Dodaj do ulubionych

Napuszczanie na sędziów

15.10.20, 13:00
Nasiliło się w kampanii prezydenckiej, znalazło upust w ściganiu sędziego Tulei i odebraniu immunitetu sędzi Morawiec a teraz - dla utwierdzenia społeczeństwa w przekonaniu , że "za sędziów trzeba się wziąć", powstał serial "Kasta". Emamy może widziały? I na to idą pieniądze, które mogły być wykorzystane na ważne cele społeczne i zdrowotne.
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Napuszczanie na sędziów 15.10.20, 13:06
      Nie. Nie oglądałam. I nie będę oglądać. Natomiast zupełnie mnie to nie dziwi. PiS jest świetne w napuszczaniu ludzi na pewne grupy, np. lekarzy, prawników (podejrzewam, że nie tylko sędziom się dostanie), no i generalnie "wykształciuchów." I to zawsze znajdzie odzew wśród ludzi z kompleksami.
      • tiszantul Re: Napuszczanie na sędziów 15.10.20, 15:33
        "będę oglądać. Natomiast zupełnie mnie to nie dziwi. PiS jest świetne w napuszczaniu ludzi na pewne grupy"

Forum ematka jest antypisowskie, a jatki odchodzą tu epickie. Wiele osób wchodzi tu właśnie po to, żeby zobaczyć, jak wygląda prawdziwa epicka jatka. Polecam wątek "kobiece forum". PiS napuścił uczestniczki?
    • maly_fiolek Re: Napuszczanie na sędziów 15.10.20, 14:39
      Oglądałam, kawałek odcineka, nie zdzierżyłam. Straszna propaganda i granie na uczuciach. Sędzia niesprawiedliwy, niedostępny, wywyższający się, nieczuły, nonszalancki. Z drugiej strony biedna kobieta, skrzywdzona, uczciwa szukająca sprawiedliwości, kochająca zwierzęta.
      Brrrr.
      • daniela34 Re: Napuszczanie na sędziów 15.10.20, 14:53
        ksawery.bar napisał:

> pytanie tyl
        > ko czy to źle czy dobrze dla wyroków?

A nie, fantastycznie. Tylko mam jedno pytanie, po co a takimm razie utrzymywać sądy. Zostawic tylko prokurature a zaoszczędzone pieniądze wydać na 500+

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka