Dodaj do ulubionych

mam talent przyjmuje zaklady

17.10.10, 09:16
kto jest pretendentem do nagrody glownej?

moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos ze moze nareszcie jest szansa aby wygral wokalista wink
a wy kogo obstawiacie do wygranej?
Obserwuj wątek
    • karra-mia Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:17
      Bednareksmile mam nadzieję, że wygra. Wygląda na fajnego gościa, bardzo sympatyczny, i ten głos...
      • ako17 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:31
        Me Myself & I
        Dwóch gości na trampolinie
        Szkoła Wushu (nie jestem pewna pisowni)
    • grave_digger Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:44
      "moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos"

      słucham???????? że co?????????? a w życiu. ten ciapowaty pedalski głos. błech.

      nie wiem kto wygra
      osobiście podoba mi się sabina jeszka i ten mały tańczący. może ktoś jeszcze, ale nie pamiętam .
      • imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:51
        grave_digger napisała:
        sabina jeszka i ten mały tańczący.

        Sabina Jeszka może się schować przy tej dziewczynie
        • grave_digger Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 19:28
          obydwie bardzo dobre, ale wolę sabinę.
    • i_love_my_babies Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 17:49
      trampolina
      • ewelsia Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:30
        Lisiecki. No i ten co reggae śpiewał jest niezły, ale nie znam nazwiska.
    • estelka1 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:46
      Mnie najbardziej podobali się tancerze z tego wielopokoleniowego zespołu. To było coś innego, niż dotychczas. Taniec na wysokim poziomie, zróżnicowanie wiekowe tancerzy - nie tylko śliczne młode osóbki- no i to, że 80 osób na scenie się nie pozabijało smile ale mam świadomość, że to był tylko jednorazowy numer. Ogarnąć taki tłum i zrobić kolejnych kilka fajnych układów, to rzecz mało realna. No to zostaje mi jako faworyt duet trenujący sztukę wushu, czy jak to się pisze smile Jest oczywiście sporo fajnych wokalistów i tancerzy, ale oni mogą się realizować w innych programach, więc nie stawiam na nich.
    • koza_w_rajtuzach Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:47
      Bliźniacy na trampolinie zrobili jednak na mnie największe wrażenie.
      Oprócz tego fajny był Genek, tylko nie wiem czy się dostał?
    • deyani Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:04
      Ja bym chciała żeby wygrał młody, który spiewał Eltona Johna, bo i młody i zdolny i ma talent. I jak to stwierdziło ich troje wczoraj "rokuje".

    • hawela Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:15
      Mi sie podobali faceci w pomarańczowych uniformach z programem więziennym.
      Ale na wygraną obstawiam Lisieckiego (tylko nie Cher!!!)
    • imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:27
      Lisiecki jest rewelacyjny i również mam nadzieję, że wygra smile
      Jego śpiew wprawia w taki nastrój, jak TO
      • imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:36
        Ale Kamil Bednarek też nieźle potrafi rozbujać smile
    • imasumak A ten słodziak?: 17.10.10, 20:38
      Do zjedzenia normalnie smile
    • elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:26
      oczywiscie bigos w jedzeniu na czas rzadzi i to byl moj faworyt zaraz po transformersie, jednak jury nie podzialalo mojej opinii big_grin
      • kepucha Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 22:52
        elza78 napisała:

        > oczywiscie bigos w jedzeniu na czas rzadzi i to byl moj faworyt zaraz po transf
        > ormersie, jednak jury nie podzialalo mojej opinii big_grin
        >

        taaaa... transformers! to było coś! wink wink big_grin

        A tak serio-Lisiecki. Koleś od reggae niby fajny, ale właśnie - koleś, nie pamiętam nazwiska, a to już coś znaczy... no i nienawidzę reggae!!!
    • beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:35
      głownych nagród powinno być kilkasuspicious
      a dzieci nie powinny brać udziału-może mają talenty są słodkie, itd ale kompletnie nieprzystosowane do porażki,....sad
      i cudzoziemcysad nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabierać??
      • imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:58
        beata985 napisała:

        a dzieci nie powinny brać udziału-może mają talenty są słodkie, itd ale komplet nie nieprzystosowane do porażki,....sad


        W żadnym konkursie nie powinny brać udziału, czy tylko w "mam talent"?
        Przecież widać, że większość z tych dzieciaczków pracuje intensywnie nad swoimi talentami i z całą pewnością chcą się pokazać.
        • beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:38
          może i pracują i to pewnie o wiele więcej niż np pani spiewająca Sorento A.German ale faktem jest że żal i łzy też są większe...
          I to nie tak że ja jestem przeciwko tym dzieciom...podobają mi się ich występy i talenty....ale to że ldpadają już niekoniecznie
      • krejzimama Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:59
        > i cudzoziemcysad nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabierać??
        Dyskryminować, deportować, zagazować!!!
        Polska dla Polaków!!!
        • maria220 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 22:06
          moim nr 1 jest Kamil Bednarek
        • beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:41
          krejzimama napisał:

          > > i cudzoziemcysad nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabie
          > rać??
          > Dyskryminować, deportować, zagazować!!!
          > Polska dla Polaków!!!
          wow.

          >
          >
        • elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 09:19
          krejzi do polfinalow dostal sie egipcjanin ktorego glownym zajeciem w polsce jest... POSIADANIE ZONY big_grin
    • anna_geras Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:01
      elza78 napisała:

      > kto jest pretendentem do nagrody glownej?
      >
      > moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos
      > ze moze nareszcie jest szansa aby wygral wokalista wink
      > a wy kogo obstawiacie do wygranej?
      >
      taki zajebisty a tak trudno poprawnie zapisać jego nazwisko.
      • elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 09:18
        ROTFL, nie bylo sie juz do czego przy.... co? big_grin
        • matsuda Lisiecki 18.10.10, 09:20
          n/t
          • elza78 Re: Lisiecki 18.10.10, 21:11
            nie wiem nie ogarniacie purystki jezykowe ze to mogla byc literowa zwykla?
            fajnie matsuda ze sie popisalas znajomoscia nazwizka, jprzedszkole smile jakas jeszcze ciekawa wiedze posiadasz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka