jotemka 26.04.07, 19:57 Czy ktoś może mi polecić niekapek z miękkim ustnikiem, który FAKTYCZNIE nie kapie??? Avent kapie jak fontanna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baasia27 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 20:06 to chyba masz jakiś felerny. My też mamy niekapek aventu z miękkim ustnikiem i nie kapie, chyba że picie jest za ciepłe.Osobiście jestem zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
asia06 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:04 Gerber. Ale trzeba pamiętac, żeby za gorącego płynu nie wlewać, bo wtedy kapie przez zakrętkę. Zakrętka na gwincie rozmięka pod wpływem temp. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_basienki Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:06 Tylko Nuby. Mam wyprobowane juz ze 4 rodzaje i jeszcze zaden nie kapal. A moje dziecko potrafi czasem walnac kubkiem o podloge . U nas tez Avent to porazka na calej linii - nawet machnac porzadnie nie mogla ;P Odpowiedz Link Zgłoś
hillroad Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:21 avent natwally z twardym ustnikiem. od środka na zakrętce jest slikonowe kółko zabezpieczające. nic nie kapie. Odpowiedz Link Zgłoś
honoratawww Re: Niekapek który nie kapie???!!! 26.04.07, 21:29 Gerbera mam, nie kapie ale nie ma miękkigo ustnika chyba że są różne. Avent niestety mnie również zawiódł. Odpowiedz Link Zgłoś
asia06 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 28.04.07, 05:48 Są miękkie ustniki, ja mam taki właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kakuba Re: Niekapek który nie kapie???!!! 27.04.07, 09:28 mam Avent i Nuby żaden nie kapie Odpowiedz Link Zgłoś
gusia210 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 29.04.07, 20:26 mam Avent i nie kapie chyba że wlejesz gorące Odpowiedz Link Zgłoś
gosika78 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 29.04.07, 20:30 Mi Avent też nie kapie. Ani miękki ani twardy. Odpowiedz Link Zgłoś
malynils Re: Niekapek który nie kapie???!!! 01.05.07, 12:28 U mnie sprawdzil sie NUK. Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 01.05.07, 13:31 u nas avent z miekkim ustnikiem nie kapie ale nuby kapie Odpowiedz Link Zgłoś
gulnara1 Re: Niekapek który nie kapie???!!! 02.05.07, 16:39 Mialam Avent - kapal strasznie. Teraz kupilam chicco - jest super, nic nie leci Odpowiedz Link Zgłoś