Dodaj do ulubionych

Zazdrość

14.03.11, 22:33
na TVP 1. Oglądacie?
Uwielbiam ten spektakl wink
Obserwuj wątek
    • mijaczek Re: Zazdrość 15.03.11, 04:15
      och jak mi brakuje teatru telewizji polskiej.....
      • ylunia78 Re: Zazdrość 15.03.11, 13:42
        kurczę...mialam oglądać....Zapomniałamsad
        • imasumak Re: Zazdrość 15.03.11, 13:48
          www.youtube.com/watch?v=sIUq3js454c&playnext=1&list=PLFA45D42E74928A20
    • suazi1 Re: Zazdrość 15.03.11, 16:18
      Rewelka. Usłyszeć z ust Jandy: "Jak ja się czuję??? Hujowo!" - bezcenne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka