Dodaj do ulubionych

Pytanie do psiar

03.01.20, 15:33
Czy Wasze psiaki przesypiają spokojnie noc? Czy budzi je każdy szmer, dźwięk?
Jak zapobiegacie szczekaniu psa w takich sytuacjach?
Ja raz wzięłam moją gadzinę do łóżka i psisko chce teraz spać w łóżku co noc smile
I te jego smutne oczyska...

Czy jest jakieś inne rozwiązanie?
Głos jamnika jest naprawdę donośny...(kto miał to wie smile)
Dzięki.

Obserwuj wątek
    • aqua48 Re: Pytanie do psiar 03.01.20, 15:40
      Jamniki zawsze spały z nami w łóżku. Fufając mi w szyję gorącym powietrzem co jest fajne zimą, w upały trochę gorsze. Inna opcja spania jamnika podpada pod umyślne dręczenie zwierząt, bo jamnik zwyczajnie musi mieć ciepło smile A że taki mały drań szczeka basem to wiem doskonale. A jak chrapie!.
      • ajriszka Re: Pytanie do psiar 03.01.20, 15:47
        A to prawda, chrapią smile
        I ciepło też lubi, dzisiaj zasnął w "kałuży" słońca na dywanie. Normalnie to 6 kg szczęścia jest w domu...tylko te noce smile
        W ciągu dnia staram się robić dłuższe spacery (nie sądziłam że to to, potrafi tak szybko biegać na tych przykrótkich zabawnych nóżkach) ale nie zapobiega to nocnym pobudkom smile
    • alpepe Re: Pytanie do psiar 03.01.20, 18:00
      Moja psia córka musi spać obok mojego łóżka. Spanie w moim łóżku nie wchodzi w grę, ale i spanie na korytarzu na ten przykład, również nie, bo wtedy jest czujna niesamowicie i całą noc co chwila szczeka.

--
      "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • turbinkamalinka Re: Pytanie do psiar 03.01.20, 22:58
      Moja kundlica jest mało użytkowa jest. Bardzo mało szczeka ogólnie. Noce przesypia całe. Z resztą ona jak zaśnie to mogę ją przenieść z kąta w kąt i nawet powieką nie ruszy. Jakby mi złodziej do domu wlazł to by się przywitała wylewnie i ewentualnie zalizała na śmierć. A jakby złodziej zechciałby wziąć jej miskę to pewnie by z nim poszła. Chrapie niesamowicie. Jak pierwszy raz mnie chrapaniem obudziła to ja do partnera z pretensjami, że mi spać nie daje. Okazało się, że to ta moja nałożnica. Co do szczekania w domu raz słyszałam, jak była malutka stanęła przy lustrze i się przestraszyła i nawrzeszczała na swoje odbicie. Chyba się wkurzyła co ta pokraka w jej domu robi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka