elza78 17.10.10, 09:16 kto jest pretendentem do nagrody glownej? moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos ze moze nareszcie jest szansa aby wygral wokalista a wy kogo obstawiacie do wygranej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karra-mia Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:17 Bednarek mam nadzieję, że wygra. Wygląda na fajnego gościa, bardzo sympatyczny, i ten głos... Odpowiedz Link Zgłoś
ako17 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:31 Me Myself & I Dwóch gości na trampolinie Szkoła Wushu (nie jestem pewna pisowni) Odpowiedz Link Zgłoś
grave_digger Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 12:44 "moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos" słucham???????? że co?????????? a w życiu. ten ciapowaty pedalski głos. błech. nie wiem kto wygra osobiście podoba mi się sabina jeszka i ten mały tańczący. może ktoś jeszcze, ale nie pamiętam . Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:51 grave_digger napisała: sabina jeszka i ten mały tańczący. Sabina Jeszka może się schować przy tej dziewczynie Odpowiedz Link Zgłoś
grave_digger Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 19:28 obydwie bardzo dobre, ale wolę sabinę. Odpowiedz Link Zgłoś
ewelsia Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:30 Lisiecki. No i ten co reggae śpiewał jest niezły, ale nie znam nazwiska. Odpowiedz Link Zgłoś
estelka1 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:46 Mnie najbardziej podobali się tancerze z tego wielopokoleniowego zespołu. To było coś innego, niż dotychczas. Taniec na wysokim poziomie, zróżnicowanie wiekowe tancerzy - nie tylko śliczne młode osóbki- no i to, że 80 osób na scenie się nie pozabijało ale mam świadomość, że to był tylko jednorazowy numer. Ogarnąć taki tłum i zrobić kolejnych kilka fajnych układów, to rzecz mało realna. No to zostaje mi jako faworyt duet trenujący sztukę wushu, czy jak to się pisze Jest oczywiście sporo fajnych wokalistów i tancerzy, ale oni mogą się realizować w innych programach, więc nie stawiam na nich. Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 19:47 Bliźniacy na trampolinie zrobili jednak na mnie największe wrażenie. Oprócz tego fajny był Genek, tylko nie wiem czy się dostał? Odpowiedz Link Zgłoś
deyani Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:04 Ja bym chciała żeby wygrał młody, który spiewał Eltona Johna, bo i młody i zdolny i ma talent. I jak to stwierdziło ich troje wczoraj "rokuje". Odpowiedz Link Zgłoś
hawela Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:15 Mi sie podobali faceci w pomarańczowych uniformach z programem więziennym. Ale na wygraną obstawiam Lisieckiego (tylko nie Cher!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:27 Lisiecki jest rewelacyjny i również mam nadzieję, że wygra Jego śpiew wprawia w taki nastrój, jak TO Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 20:36 Ale Kamil Bednarek też nieźle potrafi rozbujać Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:26 oczywiscie bigos w jedzeniu na czas rzadzi i to byl moj faworyt zaraz po transformersie, jednak jury nie podzialalo mojej opinii Odpowiedz Link Zgłoś
kepucha Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 22:52 elza78 napisała: > oczywiscie bigos w jedzeniu na czas rzadzi i to byl moj faworyt zaraz po transf > ormersie, jednak jury nie podzialalo mojej opinii > taaaa... transformers! to było coś! A tak serio-Lisiecki. Koleś od reggae niby fajny, ale właśnie - koleś, nie pamiętam nazwiska, a to już coś znaczy... no i nienawidzę reggae!!! Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:35 głownych nagród powinno być kilka a dzieci nie powinny brać udziału-może mają talenty są słodkie, itd ale kompletnie nieprzystosowane do porażki,.... i cudzoziemcy nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabierać?? Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:58 beata985 napisała: a dzieci nie powinny brać udziału-może mają talenty są słodkie, itd ale komplet nie nieprzystosowane do porażki,.... W żadnym konkursie nie powinny brać udziału, czy tylko w "mam talent"? Przecież widać, że większość z tych dzieciaczków pracuje intensywnie nad swoimi talentami i z całą pewnością chcą się pokazać. Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:38 może i pracują i to pewnie o wiele więcej niż np pani spiewająca Sorento A.German ale faktem jest że żal i łzy też są większe... I to nie tak że ja jestem przeciwko tym dzieciom...podobają mi się ich występy i talenty....ale to że ldpadają już niekoniecznie Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 21:59 > i cudzoziemcy nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabierać?? Dyskryminować, deportować, zagazować!!! Polska dla Polaków!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maria220 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 22:06 moim nr 1 jest Kamil Bednarek Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:41 krejzimama napisał: > > i cudzoziemcy nie mają swoich mamtalentów??? muszą naszym miejsca zabie > rać?? > Dyskryminować, deportować, zagazować!!! > Polska dla Polaków!!! wow. > > Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 09:19 krejzi do polfinalow dostal sie egipcjanin ktorego glownym zajeciem w polsce jest... POSIADANIE ZONY Odpowiedz Link Zgłoś
anna_geras Re: mam talent przyjmuje zaklady 17.10.10, 23:01 elza78 napisała: > kto jest pretendentem do nagrody glownej? > > moim numerem jeden jest lisicki, gosc ma tak niepowtarzalny i niesamowity glos > ze moze nareszcie jest szansa aby wygral wokalista > a wy kogo obstawiacie do wygranej? > taki zajebisty a tak trudno poprawnie zapisać jego nazwisko. Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: mam talent przyjmuje zaklady 18.10.10, 09:18 ROTFL, nie bylo sie juz do czego przy.... co? Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Lisiecki 18.10.10, 21:11 nie wiem nie ogarniacie purystki jezykowe ze to mogla byc literowa zwykla? fajnie matsuda ze sie popisalas znajomoscia nazwizka, jprzedszkole jakas jeszcze ciekawa wiedze posiadasz... Odpowiedz Link Zgłoś