Dodaj do ulubionych

Bulwersuje was to? Bawi?

06.12.12, 19:17
Taki pomysł na prezent dla dziecka:

allegro.pl/piesek-pies-interaktywny-ucieka-szczeka-swieci-i2820560498.html
Fajny pomysł, żart, kupiłybyście?

znalazłam na f. zakupy.
Obserwuj wątek
    • ledzeppelin3 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:21
      Chore. Rozumiem, że od biedy dziecko może wymyślić jakąś debilną zabawę, ale żeby wymyślał ją dorosły? Ale drechole na pewno taką zabaweczkę dzieciakom kupią
      • wielkafuria Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:26
        to jest nieetyczne.
        zart chyba jakis!
      • 18lipcowa3 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:46
        ledzeppelin3 napisała:

        > Chore. Rozumiem, że od biedy dziecko może wymyślić jakąś debilną zabawę, ale że
        > by wymyślał ją dorosły? Ale drechole na pewno taką zabaweczkę dzieciakom kupią


        Też tak pomyślałam, że właśnie dresy kupią co by ''synów szkolić na facetów''.
        Okropna zabawka.
    • edelstein Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:30
      Zabawka beznadziejna.Nie wiem kto to wymyslil,ale normalny nie jest.Ja tam zagrozenie widze wlasnie w takich zabawkach,a nie w MH.
    • ga-ti Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:52
      Zabawa polega na strzelaniu do pieska???? uncertain
      Bez komentarza.
    • nenia1 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:55
      Pocieszające, że nie było ofert kupna.
    • jematkajakichmalo Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:00
      Odpadlam...
      tzreba miec niezle zryty leb, zeby wpasc na taki pomysl... uncertain
      • loganmylove Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:12
        Tylko czekac jak będzie zestawik z murzynkiem i pistoletem..sad
    • morgen_stern Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:20
      Już był dziś ten wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,567,140950296,140950296,kto_to_kupuje_.html

      Brak słów, właściwie nie wiadomo, jak to skomentować.
    • anorektycznazdzira Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:05
      Mnie bulwersuje, chyba najbardziej jako przejaw ludzkiej głupoty.
    • majenkir Re: 06.12.12, 21:08
      OMFG!
      Naprawde to sie dzieje????
    • gato.domestico chore? 06.12.12, 21:35
      tak, a czy normalne jest kupowanie dzieciom pistoletów, karabinów, nozy a'la komandos...z zalozenia chyba dziecko tym nozykiem nie bedzie sobie brudu zza paznokci wyciagac tylko taki nóz ma specjalne zastosowanie, karabin to samo...do tarczy sie nim na niby nie strzela...
      • triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:39
        Zasadniczo normalne. Możesz nie kupić kilkulatkowi pistoletu, wtedy zbuduje go z klocków, papieru, patyków czy pustej plastykowej butelki.
        • gazeta_mi_placi Re: chore? 06.12.12, 21:42
          Albo ze szkolnej ekierki.
          • triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:43
            Z własnej ręki będzie strzelać wydając stosowne odgłosy.
            • gato.domestico Re: chore? 06.12.12, 21:44
              taaaa a kciuk wbije kolezce pod zebro big_grin
              • triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:48
                Po prostu nie widzę sensu w wyeliminowaniu wszelkich zabawek kojarzących się z wojną z otoczenia chłopaka. Nie jestem ich fanką, zbyt realistyczne mnie irytują, ale np. zestawy lego gwiezdne wojny syn ma - jako żywo nie służą do uprawy roli czy budowy pałaców, tylko do bitew.
                • marychna31 Re: chore? 06.12.12, 21:51
                  > Po prostu nie widzę sensu w wyeliminowaniu wszelkich zabawek kojarzących się z
                  > wojną z otoczenia chłopaka.

                  serio "zabawka" z linka kojarzy ci się z wojną?
                  • triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 22:01
                    Nie, odpowiadałam na poprzedni post o pistoletach i karabinach.
                    Zabawka z linku kojarzy mi się z czymś chorym.
              • gazeta_mi_placi Re: chore? 06.12.12, 21:50
                Chyba każdy z nas (mimo, że wtedy nie było zabawek interaktywnych ani gier komputerowych typu strzelanki ani żadnych innych) w ten sposób się bawił w dzieciństwie, ja udawałam pistolet ekierką szkolną z braku laku wink
                I tłukliśmy się "mieczami" z patyków, a czasami używając sprzętów domowych o stosownym kształcie wink
                • gato.domestico Re: chore? 06.12.12, 21:57
                  a ja sobie raczej nie przypominam smile takich zabaw...serio...
                  z bratem bilismy sie na piesci big_grin
                  • gazeta_mi_placi Re: chore? 07.12.12, 11:47
                    Na pięści swoją drogą, ale "mieczami" nie tłukliśmy się bezpośrednio tylko jeden "miecz" atakował drugi "miecz" (jak w pojedynkach wink ).
                • kub-ma Re: chore? 07.12.12, 08:59
                  No ale chyba rodzice nie pokazywali Ci, że tak można się bawić?
      • peggy_su Re: chore? 07.12.12, 11:55
        Sam pistolet, karabin jest dla mnie ok. Dzieci się od zawsze bawią w policjantów i złodziei, w kowboi, w żołnierzy, czy innych strażników teksasu, zależy co akurat jest modne. Nie widze w tym nic złego. Oczywiście rodzic powinien odpowiednio ta zabawę nakierować, że bronić słabszych tak, atakować niekoniecznie, że złodziej to ten zły a policjant to ten dobry itd.

        Natomiast kupowanie dziecku zabawki z prostą instrukcją tu masz pistolet i pieska, i do tego pieska trzeba strzelać - tak, to uważam za chore. Za chwilę takie dziecko zacznie celować do prawdziwych piesków, a jeszcze póżniej rzucać kamieniami czy co tam jeszcze. Bo niby skąd ma wiedzieć, że to złe.
    • gazeta_mi_placi Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:41
      Ani ziębi ani grzeje, normalne dziecko mające normalne wzorce w domu sama zabawka nie zepsuje i nie zrobi psychopaty mordującego czy dręczącego zwierzęta.
      Miałam kolegę który dręczył zwierzęta, tego rodzaju zabawek za tamtych czasów nie było.
      • gato.domestico Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:47
        poprostu glupie...rownie dobrze mozna kupic dziecku zestaw typu gilotyna + paru skazanców do Taki zakup raczej swiadczy o niedorozwoju umyslowym rodziców wink
    • imasumak Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 00:29
      gier komputerowych, typu strzelanki. Żadnemu dziecku bym czegoś takiego nie zaoferowała.
      • gato.domestico Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 12:59
        Mam na osiedlu takiego malego fascynata gier komp- bijatyki , zabijanie etc...im wiecej krwi i flaków tym generalnie lepiej ...oczywiscie za przyzwoleniem szanownych rodzicieli , tatus fascynatem jest takze .
        Synus chodzi do 1 klasy podstawówki i ostatnio w lecie jego hobby z drugim kolezka z widocznymi deficytami zajeli sie poszukiwaniem i nabijaniem pomrowów na zaostrzony patyczek...urocze dzieciaczki....
        • joanekjoanek Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 14:12
          gato.domestico napisała:

          > zajeli sie poszukiwaniem i nabijaniem pomrowów na z
          > aostrzony patyczek...urocze dzieciaczki....

          A to akurat nic nie ma zapewne wspólnego ze strzelankami ani innym "wychowaniem do agresji" - poczytaj sobie, w jaki sposób działkowcy i ogródkowcy likwidują te zwierzątka, to się dowiesz, co jest "urocze". Zresztą dotyczy to też sposobów likwidowania innych szkodników przez tę grupę społeczną. Krety, myszy, mrówki. Nie są one likwidowane humanitarnie, zapewniam. Mnóstwo uroczych dzieciaczków ma po prostu świetne wzorce.
          • gato.domestico Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 14:30
            nie wiem co rodzice robia w wolnym czasie, czy maja dzialke i jak tepia szkodniki....
            pewne jest ze gry takie o jakich pisalam raczej wrazliwosci nie ucza...
    • red-truskawa Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 00:41
      a ja uwazam ze powinno sie to gdzes zgłosic aby wycofać ze sprzedaży, tylko gdzie?
      w ogóle kto dopuścił cos takiego do handlu?
    • default Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 07:53
      Pocieszające jest jednak to, że : "Sprzedaż zakończona, nie było ofert kupna"
    • kub-ma Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 08:03
      Beznadziejny pomysł. Dlaczego trzeba pokazywać dziecku, że można się bawić celując do pieska? Pocieszające, że nikt tego nie kupił.
    • gazeta_mi_placi Re: Bulwersuje was to? Bawi? 10.12.12, 18:05
      Sprawa została nagłośniona:

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13026064,_Zastrzel_pieska___czyli_co_w_tym_roku_pod_choinke_.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka