Dodaj do ulubionych

Myjka do prania tapicerki

20.09.20, 15:22
polećcie coś....
Na stanie pies i kot plus jadamy w salonie. Chcialabym raz na jakiś czas wyprac tapicerkę na kanapie, fotely i krzesłach.
Możecie polecić coś w miarę kompaktowego? I nie kosmicznie drogiego?
Obserwuj wątek
    • h_albicilla Re: Myjka do prania tapicerki 21.09.20, 13:08
      Ja mam ok 20m2 wykładziny +sofy i do takiej ilości prania raz na pare miesięcy używam zwykłego woła roboczego za jakieś 250 zł czyli odkurzacza Karcher wd3. Pranie oczywiście trzeba zrobić ręcznie bo ta wersja nie jest piorąca- szczotką, spryskiwaczem czy innymi sposobami polewania wodą. Następnie zbieram to wszystko karcherem i mam załatwione. Na codzień (po wysuszeniu wszystkich częsci) odkurzacz służy jako zwykły odkurzacz na sucho. Do prania kupiłam specjalną ssawkę do zbierania wody z dywanów i tapicerki na allego (pochodzi z innego modelu ale pasuje do wd3) i zmywalny filtr.

Tyle że kompaktowy to ten karcher absolutnie nie jest. Myślę, że większość odkurzaczy które mają funkcję zbierania wody (pewnie jak się poszuka to sa mniejsze) mogłyby sie sprawdzić jeśli da się do nich dopasować odpowiednią ssawkę taką jak mają odkurzacze piorące. Próbowałam zwykła małą ssawką do odkurzania dywanów, też da się usunąć nią wodę z wykładzin, ale mniej niż tą specjalna do piorących

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka