Dodaj do ulubionych

forum a LGBT, coś tu nie gra

10.08.20, 07:43
Tak przy okazji wysypu "tęczowych" wątków zastanawiam się jak to jest z ematkami. Nick jednorazowy.

Temat i temperatura dyskusji dowodzą, że bardzo wiele ematek jest bardzo głęboko zaangażowanych w temat LGBT i poświęcają mu dużo czasu i energii, co dowodzi, że jest to dla nich życiowy priorytet.

Zakładając że na forum pisuje mniej lub bardziej regularnie kilkadziesiąt osób, a trzeba doliczyć co najmniej kilka razy tyle obserwujących, to biorąc pod uwagę statystykę, kilkanaście osób powinno identyfikować się jako LGBT, z tego co najmniej kilka regularnie tutaj piszących.

Tymczasem do tej pory nikt się przyznał tutaj, że jest LGBT, ani nie nie napisał, że jego dziecko albo partner jest LGBT. Jest sporo forumowych aktywistek walczących zaciekle o "tęczowe" prawa, ale wszystkie są zdecydowanie hetero (albo po prostu nie przyznają się), chyba tylko jedna z popularnych forumek kiedyś pisała, że jest biseksualna. Za to bardzo dużo osób ma "znajomych" LGBT wśród sąsiadów, przyjaciół, dalszej rodziny itp. A przecież statystycznie na tym forum powinna być względnie spora reprezentacja takich osób, tym bardziej że ematki są asertywne, wyzwolone i piszące na rożne wrażliwe tematy, więc nie powinny mieć problemu z własnym forumowym comingoutem, albo comingoutem najbliższych. Zastanawiające jest właśnie to, że wszystkie piszą z pozycji hetero, co statystycznie powinno być bardzo mało prawdopodobne.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka