Dodaj do ulubionych

jak ubierac

07.04.15, 17:51
Drogie emamy. Jak ubieracie dzieci do przedszkola w taka pogodę jak dziś. Czyli rano 2 stopnie po południu góra 9 slonecznie choć z zimnym wiatrem. Pytam bo mam wrażenie ze w naszym przedszkolu dzieci są zdaje same na siebie i swoją ocenę stosownosci pogody do ubioru. Wiadomo rano zimno więc dzieci idą do przedszkola w czapsch i szalikach a potem kolo południa pogoda się zmienia. I nie raz widzislam jak te dzieci ganiaja po dworze zapiete po szyje z szalikami zawiazanymi pod nosem a w psniach nie ma refleksji by zaproponowac nie zakładanie szalika czy polaru pod grubą kurtka. A scenariusz znany. Przegrzane dziecko upocone. Choroba. Jak ubieracie swoje dzieci???? By nie ddopuscic do przegrzania i zmarzniecia
Obserwuj wątek
    • agnzimka Re: jak ubierac 07.04.15, 20:24
      Rano ubieram cieplej, ale nie zostawiam bluzy w szatni, żeby pani nie kazała zakładać.
      • lucy-luka Re: jak ubierac 07.04.15, 20:43
        Robię tak samo smile
    • mag1982 Re: jak ubierac 07.04.15, 20:39
      Ja ubieram lżej, do przedszkola mamy blisko a lepiej żeby rano trochę zmarzła niż po południu się spociła.
    • zuleyka.z.talgaru Re: jak ubierac 07.04.15, 20:48
      Ja ubieram lekko.
      • hugo43 Re: jak ubierac 07.04.15, 20:59
        Rany,ale tęsknię za taką pogodą. My na wschodzie Turcji jesteśmy i wykorkowac można.słońce ostre,pyski mamy opalone,dzieciaki moje na letniaka biegaja,bo miejscowe wciąż w kalesonach wink
    • edelstein Re: jak ubierac 07.04.15, 21:02
      Mojego syna ubieram na cebulke,rozbiera sie wg wlasnego uznania.Skad ja mam wiedziec czy mu jest cieplo czy zimno?
    • lilly_about Re: jak ubierac 07.04.15, 21:04
      Tak, zeby się mogła odpowiednio rozebrac.
    • klubgogo Re: jak ubierac 07.04.15, 21:04
      Na cebulkę, przypominam, by w południe jedną warstwę zostawić w szatni.
    • 3kolorniebieski Re: jak ubierac 07.04.15, 21:08
      Dobrze,ze o czapce nie wspiminasz,bo ematki na słowo :"czapka" dostają sraczki.
      • kalina_lin Re: jak ubierac 07.04.15, 21:43
        Jak to nie wspomina?
        "...rano zimno więc dzieci idą do przedszkola w czapsch i szalikach"]
        Twoja teoria legła w gruzach, sraczki nie odnotowano wink
    • justi_555 Re: jak ubierac 07.04.15, 21:55
      Ja to w ogóle jestem dziwna bo nie dość ze dziecko rano w czapkę ubieram to siebie
      ... Tezsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka