Dodaj do ulubionych

Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS

19.05.05, 14:12
Kobitki przejdźcie tu do mnie, bo tam mi się zacinać zaczęło. I może
zacznijmy inny temat, tak jak mówi roleczka.

...(*)...
Obserwuj wątek
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:13
      Ładnie mnie wycyckałaś Madziu.
      a ja odpisałam Ci kochana na starym wątku.
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:14
      No to słucham propozycji...
      • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:15
        roleczko, ale ja nie mogę wejśc juz na tamten, bo zacina mi się i nic już tam
        nie mogłam napisac.,,sorki skarbie.

...(*)...
        • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:16
          O teraz dopiero weszłam tam, nie musisz odpowiadać, już przeczytałam o tych
          imionkach.

...(*)...
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:18
      Kattrin - gdzie jesteś?
      A inne dziewczynki, gdzie się pochowały?
      Słucham pomysłów na nowy temat.....
      • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:19
        ja juz jestem ale znowu tylko na chwilkę smile
        • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:20
          Gdzie nasza Kattrin? napisałam jej na starym, że jesteśmy na nowym wątku.

Kattrin odezwij się...(*)...
          • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:22
            jestem jestem skarby mojesmile)))
        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:22
          jestem jestem, padł mi komputerek i cholercia musiałam zresetowac hama....

juz pisze, ja w te powtórne imionka zabobonowe nie wierze, jak sie komus podoba
          imie (które juz jest w rodzinie) nie powinien sie przejmowac tylko tak nazywac
          dzidziesmile))))))))))))))))))))))

Ja Wam powiem w sekrecie ze marzy nam sie córcia (mój mezulek tylko o niej
          mówi), a mi jest wsiorawno co bedzie, byle by bylosmile)))
    • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:26
      Gołąbeczki moje kochane, ja zaraz uciekam do domciu. Dzisiaj ide kupić
      płyteczki do łazienki, będziemy robić z M remoncik, ale się cieszę.

...(*)...
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:27
        Madziu normalnie wspaniałych zakupków i czekam na jutrzejszą Twoją tempkesmile)))
        buziak
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:27
      Mi też wszystko jedno, z przewagą na córcię. Ale mój M. chce synka.
      Niech się postara, nie? Do kogo ma miec pretensje? Wkońcu to jego "strzał",
      ha,ha
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:29
      Ale Ci dobrze, ze juz idziesz, ja też chcę do domciu!!!!!
      Pod pierzynkę i przytulić się do mojego cocerka ślicznego
      (mam cocer spanielkam i jest tak rozpieszczany jak dziecko)
      Potem bidak pójdzie w odstawkę (żartuję, oczywiście, ale to dzidzia będzie N1)
      • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:31
        cześc madziu!
        udanych zakupów
        • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:33
          a mój m juz się wybiera w powrotną drogę smile
          Liczę, ze bedzie po 19 wiec ok 20 przytulańce HIP HIP HIP HURA
      • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:32
        Dobra kończę pogaduchę na dzisiaj, do jutra skarbeńki.

Pa, pa.

...(*)...
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:35
      Pa,pa Madziu.

Oj Eweks, ale bedzie dzis wieczorkiem.... aż ci zazdroszczę.
      Ja natomiast jestem tak obolała, że na przytulanka nie mam najmniejszej
      ochoty...buuuuuu
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:39
        hihihih roleczko Ty juz nie musisz, a my za to bardzo bardzo hihihihihih

i czekam na jutrzejszą tempke u Ciebie, niech bedzie cały czas duza, a który to
        dc? 35??
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:40
      yes, madam
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:41
      Ja postanowiłam nic nie robić, tylko czekac na rozwój wypadków.
      Przecież nie da mi nic gdybanie, teraz nie mam na nic wpływu, tylko cierpliwie
      czekać aż sytuacja się sama rozwiąże

A póki co żyję waszymi starankami
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:45
        hihihiihi, tak gdybac to mozemy my hihihi, ale Ty tez przeciez u Ciebie juz
        albo cosik sie rozwija, albo czekamy na @@. Pogdybac tez mozna hihihihih, a
        cierpliwie czekac musimy wszystkiesmile))))))
        Oby do 16:00 i na zakupki potem na kolacyjkie hihihi a potem przytulanka (mam
        nadzieje ze dzis nie padne na kanapie....
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:48
      To mężulek musiał być rozczarowany wczoraj, wieczór tak super się zapowiadał, a
      tu bach, i pani odleciała....hi,hi
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:50
        hahaha śmiał sie ze mnie tak ze az mi sie przykrusio zrobiło... ale dzis mu
        wynagrodzesmile))
        Moze nie był rozczarowany, wiecie on czeka ze mną na wyzszą tempke by przytulac
        sie do woli o kazdej porze dnia i nocy hihihiihiihiiismile)) takze mu nie
        przeszkadzało wczorajsza wpadka, ale śmiał sie bo podobno niezle wyglądałam
        hihiihihi, jak takie małe dzidzi skulone i usmiechem na twarzysmile))))
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:52
      no słodko to musiało wygladać...
      A mój ostatnio żartował (jak mu odmówiłam, bo zupełnie nie mam ochoty), że do
      sądu mnie poda że nie wypełniam małżeńskich obowiązków! hi, hi, hi, koń by się
      usmiał
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:55
        hahahaha dobry tekst hihihihiihii, niech sie męzulek wstrzyma, a ostatnio
        oglądałam Drew Carey Show w TV i tam jego dziewczyna była w ciązy i pokazywał
        mu sie dzidzius w brzuszku (cos takiego jak na usg 3D), zeby sie nie przytulał
        z nia bo on wszytsko widzi i nie chce dostawac po głowce hihihihihihih. Moze
        powiedz to mezusiowi hihihihhiih, i zobaczymy jak zareaguje hihiihihihihihih
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 14:59
      No co ty Kattrin! Jeszcze weźmie sobie to do serca i potem będę biedna jak mi
      sie zachce....
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:02
        hahahahahha, ja sobie zartuje hihihihihi, bo mój powiedział, ze jeszcze podczas
        przytulan bedzie z nim rozmawiał hihihihismile)) tak mu sie to spodobało ze szok
        hihihihiiihsmile)))))))

a jak bóle @ są czy juz znikneły??
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:07
      dobre... fasolki podobno lubią jak rodzice się "przytulają", bo się wtedy tak
      kołyszą jakby je ktoś bujał

bóle jajnika ustały zupełnie, za to na dole w podbrzuszu tak dziwnie piecze, i
      w macicy takie ciągnięcia. Już w... mnie to, naprawdę. Wolę dostać @ i wiedzieć
      na czym stoję.
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:09
        tralalalalala, nic nie dostaniesz, cos kiedys słyszałam o pieczeniusmile)) i
        ciągnieciu macicy, tak jest w ....

tralalala spiewajmy razem : maj no i początek czerwca bedzie dzieciecy na
        naszym watkusmile))))
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:12
      Kasiu, naprawdę wolę myśleć o najgorszym, a potem się miło zaskoczyć niz
      odwrotnie.
      Zobaczymy jaka jutro tempka, ok?
      Na razie nie chcę już o tym myśleć, bo w jakąś paranoję wpadnę.
      Powiedz mi jeszcze tylko ile przed @ spada tempka
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:13
        dobrze przestaje, przeprtaszam, masz racje lepiej jest sie miło zaskoczyc.
        a tempka spada dzien przed lub w dniu @@, tez zalezy od organizmusmile))
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:16
      a jak pójde do domu, to mogę zmierzyć, czy bez sensu?
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:20
        nie nie mierz, bez sensu, jutro z ranka dopiero przed wstaniem z lóżka w tym
        samy miejscu co mierzylas wczoraj
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:21
      ale czemu bez sensu, jak może spaść np. godzinę przed @?
      A tam też 8 min? czy 5 wystarczy?
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:26
        mysle z 8 chyba najlepiej, a popołudniowa tempka nie jest miarodajna, wiec
        lepiej sie nią nie sugerowac. Najlesza jest poranna, dzis sie załamiesz a jutro
        z rana znowu bedzie wysoka, tkze bez sensu jest teraz mierzycsmile
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:29
      rozumiem, jaka Ty jesteś mądra Kasiu!
      Tak zrobię, sprawdzę jurro rano.
      Muszę już kończyć słonko.
      Życzę Ci owocnych przytulanek.
      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:35
        oj wcale nie mądra słonkosmile)) troche sie staram juz niestety...

Buziaki jak tez spadam do domkusmile))))) buziakismile))
    • roleczka11 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:36
      do jutra kochanie, pa,pa
      • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:37
        NO i ja znowu zostaje sama!!! sad
        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:38
          ja jeszcze jestem z 15-20 minsmile)))
          jak sie czujesz Daniczku?
        • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:38
          Kochane ja sie nie odzywam do poludnia bo jestem w szkole. Dopiero moge po
          poludniu. Tylko wtorki i piatki mam wolne, wiec jestem od rana!!!
          • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:39
            Kasiu zrobie tak jak mi radziesz. Poprzytulam sie dzisiaj!!!!!!!! Juz to
            oznajmilam mezulkowi!!! smile
            • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:40
              Kasiu czytalam, ze zaczelas wierzyc!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!
              Ja tez w to wierze!!!!!!!!!! Tzn. ze to bedzie Twoj cykl!!!!!!!!!!
              • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:42
                tak nie wiem czy to jakas intuicja czy inne cosik ale wierze, mocno wierzesmile))
              • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:42
                A tak nawiasem mowiac to niedlugo zaczna sie szopki!!!!!!!!!!! Wiekszosc z nas
                ma teraz owulacje a pozniej beda sie sypaly II kreseczki! Ale sie
                rozmarzylam!!! Bedzie cudownie!!!!!!!!!!!
                • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:44
                  Daniczku a który to dc??
                  • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:46
                    Dzisiaj moj 19dc
            • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:41
              Daniczku pewniesmile) to jutro jestes z nami od rana, cio????
              Mam nadzieje,smile) a mierzysz tempke??
              • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:44
                Tak jutro bede od rana, chociaz powinnam sie uczyc bo we wtorek mam egzamin,
                ale nie mam teraz do tego glowy!!!

Zawoze tez synka do przedszkola, wiec troche mnie nie bedzie!

Ale dzisiaj sie rozpisalyscie!!!!!!!!!!!
                • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:45
                  ojjj ja juz zmykam, do domku na przytulankosmile))
                  czekam na Ciebie jutrosmile))) musimy pogadac hihihihih,
                  wszystkie Laseczkismile)))))Buziaki papa do juterkasmile)))
                • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:45
                  Kattrin ja nie mierze regularnie tempki. A co do samopoczucie to boli nie
                  podbrzusze i czasami jajnik, ale nie mocno.
                  • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 15:47
                    Pa, pa Kasiu!!!!!!!!!!!
                    Przytulaj sie , przytulaj!!!!!!!!!!!!!! smile)))))))))))))))
    • diament79 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 16:42
      Aaaaa buuuuu jak ja jestem wolna i przy kompie to nikogo (chyba) nie
      ma......... buuuu aaaaaa sad
      ja nie wiem, w tym miesiącu każda z nas czeka smile Fajnie, bo czuję, że teraz się
      doczekamy!!!! Ciekawe co by mój K powiedział... Jak doszedł do wniosku, że
      lepiej by poczekac to by było hehehe Wazne że ja chcę i już. Kasa zawsze sie
      znajdzie smile Prawda????
    • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 19.05.05, 19:34
      I co dziewczynki??? Nie ma Was??? Pewnie nie w glowach Wam przesiadywac na
      forum, kiedy staranka za pasem a ukochany pod bokiem, co???
      Ja tez sie dzisiaj bede przytulala!!!!!!!!!!!!!!!! smile
      • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:00
        Cześć Dziewczynki !!!
        jest tu ktoś ?
        • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:01
          zdaje sie ze jestem pierwsza
          • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:03
            cześc eweks, jestem, jestem dopiero co przyszłam, bo byłam zrobić hormonki.

...(*)...
            • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:05
              cześć !
              opowiadaj jak było
              • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:12
                No więc pobrała mi krew (naczczo) i podała po pobraniu jakąś tabletke i za
                godzine mówiła, żeby znowu przyjść i pobrać...co to za tabletka była-wiesz
                może ? Wiem, że początek tej nazwy to było"Meto..." czy "Meta..."coś takiego

...(*)...
                • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:23
                  witam dziewcznki w ten piekny słoneczny poranek piatkowysmile))))

Madziu małas badana prl z obciązeniemsmile) Bardzo dobrze powiedz kiedy bedziesz
                  miec wyniki, to bardzo wazny hormon, a powiedz miałas badany progesteron???
                  I czy jakies inne hormonki jeszcze??/

I jaka tempka dzis???

Buziaki, Ewus a co u Ciebie??
                  • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:32
                    cześć Kasiu!
                    juz piszę co u mnie: 18 dc tempka skoczyla z 36,6 na 36,9 (z tego wynika, że
                    owu była wczoraj?)i po godz. 20 przytulanko. Czy dzisiaj jest sie jeszcze sens
                    przytulać? bo to byłoby juz ponad 48 h od piku LH
                    • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:37
                      powiem Ci jak jest u mnie: najlepiej przytulac sie w dniu skoku tempki i po nim
                      odrazu. Ja sie przytulałam w dniu spadku a potem juz nie i niestety w ciązy nie
                      bylam. takze przytulaj sie jeszcze dzis, a moze okaze sie ze idalnie
                      wtrafiłassmile))
                      Mysle ze nigdy przytulanie nie zaszkodzi, a jaka to przyjemnoscsmile))

Ewus bedzie goodsmile))) uwierz...
                      • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:38
                        Dobra czyli jeszcze dzisiaj a od soboty brać luteinę Tak?

Pisz co u ciebie dzisiaj
                        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:42
                          tak jak sie dalej utrzyma ta wyzsza tempka to zaczynaj od soboty luteinke i
                          czekamy na II kreseczkismile))
                          Co u mnie...wszystko tak jak wczoraj tempka sobie wzrosła do normalnej wiec
                          czekam spokojnie na jutrzejsza jaka bedzie i czy zaczynac testowanie czy nie...
                          wczoraj zakończylismy przedwczorajszą kolacje przy swiecach hihihihihih, bylo
                          superasnosmile))))
                          Teraz popijam kawunie i nie chce mi sie pracowac....
                          • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:47
                            mnie tez sie nie chce zwlaszcza ze juz piatek. niestety przede mna ciezki dzien
                            • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:50
                              Witajcie kochaniutkie!!!!!!!!!
                            • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:51
                              Madziu a co sie nie odzywasz??? I gdzie reszta dziewczynek, roleczka, danik??
                              Goko jak u Ciebie?? Siuba to chyba zapomniała juz o nas, diamencik pewnie na
                              chwilke zagladnie? Natalka słoneczko haloo??

A ciezaróweczki to nas juz nie lubia chyba, bo zadna nie pisze co u niej....
                              • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:53
                                Tak piszecie o tych przytulankach, a ja jestem juz nimi zmeczona. Zdecydowanie
                                lepiej wole sie przytulac w dni nieplodne. NIe ma tej presji!!
                                • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:54
                                  Przytulalismy sie wczoraj, ale nie wiem czy dzisiaj tez bedzie.
                                  • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:55
                                    Halooooooooooo dziewczynki!!!!!!!!!!
                                • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 08:56
                                  wiesz Daniczku tu chyba chodzi o podejscie, ja sie przytulam w dni płodne i
                                  niepłodne tak samo, dla mnie nie ma róznicy. Juz nauczyłam sie nie podchodzic
                                  do nich z przymusem, chce nam sie to dajemy czadu, jak nie mamy ochotki to nie,
                                  bo na siłe to nawet w dni płodne nic nie wyjdzie...
                                  takze chyba trzeba sobie w sobie wytłumaczyc ze poprostu kochamy sie dla
                                  przyjemnosci nie patrząc na dni...
                                  • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:04
                                    No wlasnie. Ja chyba sobie tego nie potrafie wytlumaczyc.

Kattrin pisalas, ze masz przeczucie iz w tym cyklu zafasolkujesz. Widzisz ja
                                    tez mam takie przeczucie. Chociaz czasami boje sie, ze to jest moje zyczenie
                                    bardziej. Wlasciwie to czuje, ze przytulanka nie sa juz potrzebne, ze juz cos
                                    tam sie tworzy, moze dlatego juz nie chce. Kattrin Ty jestes jeszcze przed
                                    owulacja, no nie??? Jak sie czujesz??
                                    • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:06
                                      Już jestem, byłam właśńie 2 raz oddać krew (po tej tabletce "Mataclo..." .

www2.fertilityfriend.com/home/6adb5
                                      ...(*)...
                                      • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:13
                                        ojj cos mi ta tempka spadła u Ciebie Madziu...
                                        powiedz kiedy wyniki i wczesniej pare pytanek zadałam
                                        • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:14
                                          Wyniki w piątek za tydzień mam odebrać...też mi się ta tempka nie podoba, co to
                                          może oznaczać?

...(*)...
                                          • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:26
                                            szczerze powiedziawszy to nie wiem, chyba musimy poczekac na kolejna tempke i
                                            moze ona cos wyjasni... teraz nie za bardzo umiemj pomóc, a moze to jest
                                            własnie własciwy spadek tempki i teraz dopiero bedzie rosnąc, nie wiem...

sorki ale dzis nie umiem pomóc, chyba musimy poczekac na kolejne tempki...
                                            • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:28
                                              Spoczko, jutro zobaczę z rana jaka będzie tempka, jak skoczy, to będziemy się
                                              przytulać. Pocieszam się tym, że to mój 1 cykl z temopką, może ja akurat tak
                                              dziwnie mam, widziałam na ff, różne wykresy i dziewczyny z takimi dziwnymi
                                              wykresami zachodziły.

Miałaś jakieś pytanka do mnie, wal śmiało
                                    • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:12
                                      Wiesz Daniczku, ja to podejscie cwiczyłam chyba ok roku, jakis 10 miesiecy
                                      moze, ale sie udało, i teraz juz inaczej podchodze, zycie nauczyło mnie pokory.
                                      Tak jakos dziwnie mam przeczucie, bardzo mozliwe ze sie mysle, ale jakos nie
                                      robi mi to róznicy. Bo nawet jak sie nie sprawdzi to i tak wiem ze kiedys
                                      zostyane mama. Bardzo mozliwe ze juz przytulanka nie są Ci potrzebne, organizm
                                      sam wiec co dla niego dobre i wysyła Ci sygnały, zebys sie nie przemeczała, lub
                                      poorstu juz zapomniała o starankach, bo nie sa juz potrzebne. Takze teraz
                                      chwilka spokoju i za jakies 1,5 tyg sie dowiemy czy cos w brzuszku piszczysmile)))

Tak ja jestem jeszcze przed owulacją i oprócz duzej ilosci sluzu i strasznych
                                      czasem bóli podbrzusza i lewego jajnika czuje sie idealniesmile) Humorek dopisuje
                                      i tak sie zastanawiam czy ten mój ostatni dół nie był jakims punktem
                                      kulminacyjnym...Nie wiem, moze sie mysle , ale wierze mocno ze sie uda, teraz
                                      poznałam troche swój organizm, wypróbowałam pare sposobów i wydaje mi sie ze
                                      metodą prób i błedów dotre do celusmile))))

Bardzo bym chciala zebysmy wszystkie teraz jedna po drugiej zaciazyły, i
                                      zaczeły opowiadac o usg, kopniakach itp.smile))
                                      • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:13
                                        Aha zapomniałam napisać...robiłam testosteron, prolaktyne i prolaktyne z jakąś
                                        tabletką (po 1h)

...(*)...
                                      • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:24
                                        Ja juz sie nie moge doczekac tych testowanek!!! Tyle dziewczyn bedzie testowalo
                                        prawie w tym samym czasie, ze nie nadazymy z gratulacjami!!! Hihihi
                                        • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:25
                                          No u mnie to ja nie wiem, co się dzieje, wczoraj skok tempki, a dzisiaj spadek.

Kattrin, gdzie jesteś??

www2.fertilityfriend.com/home/6adb5
                                          ...(*)...
                                          • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:28
                                            Madziu napisałam wyzej troszke, ale sama jestem zaskoczona, wiesz zobaczymy
                                            jakie bedą wyniki bo moze tutaj hormonki szaleja za bardzo, narazie poczekajmy
                                            jeszcze na dwie nastepne tempki, i bedziemy rozmyslac co sie stało...
                                            sa dwa rozwiązania, ale nie wiem ktre prawdziwe...sorki
                                            • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:29
                                              A jakie są te 2 rozwiązania? O czym mówisz?

...(*)...
                                              • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:31
                                                ze owulacja bedzie dopiero teraz , a drugi ze juz była i to implantacja,
                                                takze musimy czekac na dalszy rozwój tempek u Ciebie.

Ja tez czekam co mi przyniosa weekenowe tempki i zastanawiam sie kiedy
                                                zatestowac, bo w tym cyklu czekam na spadek tempki i skok i wtedy dopiero
                                                zaczne testowacsmile))
                                        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:28
                                          ja teraz czekam na testowanko Roleczki, ona pierwsza i jakos jej nie ma
                                          kurczaki....

a potem Goko lub Tysmile)))) A i chyba Ewunia tak??
                                          • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:31
                                            Znowu pominęłas siebie, Przecież Ty byłaś przedemną.

...(*)...
                                            • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:32
                                              nie pominęłam siebie... ja jestem ostatnia, bo mam dzis dopiero 11 dc... nawet
                                              nie wiem kiedy owu bedzie, wiec jeszcze uuuuu duzo czekania...
                                              • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:33
                                                kattrin1 napisała:

> nie pominęłam siebie... ja jestem ostatnia, bo mam dzis dopiero 11 dc...
                                                nawet
                                                > nie wiem kiedy owu bedzie, wiec jeszcze uuuuu duzo czekania...
                                                z nami zleci ci szybciutko smile
                                          • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:31
                                            ja dzis znowu przytulanko, jesli M da radę smile Wczoraj było super extra i
                                            dzisiaj znowu mam ochote wiec to na pewno sa dnie plodne hi hi smile)))
                                            • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:33
                                              Bardzo sie ciesze Ewuniusmile))) przytulajcie sie jesli macie ochotke tak jest
                                              najlepiejsmile)))) bede trzymac kciuki, a kiedy testowanko u Ciebie???
                                              • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:35
                                                Kattrin wiesz może co to za tabletka jest podawane do badania prolaktyny?

...(*)...
                                                • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:39
                                                  mówisz o tescie ciązowym?
                                                  • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:41
                                                    Ewus jaki test ciązowy...
                                                • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:41
                                                  to tzw. tabletka metaklopramig (MTC) po obciązeniu. Sprawdza sie wtedy czy nie
                                                  ma hiperprolaktynemi. Ale tak czy siak najwazniejszy jest pierwszy wynik.
                                                  • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:46
                                                    Aha, dobrze wiedzieć...bo myśląłam, że mi jakiś hormon podali, czy ta tabletka
                                                    nie zakłóci mi mojego rytmu biologicznego.

...(*)...
                                                  • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:48
                                                    nic Ci nie zakłóci sprawdzi poprostu stan Twojej prl w organizmie, czy wszystko
                                                    gra i buczysmile))) Nie martw sie maleńkasmile))
                                                  • eweks0 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:51
                                                    ja sie zgubilam z tym testem sad nie wiem o co biega
                                                  • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:55
                                                    chodzi o hormonki, hihihih nic nie szkodzi słonkosmile))

a jak chodzi o testowanie to ja bede testowac owulayjnymi testami,
                                                  • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:51
                                                    To teraz mnie uspokoiłam...już nie mogę się doczekać wyników.

...(*)...
                                                  • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 09:56
                                                    hihih ja tez nie moge sie doczekacsmile)))
    • kattrin1 Roleczko co u Ciebie?? 20.05.05, 09:57
      Czekam i czekam na wiesci, pisz szybciutko?
      • danik1 Re: Roleczko co u Ciebie?? 20.05.05, 10:09
        To jaka jest kolejnosc testowania? Mowie o ciazowych testach. Roleczka, Magda i
        kto nastepny???
        • kattrin1 Re: Roleczko co u Ciebie?? 20.05.05, 10:11
          Roleczka, Ty,Diamencik, Ewunia i Madzia, a reszty nie pamietam przepraszam...
          • danik1 Suwaczek. 20.05.05, 10:12

src="lilypie.com/TTC/050501/31/1/3/0/+1" alt="Lilypie Baby Ticker"
            border="0" /></a>
            • kattrin1 Re: Suwaczek. 20.05.05, 10:15
              cos nie wyszło spróbuj jeszcze raz...Daniczkusmile)))
              • danik1 Re: Suwaczek. 20.05.05, 10:19
                A mi jak klikam to sie pokazuje. Kliknij na czerwone, powinno wyjsc, bo ja mam.
                • danik1 Re: Suwaczek. 20.05.05, 10:20
                  Tylko napis mi nie wychodzi.
                • kattrin1 JEST... 20.05.05, 10:20
                  siuperancki suwaczeksmile)))))
                  • danik1 Re: JEST... 20.05.05, 10:27
                    No nie, tylko nie wiem jak wpisac sama nazwe. Musze nad tym troche popracowac.

Kattrin napisala:

>Roleczka, Ty,Diamencik, Ewunia i Madzia, a reszty nie pamietam przepraszam...

Ja testuje dopiero 1 czerwca, bo u mnie dzisiaj 20dc. U Madzi 22dc, wiec czy
                    ona nie bedzie przede mna? A Ty Kattrin kiedy planujesz testowac fasolinke???
                    • kattrin1 Re: JEST... 20.05.05, 10:30
                      Tylko Daniczku Madzia jest albo w trakcie owulacji albo przed nią, a Ty juz po
                      wiec jestes pierwszasmile)))
                      Ja to nie wiem jeszcze, bo jestm przed owulacją (a nie wiem kiedy wypadnie w
                      tym cyklu), takze jeszcze nie znam mojego terminu
    • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 10:26
      halooo jest tu ktos....
      smutno mi tu samej...
      • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 10:27
        Jeste, jestem!!!
        • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 10:30
          Kombinuje..............

Suwaczek
          • danik1 Jest??????????? 20.05.05, 10:32

• kattrin1 Re: Jest??????????? 20.05.05, 10:33
              JEST!!! Piękny suwaczeksmile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              • danik1 Re: Jest??????????? 20.05.05, 10:39
                Dziekuje Kattrin!!!

Ale tez czas do testowanka sie dluzy. Juz nie moge sie doczekac!
                • eweks0 Re: Jest??????????? 20.05.05, 10:43
                  fajny suwaczek smile)
                  • danik1 Re: Jest??????????? 20.05.05, 10:52
                    Dzieki!!!!!!!!! Juz nie moge doczekac sie testowania. A Ty kiedy bedziesz
                    testowala? Testem ciazowym oczywiscie! smile
    • kattrin1 Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 10:51
      Roleczka - 36 dc - czekamy na test ciązowy powtórkęsmile
      Goko - 35 dc - ?? Hallo jak tam tempka???
      Danik - 20 dc - juz po owulacji - test ok 30.05
      Madzia - 22 dc - czekamy na owulacje
      Ewunia - 18 dc - juz po owu, kiedy testowanko???
      Natalka - 14 dc - ???
      Diamencik - 13 dc - ???
      Kattrin - 11 dc - czekamy na owulacje

Bardzo prosze o dopisywanie zmian hihihismile)) to bedziemy wiedziec co u kazdej
      mniej wiecej słychac, a zeby sprawdzic to nie bedziemy szukac tylko wejdziemy w
      ten postsmile) ja go bede poprawiac, jesli chcecie, tylko dawajcie znacsmile))))

Co Wy na to??? czekam na opinie
      • danik1 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 10:54
        Swietny pomysl!!!!!!!!!!!!!!!
        • danik1 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 10:55
          Ja planuje testowac 1 czerwca. Jak wytrzymam, albo jak @ nie przyjdzie
          wczesniej!
          • eweks0 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 11:01
            Kurcze ale super. Kasiu jak Ty to wszystko pamietasz smile)
            • eweks0 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 11:02
              daniczku. ja nie będę w tym miesiącu testowac, będę tylko obserwowac tempkę i
              jak nie spadnie to... DZIDZIUŚ !!!!!
            • kattrin1 hihihihihiiiii 20.05.05, 11:03
              ma sie pewne sposoby hihihihihsmile)))) zeby statystyczny watek sie nie powtarzał
              prosze zeby zmieniac temat, cio???
              I wtedy gdy ktosik bedzie chciał znalezc statystyke wejdzie pod własciwy post,
              cio????

Myslicie ze dobry pomysł z ta statystyka???
              • magda9948 Re: hihihihihiiiii 20.05.05, 11:05
                Kattrin, możesz mi pomóc, albo chociaż doradzić?

Jeżeli jutro będzie skos temki, to mogę przyjąć to za owu, czy nie?...

...(*)...
                • kattrin1 Re: hihihihihiiiii 20.05.05, 11:10
                  ja bym wziela to jako owulacjesmile) ale szczerze jeszcze poczekałabym na następna
                  tempke i jakby była tez wysoka to juz byłabym pewna.
                  • magda9948 Re: hihihihihiiiii 20.05.05, 11:14
                    następną, czyli , jak np jutro wzrośnie, to wzięłabyś za owu?

...(*)...
                    • kattrin1 Re: hihihihihiiiii 20.05.05, 11:16
                      jak wzrosnie jutro i pojutrzesmile) to wtedy bedzie owulacja (wg mnie oczywiscie).
                      kurcze tak mi sie wydaje...
          • magda9948 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 11:02
            A ja nie testuje, ani testami owu, ani ciążowymi, jak narazie czekać będę na @.

...(*)...
            • danik1 Re: Ok Nasza Statystyka... 20.05.05, 11:15
              Kattrin to zakladaj nowy post!!! Ja juz tez o tym myslalam! Cos na wzor tego ze
              Starajacych sie, no nie??? wink
    • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:14
      och chyba dzis wszystkie zapracowane, ze nikt sie nie odzywa, wiec ja tez
      znikam, papa
      • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:15
        A ja to nikt????????? Buuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!
        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:19
          ale ja myslałam zeby tutaj w tym watku i w następnych zrobic taki post jeden o
          takim temacie, i kazda by sobie zaglądała, i sprawdzała co sie dzieje u kobitek?
          A myslisz zeby zrobic nowy post???
          • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:23
            Ten pomysl tez jest dobry!!!! Moze tak na pierwszej stronie, zeby nie biegac i
            nie szukac!
            • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:24
              Bo ja najpierw zrozumialam, ze nowy post!!!
              • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:29
                Bo ja myslałam ze, bedzie tak post o temacie "Nasza statystyka" bedzie jeden i
                kazda z nas jak bedzie chciała zajrzec to wejdzie w niego i sprawdzi, a reszta
                postów bedzie o innych tematach. A ja bede co jakis czas uaktualniac.

Nie wiem moze inne dziewczynki sie wypowiedzą cio??????
                Jak myslicie? Nowy post wogóle, czy na naszym wąteczku????
                • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:36
                  No wlasnie, gdzie reszta dziewczynek???
                  • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:43
                    Jestem obecna, tylko jakoś nie za dobrze się czuję.

...(*)...
                    • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:45
                      ojj co sie dzieje Madziu?? ojj zmartwiłas mnie...
                      • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:48
                        Nie wiem sama co się dzieje, taka ładna pogoda, a mnie boli głowa i chce mi się
                        spać. Wogóle jestem do niczego.

...(*)...
                        • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:51
                          Madziu Ty jestes dopiero przed owulacja, wiec mi sie tutaj nie rozchoruj!!!!
                          • danik1 Kattrin!!! 20.05.05, 11:52
                            Zakladaj nowy post!!! Tak bedzie najlepiej!!!
                        • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:52
                          cholibcia a moze Ty juz jestes po owulacji a ten spadek to implantacja?? ojjj
                          juz nie wiem, słonko nie martwiaj sie, moze kawusie wypij lub zjedz kawałeczek
                          czekoladki na ból głowy cio????
                          • danik1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 11:53
                            kattrin1 napisała:

> cholibcia a moze Ty juz jestes po owulacji a ten spadek to implantacja??

No wlasnie!!!
                            • magda9948 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 12:01
                              a co to takiego ta implantacja??

...(*)...
                              • kattrin1 Re: Staranka weteranek...TERAZ KOLEJ NA NAS 20.05.05, 12:07