Dodaj do ulubionych

Geniusz lekarzy w Poslce

19.10.20, 12:40
Czytajac watek slonko1335 oraz inne doszlam do wniosku ze lekarze w Polsce maja specjalna moc, a mianowicie wiedza ktorzy pacjenci maja covid a ktorzy nie. To jest genialne i unikalne na skale swiatowa. Korzystajac z ich umiejetnosci wiekszosc krajow moglaby uniknac ekonomicznego kryzysu. Zbiorowy Nobel to malo. 😀😀
Obserwuj wątek
    • magdallenac Re: Geniusz lekarzy w Poslce 19.10.20, 14:34
      Wydaje się, że w Polsce się to wszystko sypie, nikt już tego nie ogarnia i nie ma jakichś odgórnych wytycznych. Moja siostra pracuje w szpitalu uniwersyteckim (teraz chora na Covid, więc cała rodzina na kwarantannie) pół oddziału zakażone, wkrótce nie będzie ludzi do pracy. Jakaś masakra...
    • sarah_black38 Re: Geniusz lekarzy w Poslce 19.10.20, 16:02
      ritual2019 napisał(a):

> Czytajac watek slonko1335 oraz inne doszlam do wniosku ze lekarze w Polsce maja
      > specjalna moc, a mianowicie wiedza ktorzy pacjenci maja covid a ktorzy nie.

Ponoć motywuje ich 45 zeta od łebka za teleporadę, 75 jak covidowy pacjent przyjdzie do przychodni a stówa za wizytę w domu. Stąd teraz mamy te tysięce zakażonych dziennie wink tongue_out bo prawie bezbłędnie diagnmozują.

Właśnie jestem po telefonie do POZ, o dziwo za trzecim razem pani podniosła słuchawkę. Umówiłam się dopiero na środę na teleporadę z bolącym kciukiem. Nie pomogło , że to kciuk w ręce po mastektomii ... kogo to obchodzi ??? ... i boli inaczej jak przy zastoju chłonki ... .A boli jak diabli tongue_out. Nie mogę nic robić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka