katecat1 04.06.19, 17:18 Że szczególną dedykacją dla tych które twierdził że biedny żuczek się wystraszył i cichutko łka w kąciku : metropoliabydgoska.pl/kolejny-problem-rafala-p-jest-drugie-zawiadomienie-o-znecaniu-sie-nad-kobieta/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
livia.kalina Re: Proces Rafała P. 04.06.19, 17:37 Żeteż się na pana radnego Piaseckiego jakaś kolejna chętna znalazła... Odpowiedz Link Zgłoś
katecat1 Re: Proces Rafała P. 04.06.19, 17:41 Też mnie to zadziwia. I to policjantka. Odpowiedz Link Zgłoś
alicia033 Re: Proces Rafała P. 04.06.19, 19:06 katecat1 napisała: > I to policjantka. to akurat w ogóle nie dziwne. Osoby bez odchyłów psychicznych nie wybierają pracy w instytucjach totalitarnych takich jak kościół, wojsko czy policja. Odpowiedz Link Zgłoś
katecat1 Re: Proces Rafała P. 04.06.19, 22:37 No ale spodziewałabym się, że miała jakieś szkolenia o przemocowcach i jakąś wiedzę z tego zakresu, więc nie powinna się ładować w takie bagno. Odpowiedz Link Zgłoś
woman_in_love Re: Proces Rafała P. 04.06.19, 18:40 Porzadny czlowiek i tak. Mogl wbic jej noz w plecy jak inny dzialacz PiS. A nie zrobil tego. Odpowiedz Link Zgłoś