25.03.20, 09:49
Noszenie osłon (przyłbice) przez personel sklepu mięsnego czy pieczywowego nie powinno być obowiązkim?

--
....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,
Obserwuj wątek
    • aguar Re: Czy.... 25.03.20, 09:56
      Nie, powinno być dobrowolne. Dobrowolne jest przecież bycie klientem takiego sklepu, a też klientowi nikt nie zabrania noszenia przyłbicy czy nawet worka na głowie smile
    • malia Re: Czy.... 25.03.20, 10:23
      W czasach gdy nie ma tych przyłbic i czegokolwiek nawet dla personelu szpitalnego, to prędzej sklep bedzie zamknięty niż sprzedawca wyposażony
      • alicia033 Re: Czy.... 25.03.20, 10:30
        zdaje się, że w tym kraju nikogo nie obchodzi, skąd ktoś inny miałby coś wziąć.
        Na pewno nie władzuchnę i na pewno nie autorkę tego wątku.

--
        dyzurny_troll_forum napisał:

>Przecież o to właśnie chodzi, żeby świeżaki typu Śpiewaki, Zandbergi, Marceliny >Jakjejtam nakradły ile się da.
        (o kryzysie spowodowanym epidemią koronawirusa)
      • lily_evans11 Re: Czy.... 25.03.20, 11:44
        To już chyba pracodawca powinien się martwić. A nie, że kasjerzy mają swoje rękawiczki, za własne pieniądze kupione. Wstyd.

--
        Zginę, jeśli się obejrzę
        • kornelia_sowa Re: Czy.... 25.03.20, 23:18
          Jako żona pracodawcy sporej firmy, informuje proszę Cię, żebyś uratowała mojego męża przed samozaplonem że wstydu.
          Usiłuje wszelkimi kanałami nabyć srodki ochrony dla pracownikow w ilosci wystarczającej. Nie ma.

Brzmisz, jakbyś wiedziała gdzie znajduje się tajna wielka hurtownia czekające na pracodawców którzy chcą kupić środki ochrony.

Dawaj adres albo przestań gadać brednie.

W mojej gminie powstała fundacja, która zorganizowała charytatywne akcje szycia maseczek dla szpitali, DPS, Ośrodków zdrowia.

Szpitali-w tym zakaznego-bo nie ma.

Szyją dziewczyny, które potrafią i mają sprzęt A materiały kupują ze zrzutek ludzi dobrej woli
    • alicia033 Re: Czy.... 25.03.20, 10:28
      OJP
      (dlaczego posiadanie rozumu nie jest obowiązkowe?)

--
      45rtg o muzykach:
      "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
      • snajper55 Re: Czy.... 25.03.20, 23:25
        alicia033 napisała:

> OJP
        > (dlaczego posiadanie rozumu nie jest obowiązkowe?)

Ale obowiązkowa jest konkretna maksymalna liczba pasażerów w tramwaju czy metrze i odpowiada za to kierowca. Czy to nie jest bardziej odjechane? Co ma ten kierowca zrobić?

S.
        --
        Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
    • mava Re: Czy.... 25.03.20, 11:38
      ostatnio zrobiłam zamówienia w 2 aptekach, z odbiorem osobistym. W jednej zamówienie odebrałam "normalnie", jak dotychczas. Czyli weszłam podałam dane a pani podała mi specyfik. Miedzy farmaceutką a mna nie było nawet, częstej w innych aptekach, szyby a tylko sama lada.
      W drugiej poczułam sie jak trędowata. Cała przestrzeń od sufitu do lady, i od prawej sciany do lewej, była szczelnie zasłonieta folią, z jednym malutkim otworem na wydanie leku. Ciekawe, jak pani podałaby cos w wiekszym opakowaniu....bo raczej nie zmieściłoby się.
      Naprawdę poczułam sie jak w czasach co najmniej ospy (prawdziwej).
    • jdylag75 Re: Czy.... 25.03.20, 12:01
      Wczoraj okulistka oglądała moje oko, bez maseczki na twarzy. Przyjeli mnie w przychodni, miałam temperaturę 36,1 st. C, kaszlę.

Umieram.
    • ga-ti Re: Czy.... 25.03.20, 15:48
      W moim grajdołku jeden wyrywny radny, oczywiście wiecznie przeciwny burmistrzowi, wyszedł z pretensjami, że burmistrz powinien kupić maseczki dla mieszkańców, maseczki i płyny chyba jeszcze, czy rękawiczki, no zestawy ochronne. Co za problem przesunąć kasę z czegoś i dać na maseczki, taki miły gest. Tylko ten okropny burmistrz tego nie chce zrobić, bo mu na mieszkańcach nie zależy.
      Co tam, że maseczek nie ma nawet dla szpitali. Burmistrz jest zły.
      Znajoma kasjerka w prywatnym spożywczaku, przez dwa tygodnie nie mogła doprosić się szefowej o płyn antybakteryjny do rąk i może jakiś do dezynfekcji lady. Dostała info, że w łazience jest mydło i ciepła woda, wystarczy.
        • snajper55 Re: Czy.... 25.03.20, 23:26
          kornelia_sowa napisała:

> Ja bym kupiła z mężem płyn antybakteryjny dla wszystkich pracowników męża.
          > Tylko nie ma.
          > Chyba zrobię jutro sama

Chyba mydło wystarcza.

S.
          --
          Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
          • morekac Re: Czy.... 26.03.20, 20:38
            Ale mydło wymaga użycia wody.

--
            -------------------------------------------------------------
            "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka