelny. Media to dobrzy dziennikarze. Tych Radio EL z róznych przyczyn nie mogło i nie potrafiło utrzymać w redakcji. Efekt ? Radio stopniowo podupadało. I na końcu zostało przejęte przez stację bez wyrazu - ESKĘ. Podobne zmiany widać już w Dzienniku Elbląskim - wypowiedzenia dla dziennikarzy już poszły. Co będzie dalej ? Zostaje internet - Portel się trzyma. Negatywne tendencje widać już w Info - dobrzy dziennikarze zostali zastąpieni przez nijakich, bez wyrazu, co odbija się na zawartości merytorycznej tego portalu, który jeszcze nie tak dawno aspirował do miana opiniotwórczego. Elblag24, 82-300 czy elnews praktycznie nie istnieją. Nie ma więc w Elblągu silnego lokalnego medium.
            • Gość: kr Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.elblag.vectranet.pl 06.03.12, 10:28

              heheh "dobrzy dziennikarze" w Info???
              kolega Pszczółkowski znowu pisze o sobie, ładnie padło na głowę komuś
              • Gość: Mama Rafała Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.12, 12:29
                kr - o Kadłubowski Rafał się odezwał - pisarz przepisujący oficjalne komunikaty miasta. Dziennikarstwo najwyższych lotów ;)
    • Gość: -|- Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.wmbp.edu.pl 06.03.12, 13:48
      wpisuje sie do księgi kolondencyjnej.
      Radio nasze poki miało wiadomości bliskie wiodło jakoś

      youtu.be/ei33ICY3MGU
      • Gość: rs Re: Radio El, 1992 - 2012 IP: *.elblag.vectranet.pl 06.03.12, 19:19
        Nowaczyk ze Strzelcem i Lulewiczem z Rady Programowej Radia Olsztyn robią polityczne podchody aby na częstotliwości 103,4 uruchomić PME Program Miejski Elbląg - w ten sposób Nowaczyk mógłby w końcu ogłosić jakiś sukces bo szanse że w tej kadencji wybuduje stadion lub aquapark są znikome a tak to ogłoszą że zły PiS zamknął Radio El a kochana Platforma otworzyła nowe radio w mieście, oczywiście lojalne i podporządkowane Ratuszowi
        • regres159 Re: Radio El, 1992 - 2012 06.03.12, 19:42
          Ale to już było,redakcja elblaska miala swoja wstawkę w RO,przez jakieś 4 godziny,później,gdy zabroniono rozdzielczości-zaniechano nadawania na lokalnej częstotliwości 103,4.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka