izak31
26.09.13, 14:22
Witam,
Podoba mi się jeden piesek przeznaczony do adopcji. Niestety piesek ma wrodzoną wadę kręgosłupa i nie trzyma kału ani moczu, ma tez nieczynny ogon. Chodzi w pieluszkach. Czy ktos moze miał do czynienia z pieskiem z podobnym problemem? Jak wygląda pielegnacja? czy jest to uciązliwe? Piesek jest malutki, waży 4 kg.