niki296
26.12.14, 12:23
Witam wszystkich w ten świąteczny dzień, dla wielu pewnie radosny ale niestety nie dla wszystkich. Dziś w nocy z 25/26 grudnia spłonęło mieszkanie mojej kuzynki - stracili wszystko zostając w koszuli nocnej bez butów na mrozie.
W pożarze spaliły się ich ukochane zwierzaki.
Jeśli ktoś może i chce w jakikolwiek sposób pomóc będę wdzięczna
Mieszkali sami bez dzieci