Dodaj do ulubionych

problem higieny - nowy pracownik

10.08.20, 22:15
co zrobić? pracownik (nowy, ale to akurat chyba bez znaczenia, bo i z długoletnim można mieć ten problem) nie pachnie fiołkami, to nawet nie jest zapach potu, tylko taka mieszanka z kilku(nastu) dni. Nie wiem może to choroba, może to kwestia sztucznych ubrań, ale problem nieprzyjemny dla otoczenia jest. Jak zareagować? co robisz ematko w takiej sytuacji?
Obserwuj wątek
    • rinoa_woman Re: problem higieny - nowy pracownik 10.08.20, 22:31
      Po prostu pytam czy coś mu dolega czy po prostu nie lubi się myć. Z takimi ludzmi raczej nie ma innej opcji. Trzeba z grubej rury albo wcale. Miałam w średniej szkole 2 takie przypadki. Pierwszy to chłopak, wiecznie w tych samych ciuchach, z długimi non stop brudnymi włosami, cuchnął jak padlina. Inni chłopacy z mojej klasy, którzy z nim mieszkali w internacie nie wytrzymali i siłą zaciągnęli go pod prysznic - od razu była różnica, choć on sam twierdził że jest mu bez przerwy gorąco i strasznie się poci, fakt w grudniu chodził w samym tshircie. Drugi przypadek koleżanka, nie śmierdziała jakoś wybitnie, ale było czuć, zapytana dlaczego tak "pachnie" odpowiedziała, że nie lubi się myć i żyje w myśl zasady częste mycie skraca życie. Nie dało się jej zreformować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka