krejzimama
01.02.12, 09:30
Dopadło mnie przeziębienie i kaszel to wczoraj przedawkowałam lek homeopatyczny na kaszel.
Nazywa się IPECA. Zalecana dawka 2 tabletki dziennie. Wczoraj wieczorem łyknęłam jakieś 30 sztuk ma raz. No i co? Nawet minimalnych skutków ubocznych 15 krotnego przedawkowania.
To już chyba wole przegryżć czekoaldkę od Wedla.