29.12.11, 00:18
Właśnie się dowiedziałam, jakie imię nosi córka Muchy. Podoba Wam się. Ja jestem zachwycona, mimo,że moja osobista córka ma zupełnie inne imię.
www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif
Obserwuj wątek
    • mamaemmy Re: Stefania 29.12.11, 00:23
      Lubię imiona staromodne ,co widac (Emma ma imie po praprababci),ale Stefania mi sie nie podoba aż tak bardzo..Mam w rodzinie malą Stefę(tak na nia mówią),ale..jakoś....
      Ale podoba mi się pod względem takim,ze nie jest to jakas Gyurtyeea lub kolejna JUlka smile
    • policjawkrainieczarow Re: Stefania 29.12.11, 00:52
      No bosko, tylko patrzec jak zaczną na nią mowić Stefa Burczy Mucha.
      • nangaparbat3 Re: Stefania 29.12.11, 00:55
        big_grin big_grin big_grin
      • mama_gromadki Re: Stefania 29.12.11, 01:03
        Miałam być tu anonimowabig_grin Ale muszę napisać że moja ma na drugie Stefania po swojej prababci. Pierwsze ma Anastazja. A do babci mówiliśmy Sztefka smile Babcia była czeszką.
        • iskierka40 Re: Stefania 29.12.11, 01:13
          e tam Muchysmile
          mojej koleżanki z forum też ma i co?smilesmilesmile
          • mama_gromadki Re: Stefania 29.12.11, 01:18
            No właśnie, i co? big_grin A my to musimy same sobie wózki kupować a taka Mucha dostała inglesine retro z 2012r. A Orbit z którym ją złapano na foci to pewnie też dla potrzeb reklamy. Ech... niech mi dają to im zareklamuję big_grin big_grin big_grin
            • bi_scotti Re: Stefania 29.12.11, 02:49
              Nic na to nie poradze, ze mi sie zawsze bedzie kojarzylo z Boyem-Zelenskim wink

              www.zbaszyn.com/poezja/zelenski_boy/stefania.htm
              I chyba zona Tuwima byla Stefcia, nie?
              • alinawk Re: Stefania 29.12.11, 10:27
                A mi się kojarzy ze Stefcią Rudecką, z Trędowatej smile
                • nangaparbat3 Re: Stefania 29.12.11, 16:12
                  Dla mnie to niestety też pierwsze skojarzenie.
                  Ale imię samo w sobie ładne.
    • 18_lipcowa1 okropne imie 29.12.11, 08:18
      no ale gwiazdy tak mają, albo Teodor, albo Stefa albo Aliklia ila czy jakos tak...
    • lilly_about Re: Stefania 29.12.11, 08:35
      Stefania tak, ale Stefa, Stefcia już nie.
      • alinawk Re: Stefania 29.12.11, 10:43
        Stefcia mi się podoba. Może byc jeszcze Stenia. Albo Steffi ( z niemiecka) . Albo Funia ( od Stefuni).
    • anika772 Re: Stefania 29.12.11, 10:33
      Podoba mi się. Michał Wiśniewski też ma Stefanię, tyle że w wersji Etiennette.
    • feel_good_inc Stefania Stefanią, ale Sandra? 29.12.11, 11:01
      cygarietka napisała:
      > moja osobista córka ma zupełnie inne imię.
      https://www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif

      Czemuś tak dziecko skrzywdziła? No, chyba że mieszkasz w innym kraju, gdzie nie jest to imię obce kulturowo i kojarzone z nizinami społecznymi?
      • cygarietka Re: Stefania Stefanią, ale Sandra? 29.12.11, 15:54
        > Czemuś tak dziecko skrzywdziła?
        big_grin big_grin big_grin
        Nie wiesz jakie imię nosi syn big_grin To dopiero "skrzywdzenie"
        www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif
    • owianka Re: Stefania 29.12.11, 11:04
      Pamiętam felieton Stefanii Grodzieńskiej sprzed paru lat z życzeniami dla nowonarodzonej Stefanii z "Witajcie na świecie" - na pierwszą Stefanię na tych stronach ponoć czekała bardzo długo smile

      Może gdyby żyła, to i teraz napisałaby felieton...
      • anika772 Re: Stefania 29.12.11, 11:19
        Tak, szkoda Pani Grodzieńskiej. Świetne pisala.
    • woman_in_love patologia nazywa Kewin, a nowowykształciuszki 29.12.11, 12:25
      wybierają Stefanie, czy innego Wawrzyna
      • owianka Re: patologia nazywa Kewin, a nowowykształciuszki 29.12.11, 12:31
        woman_in_love napisała:
        > wybierają Stefanie, czy innego Wawrzyna

        A normalni nazywają normalnie. Czyli od razu wiadomo, kto jest kto. Czy to nie praktyczne?
    • lejla81 Re: Stefania 29.12.11, 12:49
      Wydaje mi się trochę ciężkie, ale odbieram pozytywnie. Na pewno tysiąc razy lepsze od jakiejś tam Aliki, czy coś.
      Lubię stare imiona.
    • noemi29 Re: Stefania 29.12.11, 14:17
      Stefka Burczymucha smile
      No nieźle wink
    • kali_pso Re: Stefania 29.12.11, 16:24

      Stefania- ładnie. Stefcia, Stefa, Stefka, Fefa- okropniewinkp
    • brookbanks Re: Stefania 29.12.11, 16:58
      Dobrze, że nie dała jej na imię Dżesika.
      • toxicity1 Re: Stefania 29.12.11, 17:15
        Mnie się podoba.
        To imię mojej mamy...
    • wimperga Re: Stefania 29.12.11, 17:17
      Podoba mi się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka