Watek letni i niepowazny!
Dorabiam sobie prowadzac zajecia dla policjantow (special squad) i oczu od tych "moich" chlopakow (sa 3 dziewczyny) oderwac nie moge

Dobieraja ich takich czy co? Wysokie to wszystko, przystojne do bolu, wysportowane ... niezaleznie od pochodzenia etnicznego. W ogole u nas panuje opinia, ze policjanci, strazacy i paramedics to ten "piekniejszy" gatunek mezczyzny - warto miec do czynienia z emergency zeby chociaz oko nacieszyc

Moje doswiadczenia z polskim MO w zamierzchlych czasach PRL nie przywoluja w pamieci jakichs Adonisow, czy cos sie w tym wzgledzie zmienilo na lepsze? A strazacy? Paramedics? Przystojniaki czy raczej bleee?
Przy okazji, Myelegans, tam po Twojej stronie tez jest na czym oko oprzec