kristii
08.11.09, 10:06
Drogie Mamy!Moja trzylatka dopiero od tygodnia chodzi do przedszkola.Mamy już
efekty:kaszel,katar i kichanie.Nie dziwi mnie to,ponieważ połowa grupy kaszle
i kicha.Zastanawiam się jednak czy w takim stanie powinno się posyłać dziecko
do przedszkola?Jak to jest u Was?