kkalipso 11.11.16, 20:27 Coś mi się wydaje że łatwo nie będzie Powodzenia chłopaki!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nangaparbat3 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:31 Bylam poza domem i tylko usłyszalam w radio, że nasi kibice sie pobili miedzy sobą i rumuńska policja zgarnela 11. Na jakim programie transmisja? Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:39 Szajby. Po co oni jeżdżą z takim nastawieniem na zadymy ...buraki. Oglądam na Polsacie ale chyba jeszcze gdzieś leci, to znaczy za 10 min. dokładnie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:43 No tacy oni są. Już palą pochodnie chyba, na stadionie. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:06 Petarda akurat poleciała z drugiej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:01 Na Polsacie. Tak samo jak mówimy: "Na jedynce", "Na TVN-ie" etc. Odpowiedz Link Zgłoś
nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:07 Gazeta zrobiło się liczbą mnogą? Ja mówię 'w' i sio. Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:32 A ogląda się w telewizji, nie na telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:49 Ale program jest na danym kanale. Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:38 Jak zwykle mam nadzieję, że dostaną 4 gole i zagrają w kiepskim stylu. Januszom wtedy wonsy wypadają. Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:41 Ja wiem że Rumuni nie odpuszczą, będą kopać ......ale błagam krejzi w imię wonsuw mają przegrać Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:46 A i za te gwizdy przy naszym hymnie niech dostaną ile goli wlezie .... Brzydki ten stadion, czarno aż ciarki przechodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:48 Tak, bo nasi nie gwiżdżą nigdy gdy inne hymny są grane. Odpowiedz Link Zgłoś
krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:47 W imię mojej radości z przekłutego balona wypełnionego tzw "dumą narodową". Odpowiedz Link Zgłoś
asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:41 kaz_nodzieja napisał(a): > Oglądamy. Ja nie oglądam, ale trzymam kciuki i kibicuję naszym. Ja zawsze kibicuję wszystkim polskim sportowcom, wszystkim dyscyplinom, nawet jak się nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:44 asia-loi napisała: > kaz_nodzieja napisał(a): > > > Oglądamy. gazet, oświeć mnie jeszcze: czy Rumunia to dobra drużyna i mamy się bać? Już od wielu lat nie interesuję się piłką nożną (kiedyś bardzo), zasady gry znam. Ale nie wiem kto się teraz liczy w piłce nożnej. Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:56 Mają dobrego trenera (Niemca) to już połowa sukcesu. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:58 Z Rumunami nie wygraliśmy od około 70 lat. Choć teraz mamy 1:0. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:59 Ale nie sądzę żebyśmy wygrali, to silna drużyna. Zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:59 kaz_nodzieja napisał(a): > Z Rumunami nie wygraliśmy od około 70 lat. Choć teraz mamy 1:0. To dzisiaj wygramy. Odpowiedz Link Zgłoś
gogologog Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:48 Bo dzis jest Swieto Niepodleglosci Brawo Polacy! Odpowiedz Link Zgłoś
fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:23 Dzis mi sie nasi nawet podobają i znowu lubię Lewandowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
mamolka1 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:40 Jak na razie nudny ten mecz okrutnie... A nasi wypadają zdecydowanie lepiej od Rumunów... Zobaczymy co dalej... Bo na trybunach zaczyna się mielić... Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:59 No to pięknie, popisali się kibice Rumunii Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało. Odpowiedz Link Zgłoś
fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:59 Nie mogę,co za bydlo nie kibice!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:01 Mam nadzieję, że namierzą tego bandytę, bo kibicem trudno go nazwać. Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:29 A co się stało, bo nie oglądam???? Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:34 Rzucono petardę w stronę Lewandowskiego, został ogłuszony i padł. Na szczęście nic złego się nie stało, ale groźnie wyglądało, wybuchła mu dosłownie obok, okropnie do wyglądało. Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:36 A przy Lewandowskim wybuchła petarda. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:05 Jak w Niemczech, Francji czy Stanach. Chamstwo bywa wszędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
whooppsala Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:05 Jestem w szoku, po ch.. ktoś płaci za bilety i idzie na mecz żeby takie bydlęctwo robić?! Odpowiedz Link Zgłoś
fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:10 Tez tego nie rozumiem. Czemu ten piękny sport takie bandyctwo przyciąga??? Chore to. Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:06 Bez komentarza. Niech się kończy ten mecz ... Odpowiedz Link Zgłoś
whooppsala Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:29 I to Robuś, należała mu się ta bramka po tej okropnej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:36 Pierwsza wygrana z Rumunią od kilkudziesięciu lat. Odpowiedz Link Zgłoś
cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:39 Mój mąż poszedł spać po 1 połowie, a tu taki mecz! Odpowiedz Link Zgłoś
nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:41 Tak bywa Ja też czasami chodzę spać gdy polscy piłkarze grają. Bo pamiętam inne czasy, ale dzisiaj było dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:46 Bardzo dobrze! Szkoda, ze rumuńscy kibice się nie popisali. Odpowiedz Link Zgłoś
cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:48 Nie, ale pracę zaczyna wcześnie. Do tego dojazd, Wstaje 4.25 Odpowiedz Link Zgłoś
kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:38 krejzol się załamie i z kolejnj inseminacji nici nickbezznaczenia napisał(a): > I gol Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:47 Cudnie dziś chyba mogą sobie wypić jakieś piwko. Odpowiedz Link Zgłoś
ponis1990 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:56 Hurra! Piękny mecz na Dzień Niepodległości! Odpowiedz Link Zgłoś
fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:21 Bezalkoholowe Chyba,ze pomyliłam nick i nie jesteś w ciąży, to przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:24 Tak ja ....Napisałam mogą, czyli piłkarze, no wiesz po tej aferze alkoholowej. Ja niepijąca. Odpowiedz Link Zgłoś
fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:31 Zle przeczytalam- patrzę na ludzi przez swój pryzmat Lewandowski to chyba ma w domu reżim dietetyczny, pewnie dostanie zielony koktajl a nie piwo Ale wszyscy nasi piłkarze powinni iść do Lewandowskiej po plan żywienia,jej mąż jest zbudowany jak gladiator Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:45 Nio świetnie wygląda ale i reszta całkiem dobrze zaczyna się prezentować rywalizacja dobrze robi jak widać. Lewy coś za bardzo bronił winowajców (odnośnie tej afery) może więc ma coś na sumieniu Wtedy zaraz grali na drugi dzień dziś mogą się nawet schlać a tu pod lupą .... Odpowiedz Link Zgłoś
kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:56 masz obsesję chłoptysiu, ktoś cię musiał nieźle przeczołgać, szczęśliwych starań Odpowiedz Link Zgłoś
na_pustyni Re: Rumunia - Polska 12.11.16, 08:47 Super macz, ktory wszystkim malkontentom powinien zamknac usta. Odpowiedz Link Zgłoś