20.08.20, 23:53
Czyli już naprawdę koniec radia, na którym wychowały się całe rzesze słuchaczy?
Bardzo mi żal.
Obserwuj wątek
          • damartyn Re: Trójka 21.08.20, 00:50
            bywalec.hoteli napisał:

> Leciała sieczka jak w Zetce czy eremefie ?
            >
            Najpierw był nowy prowadzący, totalnie nieradiowy głos. Irytacja.
            Później muzyka rodem z dyskoteki typu:
            www.youtube.com/watch?v=0M7AX1M4fH8
            Myślę ki diabeł? Zaglądam na polskie wiadomości i eureka! Już wiem.
            Daleka jestem od komentarzy PiS -sris, PO- po co ci to. Przepychanka, polityka w wydaniu radiowym mnie nie jara.
            Słucham Trójki popołudniami, bo po prostu lubię.
            Lubię korespondencje Wałkuskiego, lubię Zozunia. Piątkowe " Co w mowie piszczy".
            Patrycjusz Wyżga ma głos dla którego można okraść bank i dobrowolnie poddać się karze, a Kuba Strzyczkowski ma to co coś, o co wielu prezenterów radiowych nawet się nie ociera.
            Po poprzednich zmianach szat nie rozdzierałam, bo życie jakie jest każdy widzi i zawsze coś tam jednak dla siebie w tym radiu znalazłam.
            Aż do dzisiaj. No nie da się.
    • koraleznasturcji Re: Trójka 21.08.20, 08:29
      Ano koniec.

Zastanawia mnie tylko (hobbystycznie, już żadnych nadziei nie mam), co to za jeden, ten nowy dyrektor. Co go skłoniło do przyjęcia posady? Gostek musi wiedzieć, że słuchalność gwałtownie spadnie, że straci większość dziennikarzy i że za te "swoje błędy", zostanie odwołany przez małpę z brzytwą z zarządu Polskiego Radia. Ten cały Narkiewicz może mieć mniej czasu niż Kuba Strzyczkowski. Tak bardzo chce za kilka lat szukać pracy jako grabarz kultowej stacji?
      • maslova Re: Trójka 21.08.20, 10:14
        No dokładnie. Przecież od początku było wiadomo, że Strzyczkowskiego zostawią tylko na czas wyborów, żeby uspokoić suwerena. Teraz znaleźli byle pretekst, by go wywalić z Trójki. Naprawdę, nie wiem, na co Kuba liczyl. Najlepsze, że wyrzucili go dzień po tym, jak sam, dobrowolnie, oddał swój program "Za a nawet przeciw" innemu redaktorowi, ponieważ, jak stwierdził, nie da rady łączyć prowadzenia programu z pełnieniem funkcji dyrektora 😄😄😄
        • sumire Re: Trójka 21.08.20, 11:14
          Strzyczkowski, podejrzewam, wierzył, że jego słabo maskowany światopogląd mu pomoże. Jednak zdumienie pozostałych dziennikarzy, którzy myśleli, że Trujka zostanie uratowana i teraz "czują się oszukani" mnie naprawdę zadziwia big_grin Zrozumiałabym jeszcze młodych idealistów, ale nie ludzi, którzy mają po 20 lat stażu w tej uroczej branży...
        • lellapolella Re: Trójka 21.08.20, 11:54
          Taa, czytałam o tym. Jakiś 'przyjaciel' musiał mu podsunąć to rozwiązaniewink Co do meritum, cóż, ja wiedziałam, że tak będziewink Dziwię się, że ktokolwiek miał wątpliwości.
    • areyoubetter Re: Trójka 21.08.20, 14:14
      Nie słuchałam trujki już od dłuższego czasu, przerzuciłam się na tokfm, ale jednak... nie chce mi się wierzyć, że nie będzie już stacji, na której się wychowałam. Brak mi słów, albo raczej te, które mi przychodzą do głowy nie nadają się do publicznych wypowiedzi, żeby wyrazić co czuję. Właściwie to tak jakby zniknął jakiś członkek rodziny sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka