25.08.12, 20:27
ogladacie? (wlasnie sie zaczyna, tvp kultura)
Obserwuj wątek
    • lola211 Re: volver 25.08.12, 20:31
      Dzieki za info, ogladam.
      • volta2 Re: volver 25.08.12, 21:56
        znam już tak dobrze, że więcej nie obejrzę

        najśmieszniejsze, że zaraz po filmie w kinie miałam w domu również ekipę filmową i mówili, ze marzy im się sytuacja jak w volver, w sensie domowych obiadów - właśnie kolejny dzień dowieźli im cateringsmile
        • mamaemmy Re: volver 25.08.12, 22:21
          volta2 napisała:

          > znam już tak dobrze, że więcej nie obejrzę
          >
          > najśmieszniejsze, że zaraz po filmie w kinie miałam w domu również ekipę filmow
          > ą i mówili, ze marzy im się sytuacja jak w volver, w sensie domowych obiadów -
          > właśnie kolejny dzień dowieźli im cateringsmile

          ekipa filmowa z tvn ?smile
          • zuzanna56 Re: volver 25.08.12, 22:31
            Uwielbiam ten film. Oglądałam go pierwszy raz kilka lat temu w wersji oryginalnej, z napisami angielskimi. Niesamowity klimat.
    • duzeq Re: volver 25.08.12, 22:34
      Ogladalam wieki temu, z wrazenia zakupilam DVD w Madrycie wiec wracam do niego czasami wink.
      • bi_scotti Re: volver 25.08.12, 23:37
        duzeq napisała:

        > Ogladalam wieki temu, z wrazenia zakupilam DVD w Madrycie wiec wracam do niego
        > czasami wink.

        Czas jest pojeciem wzglednym, eh ... tongue_out 6 lat = wiek big_grin Zesmy wszystkie niezle wiekowe ...
        Sorry, nie moglam sie powstrzymac - Volver zostal nakrecony w 2006 smile
        • nangaparbat3 Re: volver 25.08.12, 23:43
          Mnie sie zdawalo, ze dopiero co sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka