fena2
20.12.10, 11:12
Zastanawiam od czego to zależy, ze niektorzy mezczyzni sa agresywni, typy przemocowcow (przemoc fizyczna, psychiczna-wyzwiska, wrzaski,ponizanie), a niektorzy nie. Sa dobrymi partnerami, męzami, przyjaznia sie ze swoimi zonami, szanuja je, nie oszukuja.