cygarietka 29.12.11, 00:18 Właśnie się dowiedziałam, jakie imię nosi córka Muchy. Podoba Wam się. Ja jestem zachwycona, mimo,że moja osobista córka ma zupełnie inne imię. www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamaemmy Re: Stefania 29.12.11, 00:23 Lubię imiona staromodne ,co widac (Emma ma imie po praprababci),ale Stefania mi sie nie podoba aż tak bardzo..Mam w rodzinie malą Stefę(tak na nia mówią),ale..jakoś.... Ale podoba mi się pod względem takim,ze nie jest to jakas Gyurtyeea lub kolejna JUlka Odpowiedz Link Zgłoś
policjawkrainieczarow Re: Stefania 29.12.11, 00:52 No bosko, tylko patrzec jak zaczną na nią mowić Stefa Burczy Mucha. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_gromadki Re: Stefania 29.12.11, 01:03 Miałam być tu anonimowa Ale muszę napisać że moja ma na drugie Stefania po swojej prababci. Pierwsze ma Anastazja. A do babci mówiliśmy Sztefka Babcia była czeszką. Odpowiedz Link Zgłoś
iskierka40 Re: Stefania 29.12.11, 01:13 e tam Muchy mojej koleżanki z forum też ma i co? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_gromadki Re: Stefania 29.12.11, 01:18 No właśnie, i co? A my to musimy same sobie wózki kupować a taka Mucha dostała inglesine retro z 2012r. A Orbit z którym ją złapano na foci to pewnie też dla potrzeb reklamy. Ech... niech mi dają to im zareklamuję Odpowiedz Link Zgłoś
bi_scotti Re: Stefania 29.12.11, 02:49 Nic na to nie poradze, ze mi sie zawsze bedzie kojarzylo z Boyem-Zelenskim www.zbaszyn.com/poezja/zelenski_boy/stefania.htm I chyba zona Tuwima byla Stefcia, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
alinawk Re: Stefania 29.12.11, 10:27 A mi się kojarzy ze Stefcią Rudecką, z Trędowatej Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Stefania 29.12.11, 16:12 Dla mnie to niestety też pierwsze skojarzenie. Ale imię samo w sobie ładne. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 okropne imie 29.12.11, 08:18 no ale gwiazdy tak mają, albo Teodor, albo Stefa albo Aliklia ila czy jakos tak... Odpowiedz Link Zgłoś
lilly_about Re: Stefania 29.12.11, 08:35 Stefania tak, ale Stefa, Stefcia już nie. Odpowiedz Link Zgłoś
alinawk Re: Stefania 29.12.11, 10:43 Stefcia mi się podoba. Może byc jeszcze Stenia. Albo Steffi ( z niemiecka) . Albo Funia ( od Stefuni). Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Stefania 29.12.11, 10:33 Podoba mi się. Michał Wiśniewski też ma Stefanię, tyle że w wersji Etiennette. Odpowiedz Link Zgłoś
feel_good_inc Stefania Stefanią, ale Sandra? 29.12.11, 11:01 cygarietka napisała: > moja osobista córka ma zupełnie inne imię. Czemuś tak dziecko skrzywdziła? No, chyba że mieszkasz w innym kraju, gdzie nie jest to imię obce kulturowo i kojarzone z nizinami społecznymi? Odpowiedz Link Zgłoś
cygarietka Re: Stefania Stefanią, ale Sandra? 29.12.11, 15:54 > Czemuś tak dziecko skrzywdziła? Nie wiesz jakie imię nosi syn To dopiero "skrzywdzenie" www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif Odpowiedz Link Zgłoś
owianka Re: Stefania 29.12.11, 11:04 Pamiętam felieton Stefanii Grodzieńskiej sprzed paru lat z życzeniami dla nowonarodzonej Stefanii z "Witajcie na świecie" - na pierwszą Stefanię na tych stronach ponoć czekała bardzo długo Może gdyby żyła, to i teraz napisałaby felieton... Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Stefania 29.12.11, 11:19 Tak, szkoda Pani Grodzieńskiej. Świetne pisala. Odpowiedz Link Zgłoś
woman_in_love patologia nazywa Kewin, a nowowykształciuszki 29.12.11, 12:25 wybierają Stefanie, czy innego Wawrzyna Odpowiedz Link Zgłoś
owianka Re: patologia nazywa Kewin, a nowowykształciuszki 29.12.11, 12:31 woman_in_love napisała: > wybierają Stefanie, czy innego Wawrzyna A normalni nazywają normalnie. Czyli od razu wiadomo, kto jest kto. Czy to nie praktyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
lejla81 Re: Stefania 29.12.11, 12:49 Wydaje mi się trochę ciężkie, ale odbieram pozytywnie. Na pewno tysiąc razy lepsze od jakiejś tam Aliki, czy coś. Lubię stare imiona. Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Re: Stefania 29.12.11, 16:24 Stefania- ładnie. Stefcia, Stefa, Stefka, Fefa- okropniep Odpowiedz Link Zgłoś
brookbanks Re: Stefania 29.12.11, 16:58 Dobrze, że nie dała jej na imię Dżesika. Odpowiedz Link Zgłoś