zona_mi
28.09.05, 14:15
Miłe Panie,
Potrzebuję wypowiedzi na temat: Mama na forum.
Chciałabym się od Was dowiedzieć co zyskałyście czytając i pisząc na eDziecku
(istotne rady dotyczące wychowania/pielęgnacji/wsparcie w karmieniu itp...),
ale także czy zauważacie zagrożenia płynące stąd (duża ilość czasu przed
kompem kosztem opieki nad dzieckiem/"dobre" rady samozwańczych specjalistów
leczących przez net alergie czy co tam jeszcze/zbytnia otwartość co inni
wykorzystują itp). Chodzi mi przede wszystkim o sytuacje, które były Waszym
udziałem lub same o tym czytałyście - czyli nie hipotetyczne.
I jeszcze chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat kontaktów na żywo z
innymi mamami poznanymi przez forum - czy są utrzymywane i jak to wygląda.
Pięknie proszę o wypowiedzi tutaj lub na priv gazetowy (dyskrecja
zapewniona) - do soboty włącznie jeśli łaska.
Pozdrawiam
Zona