nangaparbat3 25.08.12, 20:27 ogladacie? (wlasnie sie zaczyna, tvp kultura) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
volta2 Re: volver 25.08.12, 21:56 znam już tak dobrze, że więcej nie obejrzę najśmieszniejsze, że zaraz po filmie w kinie miałam w domu również ekipę filmową i mówili, ze marzy im się sytuacja jak w volver, w sensie domowych obiadów - właśnie kolejny dzień dowieźli im catering Odpowiedz Link Zgłoś
mamaemmy Re: volver 25.08.12, 22:21 volta2 napisała: > znam już tak dobrze, że więcej nie obejrzę > > najśmieszniejsze, że zaraz po filmie w kinie miałam w domu również ekipę filmow > ą i mówili, ze marzy im się sytuacja jak w volver, w sensie domowych obiadów - > właśnie kolejny dzień dowieźli im catering ekipa filmowa z tvn ? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna56 Re: volver 25.08.12, 22:31 Uwielbiam ten film. Oglądałam go pierwszy raz kilka lat temu w wersji oryginalnej, z napisami angielskimi. Niesamowity klimat. Odpowiedz Link Zgłoś
duzeq Re: volver 25.08.12, 22:34 Ogladalam wieki temu, z wrazenia zakupilam DVD w Madrycie wiec wracam do niego czasami . Odpowiedz Link Zgłoś
bi_scotti Re: volver 25.08.12, 23:37 duzeq napisała: > Ogladalam wieki temu, z wrazenia zakupilam DVD w Madrycie wiec wracam do niego > czasami . Czas jest pojeciem wzglednym, eh ... 6 lat = wiek Zesmy wszystkie niezle wiekowe ... Sorry, nie moglam sie powstrzymac - Volver zostal nakrecony w 2006 Odpowiedz Link Zgłoś