Dodaj do ulubionych

Plotkarsko- twarz Siwiec

01.05.20, 09:31
Tylko ja na tym zdjęciu widze potwora? Dlaczego one to sobie robią?
Obserwuj wątek
    • alessa28 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 09:35
      Twarz Siwiec to dla mnie majstersztyk chirurgii plastycznej. Od kartoflanej facjaty jaka miała pierwotnie do wysublimowanej, ładnej buzi. Dobrze zainwestowana kasa.
      Btw może nie ma teraz dostępu do magikow od ostrzykiwania się 🤣🤣
    • nuclearwinter Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 09:54
      Jeśli chodzi o Siwiec, to ona w początkowym okresie swoich przemian, czyli w okolicach Euro 2012 wyglądała dla mnie świetnie, faktycznie o wiele lepiej niż bez poprawek. Chętnie bym skorzystała z jej chirurga wtedy 😉 Ale z czasem coś w jej twarzy zaczęło się zmieniać na niekorzyść niestety, nie znam się za bardzo więc nie wiem - czy za dużo ingerencji, czy po prostu z czasem ten efekt tak się zepsuł, czy może już wiek zadziałał. Na tym zdjęciu wygląda jak taka typowa celebrytka po operacjach i nos się chyba zmienił?
      • black_halo Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 11:15
        Majstersztykiem to jest Pienkowska. Natomiast Siwiec za chwile konczy 37 lat i cudow nie ma. Mam tyle samo lat, nigdy nie robilam poprawek i widze doskonale, ze to i owo zaczyna wygladac gorzej niz wczesniej. Niz tez specjalnie z tym nie robie bo nie mam ambicji bycia pytana o dowod w tym wieku.
    • nikita1906 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 10:12
      Ona świetnie wyglada tylko na instagramieych fotkach. Widziałam ja ostatnio w filmie „jak zostałem gangsterem” - byłam w szoku , bo taka jakaś przaśna dziewuch z niej nadal jest. W ogóle nie przypominała zrobionej do granic możliwości fotoshopu modelki....
    • lot_w_kosmos Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 11:03
      Na rym zdjęciu wygląda kiepsko, ale na innych doskonale.

Mnie się ona podoba i z twarzy i z figury..

Na żywo jej nie widziałam, więc nie wiem, jak to jest z nią faktycznie. A każde zdjęcie powie co innego.
    • aandzia43 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 11:19
      Niekorzystne zdjecie, podkreslajace smieszne strony poprawek. Powiekszenie oczu, wyszczuplenie dolnej czesci twarzy i zmniejszenie nosa to byly dobre posuniecia, tylko niech nie przesadza z wargami i policzkami, po co. Chwala jej za to, ze nie przerobila noska na mikroskopijny jacksonowski. Przynajmniej w tym pierwszym rzucie poprawek.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 11:27
      Dziewczyna operacji plastycznych miała sporo, natomiast moja siostra czy ja jako dzieci i nastolatki miałyśmy inne rysy twarzy, z wiekiem się to zmieniło. A u siostry drastycznie, teraz jest piękną kobietą z długim nosem, mocnymi rysami, twarz szczupła.
      Jako dziecko była "pysią" ale nie że gruba, teraz jesz szczupła to i twarz zrobiła się bardziej "artstokratyczna".
      Ja zawsze miałam dobrze zarysowane kości policzkowe i ładny układ kości szczękowych ale patrząc na fotki jak miałam lat 15 a teraz to moja twarz nabrała również charakteru.
      U Siwiec nawet jakby nie ruszała twarzy to z wiekiem rysy by jej się wyostrzyły. Tak w okolicach 33-37 lat .
    • thea19 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 11:31
      tu masz całą kompilację zdjęć nt ewolucji twarzy
      tak w ogóle to ona wygląda na tych poprzerabianych zdjęciach dobrze, na tych z zaskoczenia i nieautoryzowanych... no cóż, jaka jest każdy widzi a ludzi brzydkich nie ma, są tylko niedoinwestowani https://i.wpimg.pl/784x/f5.pudelek.pl/7b0952aa5b50ab898fda65f17f4d2bf688cdcd37.jpg https://i.wpimg.pl/784x/d.wpimg.pl/1130635665--441949247/natalia-siwiec.jpg
    • astrologia333 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 12:27
      Uważam i zawsze uważałam Siwiec za piękną kobietę. Po prostu. W pewnym momencie swojego życia wyglądała po poprawkach fenomenalnie.Trochę sztucznie, ale jednak dobrze.
      Nie czarujmy się jednak CZAS leci. Jedni trzymają się lepiej, inni gorzej. Jedni dłużej, inni krócej. Ona dobija do 40, ma z 36/37 lat. Wiecznie jak 20 latka nie będzie wyglądać i żaden botoks jej w tym nie pomoże.
      Teraz też często oglądam Siwiec. Obserwuję ją na insta. Najpierw bo mi się jej kolor włosów spodobał(przed wizytą u fryzjera szukam inspiracji, to zapisuję i obserwuję żeby mieć pod ręką) potem zakochałam się w jej córce a następnie jakoś ich 2 miesieczny wypad w egzotykę mnie ujął, to podglądałam - z zazdrości. 😈
      Ona nadał prezentuje się ok. Ale...
      Mam też pewne przemyślenia w związku z nią a mianowicie, że jak wszystko chirurgia plastyczna ma swoje plusy i minusy.
      Oprócz oczywistego zatracenia się w niej i braku umiaru zauważam, że kobiety, które szperają w urodzie od bardzo młodych lat w większym zakresie, w późniejszym okresie nie tak znowu podstarzałym istotnie rozpadają się na twarzy. Coś co było zrobione po 20 roku życia fenomenalnie lub chociaż dobrze i prezentowało się jakoś, po trzydziestce zaczyna żyć swoim życiem.
      Dziwne rzeczy dzieją się z nosem Siwiec. Coraz bardziej widać, że żyje swoim życiem i patrzac na niego czasem mam wrażenie, że się rozpada.

Podobny przykład obserwuję u uczestniczki HP ( dzięki to tutaj się dowiedziałam, że coś takiego jest i zajrzałam)

Martyna ma zaledwie 24 lata a zrobiła nos, usta i na bank ma jakieś wypełniacze. Wygląda teraz nieźle, czasem naprawdę super. Na pewno nie naturalnie ale jest wow. Niestety czasem idzie się wystraszyć. Oddam cały majątek, że po 30 roku życia jej twarz zacznie żyć swoim życiem i widok będzie straszny. Teraz broni się młodością i tym że jest ładna.

https://img.styl.fm/resize/w1200/newsy/wp-content/uploads/2020/03/rel-27.jpg
      • aandzia43 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 13:12
        "Coś co było zrobione po 20 roku życia fenomenalnie lub chociaż dobrze i prezentowało się jakoś, po trzydziestce zaczyna żyć swoim życiem."

No nie, dobrze zrobiony nos czy oczy pozostają dobrze zrobione, pod warunkiem że się w nich nie grzebie dalej tylko zostawia w spokoju. Oczywiście twarz się starzeje i zmienia w związku z tym, ale to normalne. Niestety są panie popadające w przesadę. Po kiego grzyba fajny i pasujący do twarzy nos po pierwszej udanej operacji przerabiać na jacksonowski wytwór nosopodobny?
        • fornita111 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 13:46
          aandzia43 napisała:

> No nie, dobrze zrobiony nos czy oczy pozostają dobrze zrobione, pod warunkiem że się w nich nie grzebie dalej tylko zostawia w spokoju.
          No pewnie, ze tak. W hollywiod cala masa gwiazd i gwiazdek po operacjach, ktore z tym nie przesadzaja i fajnie wygladaja- np Aniston, Jolie.
      • nolus Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 13:26
        astrologia333 napisała:

>
        > Podobny przykład obserwuję u uczestniczki HP ( dzięki to tutaj się dowiedziałam
        > , że coś takiego jest i zajrzałam)
        >
        > Martyna ma zaledwie 24 lata a zrobiła nos, usta i na bank ma jakieś wypełniacze
        > . Wygląda teraz nieźle, czasem naprawdę super. Na pewno nie naturalnie ale jest
        > wow. Niestety czasem idzie się wystraszyć. Oddam cały majątek, że po 30 roku ż
        > ycia jej twarz zacznie żyć swoim życiem i widok będzie straszny. Teraz broni si
        > ę młodością i tym że jest ładna.
        >
        > https://img.styl.fm/resize/w1200/newsy/wp-content/uploads/2020/03/rel-27.j
> pg

Uroda typowo słowiańska - cienkie wlosy, małe oczy i płaska twarz. Wygląda jak mix typowej Polki z typowa Rosjanka...To co mi się w jej urodzie nie podoba to właśnie oczy i kości policzkowe, taki typ kości policzkowych jest raczej charakterystyczny dla Rosjanek.
        • simply_z Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 16:36
          tak tylko, że kości policzkowe w pewnym momencie wyglądają całkiem ok. Twarz nie zapada sie w późniejszym wieku tak jak przy twarzach bardzo pociągłych. Zresztą modelki czesto mają słynne kości, po prostu twarz wygląda plastyczniej. Chyba nawet B. Hadid zrobiła sobie kości.
        • alessa28 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 15:04
          grrruu napisała:

> Ta 24 latka nie wygląda super, normalnie kobieta w tym wieku ma jeszcze dużo św
          > ieżości, a nie wygląda jak dobrze zrobiona trzydziestolatka

dokladnie.jaka to zaleta wygladac majac 24 lata jak zbotoksowana 30 tka?

jej rowiesniczki ,ktorych albo nie stac na takie zabiegi albo ich po prostu nie chca,beda wygladac jakjej corki,a w najlepszym wypadku mlodsze siostry.

i pamietajmy ze czas leci -ani sie obejrzy jak stuknie jej ta magiczna 30 a potem to juz rownia pochyla ,jakktos ma takie inklinacje.

figura za to fajna,niemniej nie wiem ile w tym photoshopa (co na insta jest absolutna norma ) a ile prawdy
          • astrologia333 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 15:11
            Toż to o tym mówię. Na teraz wygląda wow. Może nie świeżo i naturalnie ale wow. Można się burzyć, mieć inne gusta, ale nie oszukujmy się...
            Niestety to efekt na max 10 lat, bo już teraz można się przestraszyć w pewnych sytuacjach jej twarzy. Widziałam i przeżyłam. A za 10 lat ta twarz zacznie żyć swoim życiem. Czy warto? Moim zdaniem nie.
            • grrruu Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 16:12
              Kwestia gustu. Dla mnie nie ma niczego wow w dziewczynie jak spod sztancy, typowej instaślicznotce, do tego ma nieproporcjonalnie duże usta. Wow to była np. młoda Natalia Vodianova. Przy czym nie uważam, że medycyna estetyczna jest zła, ale co innego poprawić np. fatalny nos, który psuje proporcje twarzy, czy wyrównać asymetrię ust, a co innego wyjść z gabinetu jako kolejny klon z instagrama.
              • astrologia333 Re: Plotkarsko- twarz Siwiec 01.05.20, 16:32
                Przepraszam ale porównywanie jednej instapanny do Modelki to takie trochę słabe jest. Jeśli tylko takie kobiety mogą być wow, to my z ulicy to od razu idźmy do wora pt pasudy. Ja nigdy nie zrobiłabym wrażenia wow czy naturalnie, czy w makijażu czy nawet po poprawkach jak owa modelka czy sztuczna Martyna.
                Że my w worach nie chodzimy to cud.

Zaraz się dowiemy że Martyna jest brzydka bo jest zrobiona. Nie jest brzydka, jest bardzo ładna i jest wow. Może się podobać, lub nie. Można chcieć tak wyglądać lub nie, ale bądźmy realistami. Problem w tym, że to efekt na kilka lat, na dodatek Sztuczny, co mocno rzuca się w oczy. Po 30 bedzie dramat.