solejrolia
07.07.13, 18:10
w niedzielne popołudnie .
odbieracie?
nie odbieracie?
nie odebrałam.
bo dziś wypoczywam, aktualnie leżę na kanapie i czytam forum, popijam sobie kawkę i byczę się bezkarnie
bo muszę zregenerować się po poprzednim tygodniu.
bo jutro mam pobudkę o 4.30, i będę, jeśli pogoda pozwoli, zapitalać jak mały traktorek.i cały tydzień tak będzie
nie odebrałam.
i zastanawiam się czy do klientki jednak nie oddzwonić...głupia jestem, bo mnie to męczy. męczy mnie, co też tak ważnego ona chciała, ze zadzwoniła w niedzielę popołudniu i męczy mnie, że ja nie odebrałam, a byc może powinnam....