Dodaj do ulubionych

Inowrocław- co polecacie?

14.06.20, 16:50
Mam w sobotę rano odebrać coś w Inowrocławiu. W życiu tam nie byłam ale skoro już się wybieramy to możemy zostać do pon rano. Co polecacie zwiedzić/zobaczyć w samym mieście lub okolicy? Będziemy z dzieckiem prawie 3letnim.
Obserwuj wątek
      • gramag Re: Inowrocław- co polecacie? 14.06.20, 19:00
        Na Tężnie aktualnie nie można wejść, byliśmy w czwartek. Minigolf też zamknięty ale może do kolejnego weekendu coś się zmieni. Mini zoo - tego nie ma już kilka lat, są Ogrody Papieskie. Zostaje tylko plac zabaw i stawek. Ewentualnie spacer do Rynku i szukanie po drodze wiewiórek z brązu. Jest też dość fajny plac zabaw na Rąbinie, niedaleko kina. I kolejny przy SkateParku.
        Kruszwica z Mysią wieżą i rejsem po Gople jest fajnym pomysłem.
        Trzylatkowi może się też spodobać wycieczka do Myślęcinka (ale nie wiem, co z atrakcji będzie dostępne w obecnej sytuacji) www.myslecinek.pl/
    • mmoni Re: Inowrocław- co polecacie? 14.06.20, 18:22
      Również polecam Solanki. Do śródmieścia nie ma się co zapuszczać, nie ma tam nic ciekawego dla 3latka, może poza dobrą lodziarnią na rynku. Chociaż pamiętam, że jak byłam mala, to podobała mi się kolekcja szklanych przycisków do papieru w miejscowym muzeum, ale nie wiem, czy na współczesnym 3-latku to zrobi wrażenie.

Może zróbcie wypad do Kruszwicy? Można się wdrapać na Mysią Wieżę i przejechać statkiem Rusałka po Gople (sprawdzić, czy czynne).
    • runny.babbit Re: Inowrocław- co polecacie? 14.06.20, 23:07
      W samym Inowrocławiu polecam park solankowy, jest fajny plac zabaw, siłownia zewnętrzna, przepiękny ogród zapachowy. Tężnie niestety zamknięte. W parku masz kilka lodziarni, można też zjeść niezły obiad w tamtejszych restauracjach. Z okolicy masz do wyboru Bydgoszcz i Toruń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka