Dodaj do ulubionych

Baby jogger city mini

13.05.10, 14:13
Witam. Mam prośbę do posiadaczek city mini o podanie wymiarów po złożeniu (mam
mały bagażnik). Czy możecie się podzielić informacją gdzie dokonałyście
zakupu? - wiem, że niedługo mają u nas być w sprzedaży, ale termin ciągle się
odsuwa a ja jestem na etapie sprzedaży bee i zappa i nie chciałabym zostać bez
wózka ;).
Obserwuj wątek
        • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 13.05.10, 17:52
          Ja mialam Baby Jogger City Mini i mam dosc maly samochod i spokojnie mi
          sie miescil, nie moge podac wymiarow bo wozek sprzedalam ale wydaje mi
          sie ze do wiekrzosci samochodow powinien sie zmiescic (no moze do Forda
          Ka ale glowy nie dam). Wlasnie widzialam go na Allegro. Mozesz rowniez
          popatrzec na brytyjskich stronach moze przesylaja do Polski ale tu tez
          czesto trzeba robic zamowienie.
            • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 13.05.10, 22:37
              Mania wozkowa to po pierwsze ale sprzedalam bo niestety kupilam go za
              pozno. Moja corcia skonczyla dwa lata i sporo chodzi na spacerach,
              wiec stwierdzilam ze moze kupie cos naprawde malego. Ale szczerze
              mowiac byl to chyba jeden z najlepszych wozekow jaki mialam,
              oczywiscie zalezy jeszcze jakie sie ma potrzeby. Jak dla mnie jedyna
              wada tego wozka to raczka, niestety dla mnie srednio wygodna i nieco
              za wysoka ale bez przesady. Ja mam 166 i lubie wozki nizsze. Naprawde
              fantastyczne skladanie. Prowadzi sie super chociaz przy wiekrzym
              dziecku jak moja corcia mialam wrazenie ze mi sie chybota na boki
              przy zjezdzaniu z np z chodnika ale to tez nie jakos strasznie.
              Wydawal mi sie szeroki tzn. chodzi o rozstaw kol ale tez to zalezy od
              potrzeb. Wysokie oparcie i szerokie siedzisko, dziecko wieksze
              spokojnie sie miesci. Moj maz jest zly na mnie ze go sprzedalam bo
              byl z niego bardzo zadowolony. No i oczywiscie super buda (swoja
              droga nie wiem czemu inne firmy nie robia takich). Pozdrawiam;))
              • aniaiiga Re: Baby jogger city mini 13.05.10, 23:07
                Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :). Moja córka kończy 2 lata w lipcu, ale
                jest z tych 'drobniejszych'. Mogłabym zapytać w którym sklepie go kupiłaś tzn.
                który sklep jest godny polecenia - nie wiem czy mieszkasz w uk, czy tylko
                stamtąd zamawiałaś?
                • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 14.05.10, 07:47
                  Mieszkam w UK i zamawialam ze sklepu Kiddicare ale patrzylam
                  specjalnie czy wysylaja poza UK i niestety z tego co wyczytalam nie.
                  Ale ten akurat sklep ma taka serie Baby Jogger City Metro i one sa
                  czarne (rowniez dlatego sprzedalam bo nie lubie czarnych wozkow dla
                  dziewczynki a nie chcialo mi sie czekac na zamowienie gdzie indziej)
                  to jest ich strona
                  www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay17A_39%2B555_10751_19191_filter_set_-1_19191_10001_19191
                  Ale pisalam ci juz wczesniej ze widzialam je na Allegro i cenowo to
                  wyjdzie tak samo jak ja tu placilam mniej wiecej a kolorki masz
                  wszystkie dostepne. Pozdrawiam;)
    • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 14.05.10, 08:46
      Widziałam go ostatnio na targach i baaardzo mi w oko wpadł, głównie za wysoką
      rączke ale nie tylko. Nawet w porywie chwili chciałam sprzedawać moje wózki,
      żeby go kupić ale jakoś wstrzymałam się. Ma być prawdopodobnie w sklepach pod
      koniec maja, ale wiadomo to nie jest pewne. Prawdopodobnie wg dystrybutora ma
      być po 850 zł - też nie chce mi się wierzyć.
      Ogólnie chwilowo się wstrzymałam zobaczymy czy zapewnienia dystrybutora się
      spełnią.
    • marita72 Re: Baby jogger city mini 25.05.10, 14:40
      Witaj,

mój BJ City Mini już do mnie płynie :)
      W przyszłym tygodniu mam wreszcie go mieć. Piszę wreszcie, bo czekam na niego
      już 5,5 tygodnia. (wybrałam tańszą przesyłkę droga morską - można skusić się na
      2,5 raza droższą lotniczą).
      Wózek kupiłam przez Allegro od forumowej koleżanki pawimi.
      Do mojej siostry płynie z kolei BJ City Elite. Kupiony również od pawimi.
      Polecam zakupy u niej - kompleksowa obsługa, miły kontakt.
    • proxima77 Re: Baby jogger city mini 27.05.10, 20:16
      Witam
      aniaiiga a jaki masz aamochod mysle ze bj spokojmie sie
      miesci do wiekszosci bagaznikow

izabella sKoda ze tak wysZlo z tym wozkiem u ciebie
      a powied jak ci odp ze nie ma paczkiw systemie to co
      ta pawini na to? No i co takiego sie stalo ze wcZoraj ze masz dosc?

Ja mam bj i jestem bardzo zadowolona
      gdyby ktos mial pytania odnosnie wozka to chetnie odpowiem
      pozdrawiam
      • tracey1 Re: Baby jogger city mini 28.05.10, 13:52
        ehhhh tak sobie wlasnie przejrzalam wpisy na tym watku... wniosek jest taki, ze
        jednak lepiej poczekac, az cos wejdzie do polskich sklepow i kupic "po bozemu".
        Swoja droga, jak wygladaja sprawy gwarancyjne, kiedy sie kupi wozek np., w USA?
        z tego co wiem, baby jogger daje dozywotnia gwarancje na rame/stelaz, fajnie by
        bylo w razie czego moc skorzystac z tej opcji! A z innej beczki- wiem, ze
        niektore modele baby joggerow sa juz do kupienia w PL, w kazdym razie moja
        sasiadka zakupila we wtorek - wiec powinny juz byc do dostania
        • agnes_nyc Re: Baby jogger city mini 28.05.10, 14:45
          Jesli kupisz wozek w USA to z reguly gwarancja obejmuje w USA - plusem jest to
          ze jesli sprzedawca jest ok to pomoze ci w reklamacji jesli nie to masz pecha :)
          tutaj wystarczy zdjecie albo informacja ze cos ci sie zepsulo i dosylaja
          potrzebna rzecz i sprzedawca wtedy moze wyslac klientowi ale to jego dobra wola
          tylko :)
          • marita72 Re: Baby jogger city mini 28.05.10, 19:48
            agnes_nyc napisała:

> ale to jego dobra wola
            > tylko :)

No chyba nie tylko dobra wola ale i zwykła przyzwoitość?
            Uczciwy sprzedawca powinien czuć się odpowiedzialnym za sprzedany towar, no
            chyba że kieruje się wyłącznie chęcią zysku...Ale taki długo nie pociągnie ;)
        • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 28.05.10, 23:11
          tracey1 napisała:

> ehhhh tak sobie wlasnie przejrzalam wpisy na tym watku... wniosek jest taki, ze
          > jednak lepiej poczekac, az cos wejdzie do polskich sklepow i kupic "po bozemu".
          > Swoja droga, jak wygladaja sprawy gwarancyjne, kiedy sie kupi wozek np., w USA?
          > z tego co wiem, baby jogger daje dozywotnia gwarancje na rame/stelaz, fajnie by
          > bylo w razie czego moc skorzystac z tej opcji! A z innej beczki- wiem, ze
          > niektore modele baby joggerow sa juz do kupienia w PL, w kazdym razie moja
          > sasiadka zakupila we wtorek - wiec powinny juz byc do dostania

Tracey1 jaki model kupiła? Dziś obdzwoniłam kilka sklepów w których wg danych
          pani dystrybutorki miały być i kicccha :(. Albo jakies niekumate osoby które
          zaczynają rozmowe od "Baby jogger a to taka marka jest???" albo wprost info ze
          mieli sprzedawać ale nie bedą tego robic :(
            • marita72 Re: do Tracey1 01.06.10, 00:07
              Pewnie jest tak, jak w dowcipie o rozdawanych rowerach na Placu Czerwonym - nie
              rozdają, tylko kradną i nie rowery a zegarki :)

Moja znajoma (z krwi i kości :)) była ostatnio na targach w Warszawie i oglądała
              BJ City Mini. Mają go niebawem mieć w sprzedaży na Malborskiej. Tak zapewniał
              mężczyzna obsługujący stoisko.
              Ale przypominam sobie, że na tym forum przedstawicielka Euro Trade zapewniała,
              że wózki będą w regularnej sprzedaży pod koniec maja. Tego roku ;)
              Zaglądałam dziś na ich stronę - na razie można sobie ściągnąć katalog BJ w
              pdf-ie i przekierować się na nieistniejącą stronę :(
            • tracey1 Re: do Tracey1 04.06.10, 15:40
              Hej, sorry, nie zagladalam tu chwile - porod, i takie tam ;-) kupila w kolorino
              w krk, ale nie dziwi mnie, ze panie sklepowe nie kojarza BJm bo to marka w
              Polsce dotad znana glownie z allegro, chyba teraz dopiero trafia do "normalnych"
              sklepow.. ja w kazdym razie przy 1szej corci nie widzialam tych wozkow nigdy, a
              pewnie bym uwage zwrocila, bo kupowalam parasolke jakis czas temu. A sasiadka ma
              model city mini, taki z mniejszymi kolkami, ale no budka jest calkiem calkiem.
    • culiacan Re: Baby jogger city mini 01.06.10, 23:16
      Oj chyba sobie poczekamy na te wózeczki. Ja też jestem w kontakcie z Euro Trade
      i na milion procent miały już być mini i micro w ubiegłą środę. Kolejny termin
      który usłyszałam to 02.06 na mur beton. Nie rozumiem dlaczego kłamią
      • marita72 Re: Baby jogger city mini 01.06.10, 23:33
        Z ciekawości zadzwoniłam dziś do Krakowa. Wózki maja byc w sprzedazy w Warszawie
        w połowie czerwca (zalało im magazyny i maja problem z wysyłką). Maja być
        dostępne w sklepie Świat Dziecka. Sugerowana cena City Mini to 849zł, City Elite
        - 1499zł.
        • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 02.06.10, 00:13
          czyli nadal bez zmian i mówią to samo :/

Z tego co udało mi sie dowiedzieć to duży krakowski sklep (położony koło
          Płaszowa) wycofał sie ze współpracy. Dwa duże sklepy z popularnej w krakowie
          sieci nie mają ich na stanie a tel trudne było ustalenie kiedy ewentualnie bedą :(.
          • tracey1 Re: Baby jogger city mini 04.06.10, 15:43
            i dalej tych wozkow nie ma??? ale jaja... no przeciez widzialam na wlasne oczy
            okaz kupiony w kolorino.. A moze jakis "lewy" sprzedali-kurcze zaczynam sie
            martwic, co za wozek ma Agata skoro Wy piszecie, ze ich NIGDZIE nia ma... a ona
            kupila. Owszem, kolorow nie bylo do wyboru zadnych, moze jakos "pokazowy"
            egzemplarz? dziwne
            • polika313 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 11:33
              rozmawiała z Panią z eurotrade i powiedziała mi że rozpoczeli sprzedaż od zeszłego poniedziałku pytałam w jakich skelpach będzie mozna szukać tych wózków miła Pani podala mi nazwy sklepów, na drugi dzien dzwonie do tych sklepów czy towar juz mają i kiedy można go zakupić a oni mi na to że takiej marki nie posiadają i nie zapowiada się na to aby w ogóle je mieli więc o co tu chodzi?? Myśle sobie no tak duży sklep sprzedawca ma prawo nie wiedzieć więc wchodze na stronke internetową tego sklepu i piszę maila do przedstawiciela handlowego a on mi odpisuje dokładnie to samo co sprzedawca, że nie zapowiada się aby marka baby jogger była w sprzedaży :(
              Wiec całkowicie już zglupiałam ...
              • agnes_nyc Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 14:24
                Wedlug mnie Pani z euro trade wciska ciemnote ludziom i trzyma w niepewnosci
                ludzi aby nie kupowali BJ gdzies indziej tylko czekali az oni dostana wozki i
                bedzie mozna od nich kupic nie zdaje sobie sprawy tylko ze robi z siebie
                "durnia". Pani Justyna zapewne czyta te forum i widzi ze jest duze
                zainteresowanie ta marka i ludzie sciagaja wozki z usa wiec aby tego nie robili
                wciaska kity ze juz sa :) a ich nie ma

mialy byc w maju a jeszcze ich nie ma

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego Bj dal takiej okropnej firmie dystrybutora
                jakby innych nie bylo mam nadzieje ze kiedys dojda opinie o euro trade do BJ i
                zmienia dystrybutora :)
                • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 16:54
                  Myśle ze Euro az tak podstępne nie jest tylko cierpi na brak organizacji i
                  informacji. Ich sprawa prawda taka, że większość szuka lekkich wózków z myślą o
                  wiośnie/lecie. W październiku to kupuje sie już przeceny.
            • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 16:52
              he he właśnie do kolorino dzwoniłam :). Pani przełączyła mnie nawet do pana od
              wózków a on stwierdził ze wie o co chodzi mieli mieć BJ ale wycofali sie i nie
              będą nimi handlować. Żeby nie było to na targach pytałam o możliwość odkupienia
              czerwonego BJ mini, ale stwierdzili ze mają tylko jeden egzemplarz i jeździ po
              całej Polsce.

Już sama nie wiem w tej sytuacji co sądzić. Najgorzej ze potrzebuje go kupić tak
              do 2 tyg z myślą o wakacjach, bo dzieć prawie 2,5 roku i robi sie niewózkowy :(
              • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 21:58
                Witam,
                Dziewczyny a czemu wy poprostu na Allegro nie kupicie? Widzialam, ze sa
                wystawione. Powiem wam, ze w Anglii tez jest jakis zastoj z tymi
                wozkami bo ja znalazlam tylko w jednym sklepie ten wozek i juz nowy
                model z wiekszym koszem. A wszedzie indziej nie ma i trzeba czekac nie
                wiadomo ile. Jeszcze mysle , ze moglybescie bezposrednio do Baby Jogger
                napisac zapytanie gdzie kupic w Polsce ten wozek ( no chyba ze juz
                ktoras z was pytala bo nie czytalam wszystkich wypowiedzi). Pozdrawiam.
                  • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 22:20
                    Ja kiedys do nich pisalam i od razu odpisal do mnie dystrybutor tu w
                    Anglii. Kurcze a na tym Allegro, moze tam moglybyscie kupic. Wiem jak
                    to jest jak sie na cos nastawisz i nie ma jak kupic. Sama szukalam
                    wszedzie mojego i jak musialam czekac 4 dni na dostawe ( zwykle jest na
                    drugi dzien) to myslalam ze mnie skreci. Pozdrawiam.
                    • marita72 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 22:49
                      To wyobraź sobie jak mnie skręca :-)
                      Kupiłam wózek przez allegro 12 kwietnia. Wybrałam przesyłkę morską i ...to był
                      mój błąd :-(
                      Wózek powinnam mieć pod koniec maja.
                      Niestety, do dziś go nie mam.
                      Wg amerykańskiej filii Polameru wózek dotarł do mnie już 2 czerwca (sic!).
                      Polska filia twierdzi, że ostatnio statki maja prikaz, coby wolniej pływać,
                      dlatego moja przesyłka dotrze do Warszawy 8 czerwca. Nie ma tez możliwości, żeby
                      przesyłki drogą morską docierały do adresata w Polsce w ciągu 4-6 tygodni.
                      Gdybym miała raz jeszcze wybierać, wybrałabym przesyłkę lotniczą.

Agnes, czy można zareklamować czas dostarczenia przesyłki?
                      • magda77.0 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 23:05
                        Aha, to zwracam honor. Myslalam, ze na tym Allegro ktos prowadzi
                        sprzedaz profesjonalna bo jak mam byc szczera, tutaj nie do pomyslenia
                        jest zeby przesylka tyle trwala nawet ze Stanow. Ja kupowalam moj w
                        LULLABOO BABY, nie moge znalezc zadnej informacji czy wysylaja poza UK
                        ale moge jutro zadzwonic tam i spytac i ile by wynosila przesylka
                        (chociaz watpie ale zapytac mozna). Tylko nie wiem czy by drozej nie
                        wyszlo niz ze Stanow (ja placilam 189£ i jeszcze plus przesylka).
                        Pozdrawiam.
                        • marita72 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 23:25
                          Zdecydowanie drożej by wyszło. Sam wózek to koszt ok. 945zł. Ja zapłaciłam
                          niecały 1000zł za wózek, tackę i przesyłkę.
                          Jednak nie przewidziałam, że potrwa to tak długo :(
                      • agnes_nyc Do Marity 07.06.10, 13:41
                        Marita

a skad masz pewnosc ze paczka zostala nadana 17 kwietnia masz skan
                        potwierdzenia. Ja rozmawialam z agencja ktora zajmuje sie wysylka paczek i zadna
                        z nich nie potwierdzila mi informacji ze miesiac moga pakowac paczke na statek -
                        wiec ktos Cie kreci.
                        Jesli dostaniesz wozek to otrzymasz tez deklaracje celna - zawartosci i tam
                        powinnas miec date nadania tej paczki - jesli nie pros o skan bo prawdopodobnie
                        tutaj polamer nie zawinil a raczej NADAWCA

Podejrzewam ze to PAWIMI znowu z tego co czytalam twoje posty to na to wychodzi
                        - wiec popros o skan nadania paczki.

Czy to ty pisalas do Polameru w USA i w PL czy nie ty - najlepiej samej
                        sprawdzac takie rzeczy.
                        • marita72 Re: Do Marity 07.06.10, 21:38
                          Nie mam potwierdzenia, wierzę na słowo.
                          Dzwoniłam dziś do Polamera. Kontener ma do nich dotrzeć jutro, a paczka do mnie
                          - w środę.

Kontaktowałam się zarówno z naszym jak i amerykańskim Polamerem. W naszym
                          powiedzieli, że nie ma szans, żeby droga morską cokolwiek dotarło w ciągu 4-6
                          tygodni. Amerykański Polamer natomiast twierdzi, ze gwarantują dostawę w 4-6
                          tygodni. Kiedy go zapytałam, czemu jeszcze nie ma mojej przesyłki (minął w końcu
                          termin gwarantowany)i napisałam, co twierdzi polska filia, odpowiedział mi, że
                          widać polska filia wie lepiej, kiedy otrzyma kontener.
                          Szczyt niekompetencji, grrrr....
              • tracey1 Re: Baby jogger city mini 07.06.10, 14:16
                Anusia, wybadalam sprawe wozka mojej sasiadki... Heheh pan ci nie mogl nic
                innego powiedziec, bo wyobraz sobie jest niezla afera z tym wozkiem! Pani z
                kolorino podobno sprzedala bez niczyjeje wieedzy jakis jeden jedyny testowy
                egemplarz, scigniety od dystrybutora- mial sobie ladnie stac i zachecac
                kupujacych az do momentu wprowadzenia na rynek tych wozkow! A ona wziela i
                sprzedala, bo byl juz w systemie.. matko, podobno jakas afera sie z tego cala
                zrobila, wiem, bo Agata tam sama dzwonila do sklepu po tym, co jej opowiedzialam
                o dyskusji tu na na forum. Generalnie- balagan, czyli standard nasz krajowy.
                Podobno sie faktycznie wycofuja ze sprzedazy tych wozkow w oole, wiec Agata sie
                cieszy, ze sie jej ten jeden egezmplarz trafil... jakies jaja, mowie Wam...
                  • tracey1 Re: Baby jogger city mini 09.06.10, 13:36
                    Motyw niezly... sama bym czegos takiego nie wymyslila, a tu prosze, zycie czasem
                    jednak pisze dosc osobliwe scenariusze..Swoja droga, to jakies jaja z tymi
                    wozkami ostatnio, slyszalam gdzies na jakims forum, ze wiosna byly zapisy na
                    nowego Jane Ridera w sklepach.. teraz aksja z wejsciem BJ na rynek...przypomina
                    mi sie komuna i dobra reglamentowane ;-)
    • marita72 Re: Baby jogger city mini 06.06.10, 23:58
      Mam info od Sprzedawcy, ze paczka zostala nadana 17 kwietnia.
      A na stronie Polamera widnieje taka informacja
      - kontener opuscil magazyn dnia : 2010-05-01
      - kontener opuscil USA dnia : 2010-05-17
      - przewidywany termin dostawy do magazynu w Warszawie2010-06-03.

3 czerwca juz minął ;(
    • anusia_kra Re: Baby jogger city mini 07.06.10, 01:05
      Magda nie kupiłam na allegro bo wpadł mi w ręke i oko dopiero jakieś dwa-trzy
      tyg temu i wtedy dystrybutor dawał głowe ze będą na dniach. Cena wg dystrybutora
      to miało być 850 zł i jeszcze dostałam kupon na zniżke -10% do końca maja :P
      (przyznam ze nawet ta obiecana cena bez zniżki wyglądała sympatycznie)
      Gdyby nie zalezało mi na czasie ze względu na planowane wakacje to kupiłabym na
      allegro - a tak wiem ze nie dojdzie. No i bez wózków też całkiem nie jestem ;) i
      musiałabym coś sprzedać w momencie zakupu BJ

• tracey1 Re: Baby jogger city mini 09.06.10, 13:33
        Culiacan, moim zdaniem spoko, jak pisalam, ta moja szczesliwa sasiadka, co to
        kupila jeden jedyny egzemplarz przetrzymywany w Kolorino, nie kupowala w koncu
        wozka dla 3latka :-)). zorientuj sie tylko, czy pasuje Ci dla rocznego malucha
        opcja z niecalkiem sztywnym oparciem. W BJ oparcie jest usztywnione, ale nie
        takie "twarde"
    • catalina81 Re: jest do obejrzenia 10.06.10, 08:49
      wózek baby jogger city mini można zobaczyć na żywo w Starych Babicach k.
      Warszawy, ul. Rynek 14, sklep Mama i Tata. na razie mają go tylko jako
      ekspozycję. ma być wkrótce w sprzedaży. o cenie pani nie była mi nic w stanie
      powiedzieć.

przymierzyłam do wózka moją córkę (rok i 8 miesięcy) - mam jeszcze sporo
      miejsca, wózek super lekki, łatwo się prowadzi, składa się jednym ruchem ręki.
      zakochałam się w tym wózku ;) i czekam kiedy będzie w sprzedaży. mam nadzieję,
      że się sprawdzi pod miastem.

miałam kupić sprowadzany z USA przez allegro, ale wobec postów powyżej poczekam.
      myślę, że powinnaś powalczyć o odzyskanie pieniędzy. w końcu to nie 5 złoty i
      piechotą nie chodzi.
    • lorna.doone Re: Baby jogger city mini 12.06.10, 17:38
      Potwierdzam za Catalina (dzieki za cynk!!!) - BJ mozna zobaczyc w Babicach. Bylismy dzis z mezem, nie wiedza kiey bedzie w sprzedazy ani a jakiej cenie, ale choc wiemy ze rzeczywistosc dorownala naszym wyobrazeniom :) Wozek jest super, osluga bardzo intuicyjna :) Sprawdzilam czy miesci mi esie do bagaznika bo mam nieduze autko i problem z moim aktualnym wozkiem - Mura niestety wchodzi ledwo. No i zmiescil sie ale po odkreceniu jednego kolka (co tez robi sie jedym ruchem reki wiec w sumie nie problem). Troche sie zawiodlam bo myslalam ze zlozony bedzie mniejszy a on jest calkiem calkiem. Nawet zaczelismy myslec czy jeszcze ta mUra nam bedzie potrzebna :)

Ja jak na razie poczekam co sie wydazy na polskim rynku, nie spieszy mi sie.

Kupilam juz BJ w GB ale okazalo sie ze byl czarno-szary (a ja upatrzylam sobie caly czarny) i oddawalam. Ale dla zainteresowanych - mozna je zamawiac na str Mothercare, raz ich nie ma, raz sa, trzeba wlasciwie codziennie sprawdzac.
    • marita72 Mój BJ już jest !!! 13.06.10, 23:25
      Ujeżdżamy go już od wtorku. Od tego też czasu wyjść nie mogę z podziwu dla
      projektanta tego wózka. Wózek jest genialny - poręczny, wygodny dla wożonego i
      wożącego, nieoceniony w upalne dni (siateczka z tyłu), z rewelacyjną budą i
      mistrzowskim systemem skłądania.
      Zachęcam wszystkie wahające się osoby.
      Aha - wożę w nim niespełna 7-miesięczne dziecko.

ps. Co do terminu przesyłki, to przesunął się on w Polamerze. Kurier stwierdził
      nawet, że nie ma mowy, żeby przesyłki docierały w ciągu 4-6 tygodni. 6-8 tygodni
      to optymalny termin. Nie mógł uwierzyć, że przedstawiciele Polamera gwarantują
      krótszy termin. Paranoja :(
    • lorna.doone JEST 16.06.10, 08:36
      babynet.pl/baby-jogger-city-mini-stroller-wozek-spacer-dla-dziecka-do-23kg-p-1617.html?sStore=242bb71a8ba9046e18172e9af9cfbc4d
      Mnie to jednak nie ratuje - nie ma czarnego :(
      • agnieszkawaclaw Re: JEST 25.06.10, 14:01
        Witam serdecznie!
        Jestem marketing managerem marki Baby Jogger w Polsce.
        Chciałam wszystkim Państwu podziękować za żywą dyskusję na temat naszych wózków
        oraz za wiele pochlebnych opinii :-)

Widzę, że pojawia się kilka informacji odnośnie pojawienia się wózków na polskim
        rynku.
        Otóż pierwszy kontener już jest w sprzedaży! :-)
        Pod koniec maja wpłynęło do nas kilkadziesiąt sztuk wózków City Micro i Mini -
        rozeszły się jak świeże bułeczki!
        Potwierdzam - wózek City Micro w sklepie kosztuje 699 zł brutto a City Mini 849
        zł brutto.
        Co do sklepów, w których można zakupić wózki Baby Jogger: proszę zaglądać na
        stronę www.dladzieci.euro-trade.pl - tam jest taka zakładka: Zobacz listę
        detalistów naszych marek i tam można przefiltrować sklepy po marce i po mieście.

W razie wątpliwości proszę o kontakt na mojego maila:
        Agnieszka.Waclaw@euro-trade.pl.
        • marita72 Re: JEST 27.06.10, 00:46
          Witam Panią,

te pochlebne opinie to opinie pod adresem marki Baby Jogger a nie dystrybutora.

Perypetie związane z wprowadzeniem przez firmę Euro Trade tych wózków na nasz
          rynek oraz nieprawdziwe informacje dotyczące terminów podawane przez
          przedstawicieli firmy sprawiły, że wózek ściągnęłam sobie ze Stanów. Jak i kilka
          innych znanych mi osób. ;-/

Pozdrawiam
          • matka_poli Re: JEST 06.07.10, 22:27
            O mamma mia, co za wypowiedź złośliwa! Chyba każdemu może się zdarzyć poślizg,
            prawda? Ja akurat też ściągnęłam baby jogger z usa, ale nie mam do nikogo
            pretensji! Cieszmy się, że wózki będą w sprzedaży i wprawiajmy się w słoneczny,
            wakacyjny nastrój, a nie kłótnie :-)
    • calineczka793 Re: Baby jogger city mini 25.06.10, 13:35
      Mam i ja:-) Zakochałam się w nim już na zabój, a przed chwilką przyszedł:-)
      Kupiliśmy rocznego w kolorze czerwień/czerń i teraz zastanawiam się nad BJ City
      Elite:-)

I chyba faktycznie XLR pójdzie do sprzedaży...hmmm a kupiłam go 2 m-ce
      temu...echh...małż mnie chyba z domu wyrzuci;-)
      • black01 Re: Baby jogger city mini 25.06.10, 17:24
        Mam pytanie do użytkowniczek wózka - jaka jest wysokośc oparcia i szerokośc siedziska? I na jakiej wysokości jest rączka (mam 175 cm, mąż 182)? I jeszcze jedno - czy oparcie faktycznie jest takie miękkie? Moja córka ma pół roku, nie siedzi jeszcze sama, mogłaby już w nim jeździc czy powinnam się wstrzymac aż będzie stabilnie siedziała? Pytam bo nie mogę się zdecydowac czy city mini czy pp si :)
        • pomilak1 Re: Baby jogger city mini 25.06.10, 20:58
          Ja też zakochałam się w tym wózku,ale mam dylemat... synek w lipcu
          skończy 2 latka no i nie wiem czy dla tak dużego dziecka nadaje się
          ten wózek. Myslę nad BJ city mini albo nad buggsterem...wiem że to
          inne wózki ale obydwa przemawiają do mnie i korcą mnie tak samo :P
          co myslicie??może miał ktos te dwa wózki i potrafi ocenić który jest
          lepszy dla 2 latka :) no i priorytetem u mnie jest łatwość
          prowadzenia i lekkie podbijanie :) w obecnym chicco skip to mam ale
          chciałabym cos innego :P
        • marita72 Re: Baby jogger city mini 27.06.10, 00:55
          Przeczytaj wątek dot. pałąka i amortyzacji w mini. Znajdziesz tam sporo
          przydatnych informacji.
          Podawałam tam wysokość rączki. O ile pamiętam to 103cm. Oparcie jest miękkie,
          ale ja usztywniłam je segregatorem ;) Wymiary mogę Ci podac jutro.
          Za rada 1ewok zrobiłam podnóżek i zamiennie z Bebecarem wożę nim moją
          7-miesięczną Lenkę.
          • tracey1 Re: Baby jogger city mini 27.06.10, 22:34
            Marita, ciekawy pomysł skądinad z tym usztywnionym oparciem,
            naprawdę! powinnaś wrzucu post pt. jak usztywnic oparcie wózka
            (skutecznie). A tak przy okazji, chwile nie odwiedzałam tego wątku,
            a tu widzę, ze część osoób może się juz nawet zdjeciem wózka
            pochwalic! super rzecz, naprawde, no i w końcu chyba faktycznie
            jest w sprzedazy NORMALNEJ w Pl, z tego co pisała osoba z Euro
            Tradu. Coz, może tylko to sa złe dobrego początki... ale wozek
            superowy, co tu duzo gadac...
    • saras-wati Baby jogger city mini - kolory 05.10.10, 20:18
      znalazłam kilka ciekawych linków z mini w naprawdę ładnych kolorach. Ciekawe, gdzie można je kupić? Chyba, że to stara kolekcja...

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.baby-clothes-discount.com/img/2/2875.jpg&imgrefurl=http://www.baby-clothes-discount.com/index.php%3Fcase%3Dsearch%26ps%3DBaby%2BWeavers%2BMuslin%2BSquares%26pscat%3D3%2BWheelers%26rshow%3Dall&usg=__0obw-l1PalJlCo07v3kDsl-fcKQ=&h=400&w=350&sz=20&hl=pl&start=163&zoom=1&tbnid=CgIY-lpK2_SSRM:&tbnh=152&tbnw=131&prev=/images%3Fq%3Dbaby%2Bjogger%2Bcity%2Bmini%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D798%26tbs%3Disch:10%2C4332&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=430&vpy=180&dur=669&hovh=240&hovw=210&tx=127&ty=131&ei=Z2urTNT0DM_CswakqK22BA&oei=NmurTIbwEcTNswaS8rjIAw&esq=7&page=7&ndsp=28&ved=1t:429,r:16,s:163&biw=1280&bih=798
    • zulak Re: Baby jogger city mini 16.10.10, 09:54
      Witam Forumowiczki :)

Wózki Baby Jogger dostępne są już w sklepie EkoWózki!

Modele:
      - City Mini
      - City Elite
      - City Select
      - F.I.T.

Akcesoria:
      - pałąk do Mini, Elite, Select, F.I.T.
      - dodatkowe siedzisko do City Select
      - Bassinet Kit (transformacja na gondolę) do City Select
      - adapter do fotelika do City Select

Zapraszam: ekowozki.pl/manufacturer/Baby-Jogger/
      Pełna oferta będzie wprowadzona 16.11.2010
      Dla uczestników forum "Wózki dziecięce" atrakcyjne niespodzianki!

Pozdrawiam,
      Krzysiek
      ekowozki.pl
          • zulak Re: Baby jogger city mini 16.10.10, 20:13
            Witam,

Skąd informacja o produkcji w Chinach?
            Ja mam info od przedstawiciela dystrybutora na Polskę.
            Wózki będę miał w sklepie w przyszłym tygodniu - wtedy sprawdzę na 100%

Krzysiek
            • zulak Re: Baby jogger city mini 16.10.10, 20:28
              Witam,

Zrobiłem małe śledztwo w internecie.

Wygląda na to, że Baby Jogger produkowany jest w Chinach.
              madeinusaoreuro.blogspot.com/2008/01/speaking-of-sell-outs-baby-jogger.html
              Opis na stronie usunąłem do czasu wyjaśnienia sprawy.

Przy zakupie Boby Jogger City Select:
              ekowozki.pl/manufacturer/Baby-Jogger/Wozek-Baby-Jogger-City-Select.html
              (jakikolwiek zestaw) dla pierwszych 5 osób atrakcyjny dodatek :)

Krzysiek
              ekowozki.pl
    • saras-wati bj city mini i przerobiona rączka 19.10.10, 20:14
      Umilam sobie czas oczekiwania na moje mini przeglądanie starych wątków. Znalazłam tam wypowiedź i fotki Pinik z przerobioną rączką.

forum.gazeta.pl/forum/w,22462,102128864,102672399,Moj_przerobiony_BJ_City_Mini.html
      Myślicie, że Pinik zagląda tutaj jeszcze? Może ktoś ją zna? Chciałabym się dowiedzieć, jak dokładnie to zrobiła, gdzie mogę dokupić taką rączkę oraz czy bez uzdolnień technicznych i specjalistycznych narzędzi zrobię to sama;) ?

Ze zmienioną rączką byłby idealny:)
        • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 19.10.10, 20:50
          Też doczytałam, że przełożyła z Elite...ale potem znalazłam info, że miała w planach dokupienie rączki "Narazie kosztem naszego BJ City Elite, ale to na probe, bo pozniej
          zamowie taka raczke dodatkowo. "
          i mnie najbardziej to ciekawi czy udało się jej dokupić tą rączkę i gdzie - jakbym zmieniła rączkę w Mini to miałabym dwa idealne dla mnie wózki;-)

PINIK odezwij się;-) Może któraś z dziewczyn zna Pinik - ona chyba z DE jest/była, więc może mamaly ma z nią jakiś kontakt;-)

D.

Ps. Jezzzzzzzzuuu jak by to było pięknie z łamaną rączką w Mini;-)
            • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 19.10.10, 21:34
              Saras-wati tak mam pomarańczowy - wg mnie jest taki bardziej rażący jednak niż stonowany - zielony jest bardziej stonowany...gdyby nie było tych pomarańczowych wstawek, to były idealny pod względem kolorystycznym - bo nie czarny, a dość ciemny;-)

A jeśli chodzi o rączkę, to napisałam do Agnes oraz do Pana z All czy gdzieś im się w oczy nie rzuciły te rączki;-)

Pozdrawiam!

D.

Ps. A Ty na który kolor się koniec końców zdecydowałaś?;-)
                • calineczka793 agnes_nyc 20.10.10, 11:54
                  Dzięki za fatygę;-)

Ciekawe czy u producenta dałoby się kupić tą rączkę;-)

A te wiatraczki już kiedyś widziałam - czego to ludzie nie wymyślą;-)

D.
              • saras-wati Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 08:27
                Miałam zielony i jakoś nie podobał mi się. Teraz zamówiłam czerwony, po długich walkach z samą sobą, bo chciałam czarny na czarnym stelażu z DE.

Generalnie mi najbardziej podobają się wózki jednokolorowe.

No szkoda, że tych rączek nigdzie nie ma....może Pinik się odezwie, czy jej udało się kupić?
                • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 10:15
                  Ja też jestem zwolenniczką jednokolorowych wózków;-)

Koleżanka miała czerwono czarny, jednak czerwień to nie dla mnie;-) Junior chodzi w takich kolorach, że masakrycznie by się z czerwonym gryzł;-)

Pinik mignęła mi na zakupach w którymś z wątków, może wchodzi na wózki jeszcze;-)

Napiszę do niej emaila na gazetowego, ale nie wiem czy odbiera wiadomości z tej poczty;-)

Pozdrawiam!

DOti

Ps. A czerwony gdzie zamawiałaś?
                  • saras-wati Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 10:54
                    Wiesz, mi też to połączenie czerwony/czarny nie do końca podchodzi. Zresztą czerwony z szarym też średnio, ale pomarańczowego nie chciałam, bo miałam już pomarańczowy.

Tak w ogóle zastanawiam się, jaki ten czerwony będzie(nie widziałam na żywo, a na wózek wciąż czekam), bo w opisie ma 'crimson', a nie 'red'.
                      • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 11:21
                        To super;-) Kiedy wózek będziesz mieć? Jak zamawiałam pierwotnie w babyjoggercenter Elite - zaliczkowałam go nawet;-) Jednak do wyboru był czerwony i zielony, a te kolory z pasami w ogóle do mnie nie przemawiały...więc koniec końców zamówiłam w De - droższy, ale w jedno kolorowy Sand;-)

Pozdrawiam1

Doti
                        • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 11:25
                          Aaa...chciałam kupić akcesoria w PL - tackę i uchwyt na kubek, mam dwa pałąki, a przydałaby mi się tacka i co duuupa...Euro Trade znowu się nie popisało, podobno w babyjoggercenter już sygnalizowali im ten problem - może nowe akcesoria pojawia się wcześniej...jednak na dzień dzisiejszy nowa dostawa jest zaplanowana na I kw 2011 - masakra...więc koniec końców zamówiłam w DE.

D.
                          • saras-wati Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 12:05
                            Widziałam tego Twojego elita i bardzo mi się podoba!!! Ten kolor jest idealny:)

Co do akcesoriów, to też mi to powiedzieli i nie wydaje mi się, że będą wcześniej... Jednak ja chciałam pałąk, a ten akurat mieli, więc jestem zadowolona. Czekam tylko na folię, bo chyba ciężko będzie dopasować innej firmy?

Wózek ma być u mnie pod koniec tygodnia:) Już nie mogę się doczekać! No i mam nadzieję, że nie będzie padać, bo nie mam folii;)
                            • calineczka793 Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 12:12
                              Ja folię koniec końców kupiłam z Quinny - przymierzałam ją i dobra jest niestety jak budka nie jest całkowicie rozłożona, jednak z braku laku...

Folia z BJ jest podobno sztywna i nie ma okienka, chociaż korci m,nie żeby z DE też ją zamówić;-)

Przymierzałam się też do foli z Jane, chyba podobnie jak z Quinny nie wchodzi na budę całkowicie rozłożoną, tylko tak do połowy - ona ma super okienko;-)

Pozdrawiam!

Doti
                              • saras-wati Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 13:30
                                no i mogę zapomnieć, że dostanę wózek w tym tygodniu:( COś mi się wydaje, że szybciej Anges z USA przysłałaby mi ten wózek;)

Oczywiście nie mam pretensji do babyjoggercenter, bo jestem zadowolona z poziomu kontaktu i obsługi, no i zresztą nie ma w tym ich winy. Szkoda, bo już się tak napaliłam, no i jestem bez wózka, a to pewnie ostatnie takie ładne dni:) I jak zwykle niezastąpione nosidło wchodzi do gry. Uważam, że zakup Beco, to mój najtrafniejszy zakup:)

Czy faktycznie ten dystrybutor euro trade jest taki beznadziejny? On jest wyłącznym dystrybutorem Jane? Czytałam, że ostatnio coś zmieniło się na plus?
                                • calineczka793 saras-wati 20.10.10, 19:58
                                  Saras-wati co się stało, że wózek nie dojdzie?

No jakaś masarka z tym Euro-trade:-(

A odnośnie rączki z Elite - to odezwała się do mnie Pinik i napisała, że niestety nie ma możliwości zakupu rączki do Elite, gdyż ludzie nie kupowaliby Mini - ehhh szkoda - napaliłam się już na Mini z rączką z Elite;-(

Pozdrawiam!

Doti
                                  • saras-wati Re: saras-wati 20.10.10, 20:50
                                    jak nie kupowaliby mini? Nie rozumiem? no kupowaliby i zmieniali rączkę, hehe:)więc firma zarabiałaby jeszcze więcej;)

ech, ja też się napaliłam na tą rączkę:(

wózek dojdzie, tylko później, bo nie wyrobili się...jestem zawiedziona...opiszę wrażenia, jak tylko dotrze:)
                                • didis Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 16:49
                                  Ale czemu nie dostajesz? Pisałam już kiedyś, że w poznańskim Pati i max mają na stanie, ale kolor z pomaranczem, co mi się źle kojarzy...
                                  Co znów się stało z wózkami, wszędzie są powystawiane, tu jakiś pan się ogłaszał z eko wózkow ze mają;/
                                  • saras-wati Re: bj city mini i przerobiona rączka 20.10.10, 19:58
                                    Są powystawiane, ale póki co nikt nie dostanie:( tzn. to kwestia kilku dni, bo w magazynie centralnym nie wyrobili się z oznaczeniem wózków atestami europejskimi i dopiero pod koniec tygodnia będą rozsyłane po sklepach. No mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wyjedziemy już na spacer nowym wózkiem!

Pan z ekowózki też ma napisane na stronie czas realizacji 4 dni...
                            • isabel_o Folia do elite 2010 20.10.10, 21:36
                              Dziewczyny ja jak w 2009 kupowałam elite to folia była duża i sztywna. Teraz jak kupiłam elite z de to zdecydowałam się też zaryzykować zamawiając folię ( bo jednak żadna inna mi nie pasowała elite) No i w końcu ją przysłali i powiem wam, że dużo lepsza od tej starej z usa. Przede wszystkim mięciutka i dobrze się składa, poręczniej. Niestety okienka nadal nie ma, ale to nie jest aż takim problemem. Najważniejsze, że nie jest już taka sztywna! W tym wypadku na oryginalną warto się skusić :)
                                • calineczka793 Re: Folia do elite 2010 20.10.10, 21:48
                                  Na wakacjach wzięliśmy dla Junior Mini...raz zaskoczył nas deszcz - buda nie przemokła, więc chyba jest impregnowana, chociaż głowy nie dam sobie odciąć...wtedy lało jak z cebra...ja i P. byliśmy mokrzy, a Junior smacznie spał otulony ręcznikiem i był suchusieńki;-)

pozdrawiam!

Doti
                              • calineczka793 Re: Folia do elite 2010 20.10.10, 21:43
                                OOOO Isabel spadłaś mi z nieba...<znowu>...to chyba skuszę się na tą oryginalną folię...wielkie dzięki;-)

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie - czy Ci się podnóżek w Elite nie składa, jak dzieć ma nogi na nim? Junior jest na etapie skopywania butów i non stop się nam ten podnóżek składa, co doprowadza mnie do szewskiej pasji...w innych moich wózkach z podnóżkiem nie było problemu...no i nie wiem czy wszystko dobrze zamontowałam czy po prostu taki urok tego podnóżka?

Pozdrawiam!

Doti
                                • isabel_o Re: Folia do elite 2010 20.10.10, 22:39
                                  Mam dokładnie tak samo. Mi też się składa nawet w trakcie spania jak mały się nie rusza. Składa się od samego ciężaru nóg. Doszłam do wniosku, że widocznie ten podnóżek jest zrobiony bardziej pod kątem mniejszych dzieci. Jak miałam elite 2009 to się nie składał, tyle, że mój synek miał wtedy roczek, więc był mniejszy i lżejszy...
    • saras-wati Mam już moje mini:) 26.10.10, 12:36
      Wiem, że kupiłam go po raz drugi, wiedziałam, czego się spodziewać...ale cieszę się, jak głupia!! Patrzę na niego i nie mogę wyjść z zachwytu. No i dlaczego za pierwszym razem potraktowałam go tak niesprawiedliwie? Może dlatego, że byłam wtedy napalona na maclarena...

Teraz czeka nas test na spacerze, mam nadzieję, że będzie super.

Pałąk jest fajny, bo regulowany w wielu płaszczyznach.

no i ten kolor też wyjątkowo ładny(wtedy miałam zielono-szary). Byłam napalona na czarny(to mój ulubiony kolor), ale ostatecznie cieszę się, że zdecydowałam się na crimson/grey. Siedzisko ma przez środek szeroki czarny pas, boki szare. Ta czerwień jest piękna. Głęboka, ale nie bijąca po oczach. No cudo!!
        • agnes_nyc Re: Mam już moje mini:) 26.10.10, 21:04
          didis a ja mowie ci ze bedziesz miala szybciej pod koniec listopada pewnie dotrze ja dzis dostalam paczke ktora byla wyslana 27 wrzesnia dokladnie w dzien mojego wyjazdu do polski i juz mam :)
              • didis Re: Mam już moje mini:) 27.10.10, 21:53
                Wiemy - w USA w pierwszym kwartale 2011 - obstawiam marzec a nawet kwiecień mimo , ze to już drugi kwartał. W Polsce może za rok :D Może kup przez Agnes jeśli nie masz nikogo w US. Mój z 2011 już płynie.
                • z-ara Re: Mam już moje mini:) 28.10.10, 10:48
                  Czy modele z 2011 rożnią sie od tych sprzedawanych obecnie w Polsce. I jeszcze chciałabym zapytać:
                  - o podnóżek, czy pomimo braku regulacji dziecku jest wygodnie podczas spania,
                  - o rozkładanie wózka do spania, czy jest wygodne,
                  - czy rzeczywiście wózek trzeba usztywnić segregatorem żeby był wygodny dla malucha,
                  - czy wózek ten posłuży do końca okresu wózkowania i może zastąpić parasolkę (nie lubię parasolek).
                  Dziękuję za odpowiedzi i gdybym powtórzyła odpowiedzi to przepraszam ale z uwagi na ząbkowanie mojej 8-mies. córki nie mogę dokładnie przeczytać całego wątku.
                  • didis Re: Mam już moje mini:) 28.10.10, 11:43
                    No o różnicach było:), ale masz usprawiedliwienie:D:
                    - usztywniane oparcie i możliwość ustawienia go bardziej pionowo.
                    Wg. mnie dla takiego malucha to ważne, aby miało sztywne oparcie, ale plecki w 2010 wcale nei są jakieś super miękkie, mój jak go przesadzę będzie miał 6-7 mcy i dlatego było to dla mnie ważne.
                    Dziewczyny jeżdżą i nie narzekają.
                    Nie wiem jak z podnóżkiem, ale tam nie ma spadku w dół tylko lekko po ukosie więc wydaje się, że problemu nie ma.
                    Moja wysoka 3,5 letnia córka się w nim super mieściła - więc starczy na cały okres wózkowania - było jej wygdnieD:
                  • saras-wati Re: Mam już moje mini:) 28.10.10, 12:18
                    Ja przesadziłam 7-miesięcznego malucha i te plecki były ok. Niczego nie usztywniałam. Gdybym nie przeczytałam, że są miękkie, to pewnie nawet nie zauważyłabym;) Jednak jeśli dla Ciebie to problem, to właśnie, jak didis napisała, modele 2011 będą miały usztywnione plecki

Podnóżek nie jest regulowany, ale ja wkładam kocyk lub mały jasiek od drugiej strony i wypycha się ten podnóżek, więc na razie wytrzymuje ciężar mojej 10-miesięcznej córeczki. Pewnie pod ciężarem nóżek starszego dziecka nie będzie się to trzymało, ale wtedy będzie je opierało normalnie - starsze dziecko w parasolkach z regulowanym podnóżkiem też nie trzyma nóg na nim, bo jest za krótki. Czy on jest pod kątem, to chyba niezbyt - w buggsterze jest pod kątem, ale wg mnie będzie wygodnie każdemu dziecku - na upartego wsadziłam 4-latkę i też miała sporo miejsca, choć budę na głowie;)Do spania rozkłada się i jest naprawdę dużo miejsca do spania.

Wózek może spokojnie posłużyć do końca i z powodzeniem zastąpić parasolkę - a piszę to jako wielka fanka parasolek:)
            • saras-wati Re: saras-wati 04.11.10, 08:35
              dzięki:) to trochę sporo, ale tak myślałam, że to koszt tego typu, jeszcze przesyłka z USA...

Mini sprawuje się świetnie:) prowadzi mi się super, mała krok po kroku przyzwyczaja się, że od tej pory będzie jeździć, a nie nosić się:)
              Testowałam go już na różnych powierzchniach i muszę stwierdzić, że dla mnie to idealny wybór. Może fajnie byłoby, gdyby miał regulowany podnóżek, rączkę i siedzisko mogłoby być minimalnie bardziej do pionu, ale i tak jestem zachwycona:) Na chwilę obecną jestem przekonana, że ten wózek zostanie z nami już do końca:)

Tak się zastanawiam, dlaczego tego wszystkiego nie widziałam za pierwszym razem:(

No i już zamówiłam śpiwór od Magdy, a na wiosnę zamówię wkładkę:)

A jak Twój wóz?
      • dziobek25 A ja nie mam.... 28.10.10, 14:10
        Zamowialm tam gdzie Ty city select, ale wciaz cos sie opoznia i wozka nawet jeszcze chyba nie wyslali (nie wiem, bo od poniedzialku Pan sie nie odzywa). Jestem wsciekla, bo chcialam go na weekend...
          • dziobek25 Re: A ja nie mam.... 28.10.10, 15:53
            W bobowozkach mi napisali jakis czas temu ze juz nie ma srebrnych i zostaly 2 sztuki u importera czarny i czerwony. Pan z babyjoggercenter najpierw pisal 13-tego ze wozki juz sa, 25-go ze ma juz wozek, ale nie ma siedziska dodatkowego i adapterow i ze dostanie je 26, tak wiec czekam i czekam ale nie mam zadnej odpowiedzi czy w koncu wyslal to czy nie. Jak dzis nie wyslal kurierem to d..a.
        • saras-wati Re: A ja nie mam.... 28.10.10, 20:04
          hmm, to dziwne - pewnie nie dostali wózka. Jak mój miał kilkudniowe opóźnienie, to też pan milczał - jednak po moim mailowy zapytaniu, od razu zadzwonił i wyjaśnił, że jest opóźnienie. Natomiast jak już wysłał mi wózek, to wysłał kilka sms'ów, maila i dzwonił, hehe;)
      • magdaomar doradzcie jaki kolor mini 28.10.10, 16:38
        zamówiłam ten zielony czy to dobry wybór? czy lepszy czarny? koloru stone nie ma a na ten byłam w 100% zdecydowana.
        dodam że to wózek głownie do auta i na wiosnę.Na codzień mamy Mutsiaka:)
            • didis Re: Baby jogger city mini 28.10.10, 20:00
              Ja zamówiłam czarnego, ale w sklepie na żywo widziałam tylko szaro pomarańczowego i bardzo mi się nie podobał. Mój czarny sprowadzam z US, więc nie wypowiem się odnośnie tego kolorku. Ale żaden inny mi nie podszedł:D
              • agnes_nyc Re: Baby jogger city mini 28.10.10, 20:21
                w tej dostawie przyszly tylko te dwa kolory bobowozki zapewne maja wozki z tej pierwszej dostawy i dlatego zielen mieli jak podpisywalam umowe z euro trade to powiedzial mi handlowiec tylko o tych 2 kolorach ze teraz przyszly
                • didis agnes 28.10.10, 20:32
                  W Poznaniu, w pati i Maxie mają teraz na stronie internetowej też tylko 2 kolory: ziele i pamarańcz. Z poprzedniej dostawy został im pomarańczowy, więc jednak niektóre sklepy tą zieleń musiały dostać. Oni dopiero te wózki wstawili na stronę i mają tylko 2 kolory, wiec raczej nie wystawili na zapas.
                  • magdaomar w Poznaniu 28.10.10, 21:07
                    na sklepie maja pomarancz
                    rozawiałam z panem ze sklepu internetowego i tam jest jeszcze zielen wiec troche dziwne.
                    zielen kupuje w ciemno mozliwe ze jeszcze zmienie decyzje.w bobowozki Pani dzwonila do iportera i podała mi pozniej jakie kolory maja.Byly 4 kolory tzn wszystkie bez mojego faworyta stone
                        • z-ara Re: w Poznaniu 29.10.10, 09:26
                          Dziękuję za informacje. Jestem bardzo wdzięczna i już zdecydowałam się na zakup tego wózka. Mam nadzieję że spodoba się rownież mojej córeczce. Teraz tylko mam jeszcze jedną prośbę podpowiedzcie mi gdzie kupić ten wózek czy w Polsce czy ściągać z USA i od kogo. Mogę prosić o jakieś sprawdzone namiary.
                          • saras-wati Re: w Poznaniu 29.10.10, 09:29
                            od angnes_nyc, która w tym wątku również pisze:) Możesz zarówno z polską gwarancją, jak i z usa.

Zastanów się, jak chcesz konkretny kolor, to z usa, ale też wtedy nie masz gwarancji. Jeżeli podoba Ci się pomarańczowy lub czerwony, to wtedy lepiej kupić w pl;)
    • agnes_nyc Re: Baby jogger city mini 29.10.10, 09:54
      dziewczyny no i teraz u mnie tez zaczyna sie problem

mialam kupowac dla swojej corki Bugaboo bee+ lecz po tych waszych rewelacjach na temat BJ juz sama nie wiem co robic

po pierwsze - stalam sie ich dystrybutorem w Polsce - to tez przez Was :)
      po drugie - dostalam pierwsza partie wozkow i tez mi sie spodobaly i powoli sie zakochuje no i nie wiem co robic

co mi polecacie Bugaboo bee+ czy BJ jak BJ to elitte czy mini bo takowe mam w posiadaniu i jeden fajny i drugi ale wy zapewne lepiej wiecie :)

teraz jezdze cameleonem a nwet dwoma ale chce cos fajnego do samochodu a mam maly :) najchetniej wzielabym dwa ale moj maz po 40 - tce i boje sie o jego serce :)

co polecacie
      • didis Re: Baby jogger city mini 29.10.10, 10:04
        Ja na Twoim miejscu brałabym bee+, zawsze jak mała Ci wyrośnie będziesz mogła "kupić" BJ. Elite bym nie brała skoro do samochodu, poza tym masz Cameleona, chociaż jak odkąd mam MB 100% wolę nim do lasu pojechać - a tam właśnie głównie odbywam spacery. Bee+ sama bym kupiła, ale jest poza zasięgiem finansowym niestety. No i mam nadzieję, że BJ jednak dłużej posłuży. Ty masz fajnie bo oba możesz "przetestować". A skoro już masz licencje, nadal można przez Ciebie ściągnąć z USA?
        Pytam nie dla siebie, tylko tak, aby dziewczyny wiedziały :)
        Ja muszę obfotografować moje wózki, jak tylko mini przybędzie to się za to wezmę.
        A mały już mi wyrasta z gondoli w Cameleonie - jestem w szoku. Za miesiąc najpóźniej muszę zmienić już na spacerówkę, ale on ma skończone 4 mce i 68 cm dł. Jak założe kombinezon tu luzu ma jeszcze z 2-3 cm.