Dodaj do ulubionych

POGADUSZKI

13.12.13, 14:38

uśmiałam się czytając tosmile mój smyk ma 1,5 roku dopiero zaczyna mówić... taka sytuacja siedzimy sobie z mężem i synkiem i mówimy małemu:
-powiedz kotek,piesek,kurka...mały ładnie powtarzał po czym mówię;
-powiedz osiołek a mały na to z uśmiechem:
-TAAAAATAAAAsmile!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka