mirabelka10
01.04.08, 17:20
Zawsze ktoś się trafi,jak nie jakaś pani starsza,to z kolei moja
mama,albo jeszcze ktoś,kto co chwila poucza i strofuje"DLACZEGO ona
nie ma rajstopek?"lub"Ojjeej jak ona płacze,może jest głodna?a może
daj jej coś do jedzenia?!"Oczywiście,jak pewnie widzi młodą
mamę,taką jak ja...wydaje się im,że co?nie umiem się zająć własnym
dzieckiem?!płakać czasem też musi...u was też tak jest?czy tylko
młode mamy tak mają?