niktmadry
20.12.14, 22:40
Będą takie na Waszych wigilijnych stołach czy raczej wolicie potrawy tradycyjne? U mnie będzie tradycyjnie ale bez potraw, których nie lubimy czyli bez klusek z maku i kompotu z suszu. Nie widzę sensu w serwowaniu owych wiedząc, ze musiałabym rodzinę zmuszać do ich zjedzenia. Za to małż uparł się, że przygotuje krewetki. No cóż - nie protestuję - lubię owoce morza - ale na wigilii będę je miała pierwszy raz.