triismegistos 05.12.13, 21:00 Dostałam propozycję takiego prezentu. Warto? Dodam, ze usta maluję bardzo rzadko, bo w mojej twarzy głównym akcentem są oczy, mam też małą bliznę na ustach. Co sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neffi79 Re: Permanentne usta 05.12.13, 21:02 jeżeli jest zrobione profesjonalnie i precyzyjnie, kolorem zblizonym do naturalnego koloru ust to bardzo warto Odpowiedz Link Zgłoś
bei Re: Nietypowe przebarwienia 06.12.13, 00:56 Rob u kogoś dobrego, najlepiej kontur z cieniowaniem, lub całość, kolor ciemniejszy o jeden ton, blizna będzie mniej widoczna, bo zatatuują ją. Odpowiedz Link Zgłoś
triismegistos Re: Nietypowe przebarwienia 06.12.13, 13:16 Takn z ciekawości, jeśli zrobię sam kontur to jak to będzie wyglądało? Będzie można wyjść na miasto bez malowania ust? Odpowiedz Link Zgłoś
dziennik-niecodziennik Re: Nietypowe przebarwienia 06.12.13, 13:31 bedziesz wyglądała jak z ustami obrysowanymi konturówką. jak masz intensyny kolor warg to mozesz sie nie malowac, jak masz blade to ładniej bedzie z pomalowanymi. ja mam permanentne kreski na górnej powiece i mi jest bardzo OK. Odpowiedz Link Zgłoś
seniorita_24 Re: Nietypowe przebarwienia 06.12.13, 13:35 Jeśli ktoś dobrze to zrobi to kontur z cieniowaniemwygląda bardzo ładnie, wystarczy pomadka bezbarwna lub transparentny błyszczyk na wieczór. Tylko, że jeśli nie jesteś przyzwyczajona do pomalowanych ust to może Ci to przeszkadzać. Na początku usta są przerysowane i dopiero po jakimś czasie kolor się normuje. Odpowiedz Link Zgłoś