konwalka
06.04.13, 15:43
Był np kiedys wątek o fajnych miejscach na wakacje
chcialabym wiedzieć, czy ktos przeczytał, pojechał i sie zachwycił albo znieświeżył propozycją zaczerpniętą z forum?
przyznam się, że ja korzystam
czasami ktoś powie jakąś oczywistość, której sobie nie uświadamiałam i bęc!
poczyniłam w swojej mentalności kilka zmian, których podłoże było włąsnie tutaj
czasami mnie inspiruje to miejsce
i wkurzam się, że jestem zbyt leniwa, by głośno napisać dziekuję
a niechby se forumka jaka wiedziała, ze nie poszła cała para w gwizdek, ale jej słowa w kims zostały