Dodaj do ulubionych

Ja oddać nieważny głos w wyborach

29.06.10, 22:05
Spora część elektoratu ma przed drugą turą ten problem.

Głos jest ważny, gdy w jednej kratce znajdują się skrzyżowane linie.

Na co więc zwrócić uwagę, aby głos naprawdę był nieważny?

Otóż najlepiej w obu kratkach - przy obu kandydatach - postawić krzyżyk.

W ten sposób uniknie się sytuacji, że średnio uczciwy członek komisji z np. przekreślonej (w zamyśle wyborcy - nieważnej) karty zrobi głos ważny, stawiając krzyżyk przy nazwisku "swojego".

Powodzenia 4 lipca.
Obserwuj wątek
    • ihanelma Re: Ja oddać nieważny głos w wyborach 29.06.10, 22:11
      Najlepiej kartę pobrać i zjeść w obecności komisji. Wtedy już na
      pewno nikt niczego na niej nie dostawi.
    • narsen A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:13
      I dodatkowo prośbę mieć do Ciebie czytelniku.
      Tylko proszę nie zawiedź mnie.
      Idź 4 lipca na wybory i zrób wszystko co możesz
      aby w niedalekiej przyszłości w czasie spotkań dyplomatycznych pierwsza dama nie
      szczała do kuwety.
      • marzeka1 Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:14
        Podejrzewasz panią Anię o szczanie do kuwety?
      • ihanelma Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:18
        To nie jest chamski dowcip. To jest tylko zwykłe malutkie
        chamstewko. I zupełnie nie pomaga kandydatowi, któremu chcesz pomóc.

        Chyba że sie myle co do intencji, ale nawet wtedy skuteczność marna.
        • krejzimama Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:21
          To jest prawda.
          Kaczyński to życiowy nieudacznik.
          Jak sam powiedział jest katolikiem czyli jako katolik w życiu nie odbył stosunku
          seksualnego. To dopiero musi być w nim skumulowana frustracja.
          • gazeta_mi_placi Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:27
            Ha ha big_grin
            Oż Ty tongue_out
            • phantomka Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:35
              Nie wypowiadalam sie raczej na temat aparycji, sposobu bycia, itp.
              p. Kaczynskiego. Natomiast wczoraj moja tolerancja dla tego dziwnego
              pana zmalala do zera. Nie wiem, czy ogladalyscie realcje z jego
              wizyty w Londynie (chodzi glownie o reakcje na brak tlumacza) Nie
              wyobrazam sobie, zeby moj kraj reprezentowala osoba zachowujaca sie
              w ten sposob, to juz nie jest nawet odrobine zabawne.
              • ihanelma Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 29.06.10, 22:48
                To jest jakis argument w dyskusji. Nieszczęsny kot jest totalnie
                niemerytoryczny. Ja osobiście mam totalnie w tyle, czy kandydat na
                prezydenta ma trzecią żonę, partnera czy kota.
                Żeby nie było - PIS kocham równie mocno jak chamskie teksty o
                kuwecie.
              • sueellen Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 30.06.10, 10:05
                Nie widzialam. Co robil Kaczynski w Londynie?
              • czarny_winobluszcz phantomka:) 30.06.10, 10:43
                phantomka napisała:
                Nie wiem, czy ogladalyscie realcje z jego
                > wizyty w Londynie (chodzi glownie o reakcje na brak tlumacza)

                Nie oglądałam, a jaka była ta reakcja?
                • phantomka Re: phantomka:) 30.06.10, 11:17
                  Niestety nie umiem tego na tyle obrazowo opisac, zeby oddac pelnie
                  komizmu sytuacji, ale od czego mamy youtube, proszesmile
                  www.youtube.com/watch?v=qNNX_k9cNrE
                  • miliwati Re: phantomka:) 30.06.10, 11:20
                    phantomka napisała:

                    > Niestety nie umiem tego na tyle obrazowo opisac, zeby oddac pelnie
                    > komizmu sytuacji, ale od czego mamy youtube, proszesmile
                    > www.youtube.com/watch?v=qNNX_k9cNrE

                    No i Anglik strzelił gafę. Ale czego się czepiać naszego biednego
                    kartofla?
                  • czarny_winobluszcz Re: phantomka:) 30.06.10, 12:10
                    DziękujęsmileByłoby nawet śmieszne, gdyby to nie był nasz kandydat na Prezydentawink

                    ps.pozwolę sobie na trochę prywaty, ale zerknęłam na Maryjkę, ślicznasmile
          • alabama8 Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 30.06.10, 08:43
            krejzimama napisał:
            Jak sam powiedział jest katolikiem czyli jako katolik w życiu nie
            odbył stosunku seksualnego.


            Ale czy to nie porywające mieć jako reprezentanta kraju drugą
            Dziewicę Orleańską, czy tam prawicę Żoliborską?
          • iuscogens Re: A Ja jednak oddać głos ważny :P 30.06.10, 16:55
            krejzimama napisał:

            > To jest prawda.
            > Kaczyński to życiowy nieudacznik.
            > Jak sam powiedział jest katolikiem czyli jako katolik w życiu nie odbył stosunk
            > u
            > seksualnego. To dopiero musi być w nim skumulowana frustracja.

            krejzi, w KK istnieje instytucja spowiedzi. I nawet katolikom zdarza się grzeszyć smile
    • iminlove Re: Ja oddać nieważny głos w wyborach 29.06.10, 23:08
      O jejku, serio? Kolejna nie ma co robić, tylko głupie manifestacje
      urządzać?
    • iuscogens Re: Ja oddać nieważny głos w wyborach 30.06.10, 09:02
      Postawić krzyżyk przy obu kandydatach.
    • geomann Ja oddać nieważny głos w wyborach bo ja Kali 01.07.10, 20:02
      Tak tak wiecej możiwości mataczenia w komisjach wyborczych!!!!
      Wiadomo dostawiamy tym samym długopisem z lokalu wyborczego drugi
      krzyżyk i głos przy kandydacie zaliczamy jako nieważny. Jeszcze po
      wyborach nisczymy wszystkie karty do głosowania i jesteśmy czyści
      jak zawsze. Byłem kiedyś w komisji wyborczej to widziałem jak to się
      robi jeśli chcesz żeczywiście zaprotestować to przyjż na minutę
      przed zakończeniem i zagłosuj na njmniejsze zło w II turze bo
      swojego kandydata i tak tam nie znajdziesz.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka