Dodaj do ulubionych

Stacja parowa help

01.06.10, 12:03
jak już się żalę to hurtem wink
Słuchajcie jestem posiadaczką stacji parowej tefala.Kupiłam ją kilka miesięcy
temu to był jeden z wyższych modeli kosztowal ponad tysiąc zł ,faktycznie
efekt prasowania jest niezły , ułatwia mi życie ten sprzęt zdecydowanie a
raczej ułatwiał bo wczoraj zniszczyłam sobie nim koszule sad
Nie wiem co jest ale z parą wydobywa się żółta ciecz , to chyba kamień sad
Mówie męzowi o powyższym a on na mnie huziaaaa że załatwiłam stację, że o nia
nie dbałam , nie wykluczam że mój błąd że zle jej używałam ale pytanie co mogę
teraz z tym zrobić?
Obserwuj wątek
    • karolina.chonly Re: Stacja parowa help 01.06.10, 23:35
      Kochana nie wiem co masz zrobic z koszula, ale stacje jak mozesz to
      po porostu oddaj z reklamacja.

      co do Tefala... hmmm to g.... jakies i tyle. W zeszlym roku kupilam
      najnowszy i najdrozszy model zelazka i wlasnie miesiac temu je
      oddawalam. Powiedzieli, ze nie dadza nowego tylko tamto naprawia.
      Okazala sie jednak, ze nie da sie tego naprawic i dali kase. Kupilam
      w to miejsce Brauna i jestem mega zadowolona. Juz od kilku lat
      uzywam Brauna teraz tylko mam nowszy model. Jest super
      • monika19782 Re: Stacja parowa help 02.06.10, 04:03
        Przepłucz destylowana wodą i prasując jakieś niepotrzebne rzeczy
        możesz usunąć kamień, ja tak kiedyś zrobiłam i stosuj destylowana do
        prasowania, mój mąż tak samo jak coś sie zepsuje to od razu że moja
        wina bo nie dbałam, wkurzył mnie kiedyś i powiedziałam że jeszcze
        raz coś takiego powie to od tego momentu sam bedzie to robił bo
        najłatwiej jest czegos nie zepsuć po prostu tego nie uzywając, od
        tamtej pory zamilkł smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka