Dodaj do ulubionych

Głosowanie korespondencyjne

02.04.20, 12:07
Weźmiecie udział?
Bo ja nie zamierzam przyjmować i otwierać żadnych przesyłek z poczty.
Nie po to siedzę w domu, żeby mi pocztą wirusa przysyłali!
Kto wie, kto to będzie pakował i doręczał?
Jaka gwarancja, że będzie zdrowy?
Że nie oślini kartek przy ich pakowaniu?

No i kto potem będzie otwierał te oślinione i okichane przez zarażonych wyborców koperty?
Jest jakaś chętna wśród ematek do otwierania i liczenia głosów?
Może ozdrowieńców zatrudnią?
Tylko chyba ich trochę za mało, nie zdążą do nowego roku otworzyć i policzyć tych milionów listów!
A może wcale nikt tego nie będzie liczył?

Obserwuj wątek
    • aerra Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 12:17
      Nie będzie, bo to jest niemożliwe, żeby to zorganizować. Nawet jakby było 3 razy tyle czasu.

--
      super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
      <*>
      • alicia033 Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 12:19
        aerra napisał(a):

> Nie będzie, bo to jest niemożliwe, żeby to zorganizować.

a czy pissowi to kiedykolwiek w czymkolwiek przeszkadzało?

--
        triss_merigold6 o pomyśle obsadzenia majowych komisji wyborczych przez wot:

> Żołnierze WOT jeden z drugim dostaną ścierką przez łeb od matek i polecenie nie
        > wygłupiania się.
        • aerra Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 13:11
          Ale ja nie twierdzę, że oni nie będą próbować tego przeforsować. Tylko fizycznie nie da się tego w tym momencie przygotować.

--
          super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
          <*>
            • morekac Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 14:45
              Nie jest to do zrobienia pod względem czysto logistycznym.

--
              -------------------------------------------------------------
              "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
    • araceli Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 13:31
      Nie mam takiego problemu - w mojej okolicy noszą tylko awiza - kolejki na poczcie w tej chwili na 1-2h a poczta do 15. Nie mam szans.

--
      Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
    • zasiedziala Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 13:50
      Jeśli takie głosowanie by się odbyło (nie bardzo w to wierzę), to głosowałabym. Paczki odbieram i tak, po uporaniu się z paczką myję ręce i tyle. Natomiast nie bardzo rozumiem jaki jest sens zmiany normalnego głosowania na korespondencyjne. To już chyba lepiej by było zrobić zdalne dla tych co mają profil zaufany, a dla reszty korespondencyjne, tylko że to też jest nie do zorganizowania w tak krótkim czasie.

--
      Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
    • maslova Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 13:50
      Rząd planuje przeprowadzić próbne wybory: big_grin

aszdziennik.pl/129149,pilne-rzad-zrobi-probne-wybory-pomoga-ustalic-ile-osob-zachoruje-10-maja?fbclid=IwAR2u3Qugjdd89Voy2jW0hSw3gkGI06wfLBxcIbHtrmmOjW0xNPu0X5a3zh4
      • snajper55 Re: Głosowanie korespondencyjne 02.04.20, 14:30
        droch napisał:

> A czy to ważne, jak ludzie będą głosować? Ważne, kto będzie liczył głosy.

A po co liczyć? Przecież wiadomo, że naród chce Dudy.

S.
        --
        Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka