lilka69
05.12.14, 10:07
Czy tylko mnie sie wydaje, ze to sa najlatwiejsze, banalne studia , a do pracy z dziecmi w tym wieku potrzebna jest glownie kultura osobista, empatia, zyczliwosc i sympatia do dzieci?
owszem, nalezy isc zgodnie z programem , ale nei przecenialabym wartosci tych studiow.
ten watek nie dotyczy nauczycieli pozniejszych przedmiotow: matematyki, j. polskiego. oni koncza trudne studia, ale skonczenie edukacji wczesnoszkolna i przedszkolna najmniej wartosciowe magisterium. dodam, ze nauczycielki moich dzieci bardzo cenie za cieplo i zyczliwosc dla dzieci , oraz umiejetnosc rozwiazywania ich spolecznych problemow , ale nie za wybujala wiedze!