agula.2
06.09.09, 23:52
Mój czteroletni synek ma przepuklinę pępkową,jak był maleńki to pediatra
powiedziała że mamy nic nie robic bo samo się wchłonie no i nie wchłonęło
się,dostaliśmy skierowanie do chirurga i czeka nas operacja.Może któraś z was
ma podobne doświadczenia i zechce się ze mną podzielic bo jestem
przerażona.Wiem że to nieskomplikowany zabieg ale zawsze,interesuje mnie jak
czuje się dziecko po zabiegu i jak długo musi zostac w szpitalu,mam jeszcze
starsze dziecko w domu ale nie wyobrażam sobie żebym mogła zostawic małego
samego na noc.Mam nadzieję że uzyskam od was informacje bo boję się
bardzo,teoria teorią a nie wiem jak to wszystko wygląda w praktyce.Będę
wdzięczna za odpowiedzi.Pozdrawiam.