marychna31 06.12.12, 19:17 Taki pomysł na prezent dla dziecka: allegro.pl/piesek-pies-interaktywny-ucieka-szczeka-swieci-i2820560498.html Fajny pomysł, żart, kupiłybyście? znalazłam na f. zakupy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ledzeppelin3 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:21 Chore. Rozumiem, że od biedy dziecko może wymyślić jakąś debilną zabawę, ale żeby wymyślał ją dorosły? Ale drechole na pewno taką zabaweczkę dzieciakom kupią Odpowiedz Link Zgłoś
wielkafuria Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:26 to jest nieetyczne. zart chyba jakis! Odpowiedz Link Zgłoś
18lipcowa3 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:46 ledzeppelin3 napisała: > Chore. Rozumiem, że od biedy dziecko może wymyślić jakąś debilną zabawę, ale że > by wymyślał ją dorosły? Ale drechole na pewno taką zabaweczkę dzieciakom kupią Też tak pomyślałam, że właśnie dresy kupią co by ''synów szkolić na facetów''. Okropna zabawka. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:30 Zabawka beznadziejna.Nie wiem kto to wymyslil,ale normalny nie jest.Ja tam zagrozenie widze wlasnie w takich zabawkach,a nie w MH. Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:52 Zabawa polega na strzelaniu do pieska???? Bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
nenia1 Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 19:55 Pocieszające, że nie było ofert kupna. Odpowiedz Link Zgłoś
jematkajakichmalo Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:00 Odpadlam... tzreba miec niezle zryty leb, zeby wpasc na taki pomysl... Odpowiedz Link Zgłoś
loganmylove Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:12 Tylko czekac jak będzie zestawik z murzynkiem i pistoletem.. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 20:20 Już był dziś ten wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,567,140950296,140950296,kto_to_kupuje_.html Brak słów, właściwie nie wiadomo, jak to skomentować. Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:05 Mnie bulwersuje, chyba najbardziej jako przejaw ludzkiej głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico chore? 06.12.12, 21:35 tak, a czy normalne jest kupowanie dzieciom pistoletów, karabinów, nozy a'la komandos...z zalozenia chyba dziecko tym nozykiem nie bedzie sobie brudu zza paznokci wyciagac tylko taki nóz ma specjalne zastosowanie, karabin to samo...do tarczy sie nim na niby nie strzela... Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:39 Zasadniczo normalne. Możesz nie kupić kilkulatkowi pistoletu, wtedy zbuduje go z klocków, papieru, patyków czy pustej plastykowej butelki. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:43 Z własnej ręki będzie strzelać wydając stosowne odgłosy. Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 21:48 Po prostu nie widzę sensu w wyeliminowaniu wszelkich zabawek kojarzących się z wojną z otoczenia chłopaka. Nie jestem ich fanką, zbyt realistyczne mnie irytują, ale np. zestawy lego gwiezdne wojny syn ma - jako żywo nie służą do uprawy roli czy budowy pałaców, tylko do bitew. Odpowiedz Link Zgłoś
marychna31 Re: chore? 06.12.12, 21:51 > Po prostu nie widzę sensu w wyeliminowaniu wszelkich zabawek kojarzących się z > wojną z otoczenia chłopaka. serio "zabawka" z linka kojarzy ci się z wojną? Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: chore? 06.12.12, 22:01 Nie, odpowiadałam na poprzedni post o pistoletach i karabinach. Zabawka z linku kojarzy mi się z czymś chorym. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: chore? 06.12.12, 21:50 Chyba każdy z nas (mimo, że wtedy nie było zabawek interaktywnych ani gier komputerowych typu strzelanki ani żadnych innych) w ten sposób się bawił w dzieciństwie, ja udawałam pistolet ekierką szkolną z braku laku I tłukliśmy się "mieczami" z patyków, a czasami używając sprzętów domowych o stosownym kształcie Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: chore? 06.12.12, 21:57 a ja sobie raczej nie przypominam takich zabaw...serio... z bratem bilismy sie na piesci Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: chore? 07.12.12, 11:47 Na pięści swoją drogą, ale "mieczami" nie tłukliśmy się bezpośrednio tylko jeden "miecz" atakował drugi "miecz" (jak w pojedynkach ). Odpowiedz Link Zgłoś
kub-ma Re: chore? 07.12.12, 08:59 No ale chyba rodzice nie pokazywali Ci, że tak można się bawić? Odpowiedz Link Zgłoś
peggy_su Re: chore? 07.12.12, 11:55 Sam pistolet, karabin jest dla mnie ok. Dzieci się od zawsze bawią w policjantów i złodziei, w kowboi, w żołnierzy, czy innych strażników teksasu, zależy co akurat jest modne. Nie widze w tym nic złego. Oczywiście rodzic powinien odpowiednio ta zabawę nakierować, że bronić słabszych tak, atakować niekoniecznie, że złodziej to ten zły a policjant to ten dobry itd. Natomiast kupowanie dziecku zabawki z prostą instrukcją tu masz pistolet i pieska, i do tego pieska trzeba strzelać - tak, to uważam za chore. Za chwilę takie dziecko zacznie celować do prawdziwych piesków, a jeszcze póżniej rzucać kamieniami czy co tam jeszcze. Bo niby skąd ma wiedzieć, że to złe. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:41 Ani ziębi ani grzeje, normalne dziecko mające normalne wzorce w domu sama zabawka nie zepsuje i nie zrobi psychopaty mordującego czy dręczącego zwierzęta. Miałam kolegę który dręczył zwierzęta, tego rodzaju zabawek za tamtych czasów nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: Bulwersuje was to? Bawi? 06.12.12, 21:47 poprostu glupie...rownie dobrze mozna kupic dziecku zestaw typu gilotyna + paru skazanców do Taki zakup raczej swiadczy o niedorozwoju umyslowym rodziców Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 00:29 gier komputerowych, typu strzelanki. Żadnemu dziecku bym czegoś takiego nie zaoferowała. Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 12:59 Mam na osiedlu takiego malego fascynata gier komp- bijatyki , zabijanie etc...im wiecej krwi i flaków tym generalnie lepiej ...oczywiscie za przyzwoleniem szanownych rodzicieli , tatus fascynatem jest takze . Synus chodzi do 1 klasy podstawówki i ostatnio w lecie jego hobby z drugim kolezka z widocznymi deficytami zajeli sie poszukiwaniem i nabijaniem pomrowów na zaostrzony patyczek...urocze dzieciaczki.... Odpowiedz Link Zgłoś
joanekjoanek Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 14:12 gato.domestico napisała: > zajeli sie poszukiwaniem i nabijaniem pomrowów na z > aostrzony patyczek...urocze dzieciaczki.... A to akurat nic nie ma zapewne wspólnego ze strzelankami ani innym "wychowaniem do agresji" - poczytaj sobie, w jaki sposób działkowcy i ogródkowcy likwidują te zwierzątka, to się dowiesz, co jest "urocze". Zresztą dotyczy to też sposobów likwidowania innych szkodników przez tę grupę społeczną. Krety, myszy, mrówki. Nie są one likwidowane humanitarnie, zapewniam. Mnóstwo uroczych dzieciaczków ma po prostu świetne wzorce. Odpowiedz Link Zgłoś
gato.domestico Re: Chore, ale nie wiele różniące się od 07.12.12, 14:30 nie wiem co rodzice robia w wolnym czasie, czy maja dzialke i jak tepia szkodniki.... pewne jest ze gry takie o jakich pisalam raczej wrazliwosci nie ucza... Odpowiedz Link Zgłoś
red-truskawa Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 00:41 a ja uwazam ze powinno sie to gdzes zgłosic aby wycofać ze sprzedaży, tylko gdzie? w ogóle kto dopuścił cos takiego do handlu? Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 07:53 Pocieszające jest jednak to, że : "Sprzedaż zakończona, nie było ofert kupna" Odpowiedz Link Zgłoś
kub-ma Re: Bulwersuje was to? Bawi? 07.12.12, 08:03 Beznadziejny pomysł. Dlaczego trzeba pokazywać dziecku, że można się bawić celując do pieska? Pocieszające, że nikt tego nie kupił. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Bulwersuje was to? Bawi? 10.12.12, 18:05 Sprawa została nagłośniona: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13026064,_Zastrzel_pieska___czyli_co_w_tym_roku_pod_choinke_.html Odpowiedz Link Zgłoś