Dodaj do ulubionych

Rumunia - Polska

11.11.16, 20:27
Coś mi się wydaje że łatwo nie będzieuncertain
Powodzenia chłopaki!!
Obserwuj wątek
    • nangaparbat3 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:31
      Bylam poza domem i tylko usłyszalam w radio, że nasi kibice sie pobili miedzy sobą i rumuńska policja zgarnela 11.
      Na jakim programie transmisja?
      • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:39
        Szajby. Po co oni jeżdżą z takim nastawieniem na zadymy ...buraki.

        Oglądam na Polsacie ale chyba jeszcze gdzieś leci, to znaczy za 10 min. dokładnie będzie.
        • nangaparbat3 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:43
          No tacy oni są. Już palą pochodnie chyba, na stadionie.
          • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:06
            Petarda akurat poleciała z drugiej strony.
      • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:39
        W Polsacie.
        • nangaparbat3 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:41
          Dziekuje, już oglądam smile
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:01
          Na Polsacie. Tak samo jak mówimy: "Na jedynce", "Na TVN-ie" etc.
          • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:07
            Gazeta zrobiło się liczbą mnogą?

            Ja mówię 'w' i sio.
          • morekac Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:32
            A ogląda się w telewizji, nie na telewizji.
            • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:49
              Ale program jest na danym kanale.
    • krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:38
      Jak zwykle mam nadzieję, że dostaną 4 gole i zagrają w kiepskim stylu.
      Januszom wtedy wonsy wypadają.
      • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:41
        Ja wiem że Rumuni nie odpuszczą, będą kopać ......ale błagam krejzi w imię wonsuw mają przegraćsad
        • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:46
          A i za te gwizdy przy naszym hymnie niech dostaną ile goli wlezie ....

          Brzydki ten stadion, czarno aż ciarki przechodzą.
          • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:48
            Tak, bo nasi nie gwiżdżą nigdy gdy inne hymny są grane.
        • krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:47
          W imię mojej radości z przekłutego balona wypełnionego tzw "dumą narodową".
      • kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:35
        biedactwo big_grin
    • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:40
      Oglądamy.
      • asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:41
        kaz_nodzieja napisał(a):

        > Oglądamy.


        Ja nie oglądam, ale trzymam kciuki i kibicuję naszym. Ja zawsze kibicuję wszystkim polskim sportowcom, wszystkim dyscyplinom, nawet jak się nie znam.
        • asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:44
          asia-loi napisała:

          > kaz_nodzieja napisał(a):
          >
          > > Oglądamy.


          gazet, oświeć mnie jeszcze: czy Rumunia to dobra drużyna i mamy się bać?
          Już od wielu lat nie interesuję się piłką nożną (kiedyś bardzo), zasady gry znam. Ale nie wiem kto się teraz liczy w piłce nożnej.
          • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:56
            Mają dobrego trenera (Niemca) to już połowa sukcesu.
          • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:58
            Z Rumunami nie wygraliśmy od około 70 lat. Choć teraz mamy 1:0.
            • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:59
              Ale nie sądzę żebyśmy wygrali, to silna drużyna. Zobaczymy.
            • asia-loi Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 20:59
              kaz_nodzieja napisał(a):

              > Z Rumunami nie wygraliśmy od około 70 lat. Choć teraz mamy 1:0.


              To dzisiaj wygramy. smile
              • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:06
                Faul.
              • gogologog Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:48
                Bo dzis jest Swieto Niepodleglosci
                Brawo Polacy!
    • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:23
      Dzis mi sie nasi nawet podobają i znowu lubię Lewandowskiego smile
    • mamolka1 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:40
      Jak na razie nudny ten mecz okrutnie...
      A nasi wypadają zdecydowanie lepiej od Rumunów... Zobaczymy co dalej... Bo na trybunach zaczyna się mielić...
      • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:48
        Będzie się działo po meczu.
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:59
          No to pięknie, popisali się kibice Rumunii sad Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało.
    • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 21:59
      Nie mogę,co za bydlo nie kibice!!!
      • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:00
        Cholernie przykre.
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:01
          Mam nadzieję, że namierzą tego bandytę, bo kibicem trudno go nazwać.
          • beata985 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:29
            A co się stało, bo nie oglądam????
            • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:34
              Rzucono petardę w stronę Lewandowskiego, został ogłuszony i padł. Na szczęście nic złego się nie stało, ale groźnie wyglądało, wybuchła mu dosłownie obok, okropnie do wyglądało.
            • morekac Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:36
              A przy Lewandowskim wybuchła petarda.
      • krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:02
        Takie samo bydło jak w Polsce.
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:05
          Jak w Niemczech, Francji czy Stanach. Chamstwo bywa wszędzie.
      • whooppsala Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:05
        Jestem w szoku, po ch.. ktoś płaci za bilety i idzie na mecz żeby takie bydlęctwo robić?!
        • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:10
          Tez tego nie rozumiem. Czemu ten piękny sport takie bandyctwo przyciąga??? Chore to.
    • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:06
      Bez komentarza. Niech się kończy ten mecz ...
    • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:26
      i dwa zerosmile
      • whooppsala Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:29
        I to Robuś, należała mu się ta bramka po tej okropnej sytuacji.
        • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:30
          A owszem smile
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:33
          Petarda smile
    • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:27
      Jest....Można się uspokoić.
      • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:32
        piwo
      • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:34
        Lewandowski się pomścił big_grin
    • cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:33
      Yrzymamy kciuki za 3:0
      • cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:34
        Jeest
        • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:35
          piwo piwo piwo
    • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:34
      I golsmile
      • kaz_nodzieja Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:36
        Pierwsza wygrana z Rumunią od kilkudziesięciu lat.
        • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:37
          A owszem.
          • cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:39
            Mój mąż poszedł spać po 1 połowie, a tu taki mecz!
            • nickbezznaczenia Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:41
              Tak bywasmile
              Ja też czasami chodzę spać gdy polscy piłkarze grają.

              Bo pamiętam inne czasy, ale dzisiaj było dobrze smile
              • cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:46
                Bardzo dobrze! Szkoda, ze rumuńscy kibice się nie popisali.
            • kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:45
              pracuje w piekarni?
              • cichadziewuszka Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:48
                Nie, ale pracę zaczyna wcześnie. Do tego dojazd, Wstaje 4.25crying
      • kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:38
        krejzol się załamie i z kolejnj inseminacji nici big_grin


        nickbezznaczenia napisał(a):

        > I golsmile
    • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:47
      Cudnie dziś chyba mogą sobie wypić jakieś piwko.
      • ponis1990 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:56
        Hurra! Piękny mecz na Dzień Niepodległości! smile
      • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:21
        Bezalkoholowe tongue_out Chyba,ze pomyliłam nick i nie jesteś w ciąży, to przepraszam wink
        • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:24
          Tak ja ....Napisałam mogą, czyli piłkarze, no wiesz po tej aferze alkoholowej. Ja niepijąca.
          • fornitta69 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:31
            Zle przeczytalam- patrzę na ludzi przez swój pryzmat big_grin Lewandowski to chyba ma w domu reżim dietetyczny, pewnie dostanie zielony koktajl a nie piwo wink Ale wszyscy nasi piłkarze powinni iść do Lewandowskiej po plan żywienia,jej mąż jest zbudowany jak gladiator smile
            • kkalipso Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:45
              Nio świetnie wygląda ale i reszta całkiem dobrze zaczyna się prezentować rywalizacja dobrze robi jak widać. Lewy coś za bardzo bronił winowajców (odnośnie tej afery) może więc ma coś na sumieniutongue_out Wtedy zaraz grali na drugi dzień dziś mogą się nawet schlać a tu pod lupą ....
    • kolpik124 Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 22:56
      masz obsesję chłoptysiu, ktoś cię musiał nieźle przeczołgać, szczęśliwych starań smile
      • krejzimama Re: Rumunia - Polska 11.11.16, 23:24
        frezjowych snów.
    • na_pustyni Re: Rumunia - Polska 12.11.16, 08:47
      Super macz, ktory wszystkim malkontentom powinien zamknac usta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka