12.03.20, 09:17
Tak, wiem, że się podkładam i zostanę zaraz wyśmiana za niewiedzę i zacofanie technologiczne. Generalnie chyba mnie to nie rusza smile

Nie miałam potrzeby używania skype.
Musze to uruchomić ze względu na lekcje odbywające się za jego pośrednictwem.
Poproszę o pomoc. Łopatologiczną i krok po kroku smile

Jakby co to mam Offica 2019, gdzie ten skype jest podpięty na stałe.
Konto microsoft oraz google tez posiadam. (na wszelki wypadek o tym pisze, bo nie wiem, może to potrzebne?)
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Skype 12.03.20, 09:29
      Odpal skajpa i zamelduj się kontem majkrosoftu. (Mam nadzieję, że pamiętasz użytkownika hasło. smile) Reszta jest dość prosta a na podstawowe pytania odpowie F1.
    • mikams75 Re: Skype 12.03.20, 09:34
      najgorszy komunikator, byl tu niedawno watek, kazdy przeklinal i rezygnowal. Jak musisz, to po prostu uruchom, moze uda ci sie zalogowac (powodzenia!) a dalej to juz jest proste. Niestety skype robil tyle zmian, updatow i sposobow logowania sie, ze stracilo to sens. Pewnie tez bedziesz musiala zainstalowac jakis update zanim wlaczysz.
        • mikams75 Re: Skype 12.03.20, 10:35
          ja tez uzywalam wiele lat kilka razy w tygodniu, ale pozniej sie przekonalam, ze sa lepsze komunikatory. Jakosc polaczen tez zazwyczaj byla marna.
          • krwawy.lolo Re: Skype 12.03.20, 10:49
            Z tym, że w wątku chodzi o lekcje prowadzone przez skajpa, tak więc korzystanie przez potomstwo wątkodawczyni z innych komunikatorów byłoby mało produktywne.
            P.S.
            Dobrze, że nie jest to wątek o Windows bo zaraz przyleciałoby kilku nawiedzonych Jehowych od Linuxa. smile
            • simply_z Re: Skype 12.03.20, 11:22
              mnie zastanawia, ze osoba bedac podobno naukowcem I scislym umyslem..nie wie jak zainstalowac skype I co wiecej gdzie go znalezc..?
              • kochamruskieileniwe Re: Skype 13.03.20, 06:30
                No cóż. Dużą sztuką jest przyznać się do niewiedzy. Ja z tym problemów nie mam tongue_out
                I znacznie bardziej cenię osoby, które umieją się przyznać do niewiedzy, niż takie co rżną specjalistów od wszystkiego, a sadzą takie głupoty, że aż strach.

Przyznaje. Używam komputera, w tym sprawnie obsługuje potrzebne mi programy specjalistyczne. Nie mam z tym problemów. Co nie zmienia faktu, że nie znoszę "rozgryzania" funkcji programów itp. Mogę nie znosić???
                A skype od początku budził mój irracjonalny opór. Nie wiem czemu, ale to jakaś atawistyczna niechęć. Więc nie tykałam go. Mam do tego prawo?
                Taką sama niechęć budzą we mnie wszelkie gry komputerowe. I zapewne zdarzy się, że jeszcze niejedno pytanie o nie padnie z mojej strony tu na forum.
                smile

Zeby Cie zdziwić bardziej -w brydża gram doskonale. A gry w tysiąca nie moge opanowac. Od kilkudziesięciu lat. Mam automatyczną blokadę umysłu na te grę....
                big_grin big_grin big_grin
                • krwawy.lolo Re: Skype 13.03.20, 07:31
                  Ja pracuję w szeroko rozumianej "branży" ale z gier komputerowych znam pasjansa, mine sweepera i jeszcze dawniej ludzia (sokoban). Aha, miałem też Princego of Persia, ale po kilku próbach zrezygnowałem. Można powiedzieć, że jestem kompletnym ignorantem w tej materii. Nie odczuwam najmniejszej potrzeby, zero zainteresowania.
                  • kochamruskieileniwe Re: Skype 13.03.20, 07:37
                    o matko. Prince of Persia. Grany na poczatku lat 90-tych wydawał przeraźliwy odgłos. Jakby sieknięcia szablą żywego mięcha. Bardzo realistyczny (nie grałam, ale słyszałam i wzdrygałam się na ten odgłos)
          • fitfood1664 Re: Skype 12.03.20, 12:08
            Używam skype do nauki języka, tak więc jakość połączenia jest bardzo ważna. Sporadycznie przerywa. Raz na kilkanaście połączeń mam gorsze warunki. Jakiekolwiem by nie były inne komunikatory, też mają swoje wady. W dodatku skype najbardziej popularny.
      • alpepe Re: Skype 12.03.20, 11:04
        używam stale. Nie wiem, o czym piszesz.

--
        "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • kanna Re: Skype 12.03.20, 11:26
      Dziś dzieci się będą logowały, na dodatkowy angielski smile
      Zobaczymy, jak pójdzie.

--
      Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
      Pół wieku poezji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka