madz-ia30
05.08.09, 13:41
Tak dla porównania chciałabym zapytać do jakiego wieku Wasze dzieci piły z
butelki i w jakim wieku oduczyły się ssania smoka, no i jak wyglądało
odrzucenie monia, słyszałam nieraz że z tym drugim bywa bardzo ciężko...Pytam
bo temat jest u nas "na topie" , córeczka (dwa lata i miesiąc)od trzech dni
nie chce pić z butelki tylko z kubka i nie spi ze smoczkiem , jedynie trzyma
go w rączce,jeżeli właśnie się sama odstawia od tych dodatków to wspaniale i
chyba żadko się tak zdarza ,że w taki łagodny sposób . Przy okazji każdemu
życzę aby tak to przebiegało.