W nawiązaniu do wiadomo czego

I nie chodzi mi stricte o śmieci- w sensie worki z odpadkami, ale stare
stołki,stoły, krzesła telewizory,choinki donice wory jakieś ,folie,szmaty - i
wszystko to w stertach, czasem okien drzwi balkonowych nie widać tylko te graty...
No dlaczego ?