Dodaj do ulubionych

Niekapek który nie kapie???!!!

26.04.07, 19:57
Czy ktoś może mi polecić niekapek z miękkim ustnikiem, który FAKTYCZNIE nie
kapie??? Avent kapie jak fontanna.
Obserwuj wątek
    • baasia27 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 20:06
      to chyba masz jakiś felerny. My też mamy niekapek aventu z miękkim ustnikiem i
      nie kapie, chyba że picie jest za ciepłe.Osobiście jestem zadowolona
    • asia06 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:04
      Gerber. Ale trzeba pamiętac, żeby za gorącego płynu nie wlewać, bo wtedy kapie
      przez zakrętkę. Zakrętka na gwincie rozmięka pod wpływem temp.
    • mama_basienki Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:06
      Tylko Nuby. Mam wyprobowane juz ze 4 rodzaje i jeszcze zaden nie kapal. A moje
      dziecko potrafi czasem walnac kubkiem o podloge big_grin. U nas tez Avent to porazka
      na calej linii - nawet machnac porzadnie nie mogla ;P
      • hillroad Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:21
        avent natwally z twardym ustnikiem. od środka na zakrętce jest slikonowe kółko
        zabezpieczające. nic nie kapie.
        • honoratawww Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:29
          Gerbera mam, nie kapie ale nie ma miękkigo ustnika chyba że są różne. Avent
          niestety mnie również zawiódł.
          • asia06 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 28.04.07, 05:48
            Są miękkie ustniki, ja mam taki właśnie.
    • kakuba Re: Niekapek który nie kapie???!!! 27.04.07, 09:28
      mam Avent i Nuby
      żaden nie kapie
    • mamaigora1 NUBY 27.04.07, 10:15
    • renata28 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 28.04.07, 09:05
      Nuby.
      • gusia210 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 29.04.07, 20:26
        mam Avent i nie kapie
        chyba że wlejesz gorące
    • gosika78 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 29.04.07, 20:30
      Mi Avent też nie kapie. Ani miękki ani twardy.
    • malynils Re: Niekapek który nie kapie???!!! 01.05.07, 12:28
      U mnie sprawdzil sie NUK.
    • janka39 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 01.05.07, 13:31
      u nas avent z miekkim ustnikiem nie kapie
      ale nuby kapie
    • gulnara1 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 02.05.07, 16:39
      Mialam Avent - kapal strasznie. Teraz kupilam chicco - jest super, nic nie leci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka