brookeforrester
08.02.11, 01:21
Chcialam inaczej zatytulowac, ale chyba lepiej jak nie bede nic sugerowac...Chodzi mi o strefe emocjonalno-psychiczna powiedzmy, jak sie zachowuja, co lubia itd., jak ogolnie byscie je okreslily? Sa wesole, czy powaznieja juz itp.
Przeszukiwalam forum w wyszukiwarce i nic ciekawego wzgledem mego tematu nie znalazlam, nadmienie.
No nie ukrywam, patrze na mego i sie zastanawiam, dlaczego jest raczej inny niz wszyscy? "Owczego pedu" nie uwazam za jedyny sluszny, to fakt. Nikt nie musi byc taki jak wszyscy no i wlasnie chyba lepiej jak nie jest. Ale przystosowac sie spolecznie tez jakos trza. Zwazywszy, ze w tym roku Mlody idzie do zerowy (no i jeszcze pytanie: dobrze kojarze, ze 6 latki w przyszlym roku obowiazkowo ida do pierwszych klas?). Nie tylko jednak o to mi chodzi.
Czekam na wypowiedzi i z gory dziekuje.