Dodaj do ulubionych

Świnka 🙃

22.10.20, 11:41
Obserwuj wątek
    • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 11:46
      A teraz pytanie:

Czy zrobiłyście ostatnio coś niemądrego/zaskakującego/kretyńskiego/niezwykłego, żeby sobie poprawić humor?

Np. ja robiąc zakupy, przy kasie kupiłam sobie niespodziankę, w sposób zupełnie bezmyślny (tzn. wiem, po co te niespodzianki leżą akurat przy kasach, ale postanowiłam mieć to gdzieś). I w czekoladkach znalazłam taką właśnie świnkę smile Śliczna, nieprawdaż? big_grin

Poza tym założyłam t-shirt w Fistaszki (ubierające choinkę smile ), ale pod sweter więc, nie wiem czy się liczy.
      I zestaw majtek z leniwcami sobie sprawiłam (ale potrzebuję - jakichś, niekoniecznie w leniwce - więc nie wiem, czy się liczy tongue_out).
      • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 12:13
        Bo ja wiem? Kupiłam koniowemu bardzo wieśniacki, brokatowy kantar w którym wygląda jak Zenek na scenie 😅
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 12:15
          Zdecydowanie przesadzasz!
          Ale pisze to osoba, lubiąca świecidełka (bo czemu nie? smile ) i nie śledząca poczynań estradowych niejakiego Zenka Coś-Tam.
      • kornelia_sowa Re: Świnka 🙃 22.10.20, 12:22
        le pod sweter więc, nie wiem czy się liczy.

Nie, pod swetrem się nie liczy. Mało kozackie

Co zrobiłam niemądrego?
        Przecytłam wpis lajtovej, w ktorymś wątk i okrasiłam "araceli". Mdli mnie teraz i sama jestem sobie winna
      • hrabina_niczyja Re: Świnka 🙃 22.10.20, 13:04
        Ubrałam choinkę.
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 13:07
          Serio?
          Wow! Ja już zaplanowałam że 2.11 wyciągnę pierwsze ozdoby smile Prawda, że Gwiazdka działa kojąco? Nawet nie wiem, na czym to dokładnie polega, bo racjonalnie to kupa roboty przecież big_grin
      • folivora Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:51
        Dobra dobra, poproszę o link do majtek z leniwcami - jestem szaloną fanką leniwców, ich zadowolonych pyszczków i ogólnego trybu życia!
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:57
          Proszę uprzejmie:
          allegro.pl/oferta/figi-damskie-2-pak-w-gwiazdki-biale-z-leniwcem-s-y-8721868821
          (dokładnie rzecz biorąc, połowa jest z leniwcem wink )
      • majenkir Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:10
        Weszliśmy ze znajomymi do takiego małego sklepu w Maine i długo rozmawialiśmy z właścicielami, a na koniec mój mąż mówi, że wypada coś kupić. No więc wzięłam tego misia, a teraz myślę „na cholerę mi on?”
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:12
          Ale słodki! smile
      • starzystka_gazety Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:54
        I Ty się obrażasz, jak ludzie piszą, że ciągle jakieś pierdoły kupujesz...

Świnka - de gustibus. Wężykiem.

Różne rzeczy na poprawę humoru robię, ale nic w nich n/z/k/n. Są zgodne z moją intuicją i wewnętrznymi przekonaniami i jako takie są absolutnie uprawnione i pożądane.
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:57
          No faktycznie, ciągle kupuję sobie niespodzianki dla dzieci. Weź przestań. Nigdy chyba nie kupiłam, bo jak byłam mała to ich nie było, kilka kupiłam córce swego czasu.
      • starzystka_gazety Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:55
        Xsa zgubiłaś...
      • beata_ Re: Świnka 🙃 22.10.20, 22:08
        Ja sobie kupiłam koszulki z napisami:
        1. I'm not a morning pearson
        2. This is my too tired to function T-shirt

Sama prawda! big_grin
    • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 11:47
      Jednorożec
      • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 11:48
        big_grin
        Cudny!
      • cichadziewuszka Re: Świnka 🙃 22.10.20, 12:54
        Ja też chcę!
        • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 12:55
          Był w zestawie dla dzieci w Burger King 😂
          • majenkir Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:05
            To chyba dla bardzo niegrzecznych dzieci? 💀👹😂
      • annajustyna Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:55
        Też takiego mamy. I jeszcze w wersji diabolicznej.
      • premeda Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:13
        Te zęby są straszne 🙈
      • ginger.ale Re: Świnka 🙃 23.10.20, 15:16
        Była taka piosenka Cute but psycho, wypisz wymaluj jak ten jednorożec 😂
    • rosapulchra-0 Re: Świnka 🙃 22.10.20, 13:13
      Fajna świnka smile
      Siedzę od dwóch tygodni w domu, dziś chcę jechać na test, bo mi się już kwarantanna kończy. Zakupy robi mąż, dokładnie według listy, więc na razie nic "głupiego" nie kupił.
    • solejrolia Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:34
      Kupiłam obraz (właściwie mały obrazek).
      Przedstawia koguta.
      Niestety, za absurdalną kwotę.
      Ustawiłam koguta w kuchni, bo mi tak wizualnie pasował, jak mąż dowiedział się, jaką kwotę wydałam, to mnie opierdzielił- kogut jest zbyt cenny, żeby stał oparty o ścianę, w dodatku na mikrofali, i chłonął wyziewy prażonego popkornu.
      Więc latałam z kogutem po mieszkaniu, przytykając go, to tu, to tam, szukając odpowiedniej miejscówki. I na szczęście znalazłam, w małym korytarzyku (musiałam zdjąć ze ściany inny łobrazeczek)
      i mąż zaakceptował.
      ufff...

wink
      • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:38
        big_grin
        A swoją drogą, mężów nie należy narażać na stres, wynikający z cen kupowanych przedmiotów, szczególnie sztuki, antyków, itp wink
        Też mam kogucika w kuchni, z Kazimierza, ale takiego za grosiki, więc może bezkarnie wdychać opary z tostera smile
        • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 14:58
          Ja sprawę koguta w kuchni rozwiązałam inaczej- mam talerze z kogutem :p
    • kkalipso Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:00
      Ani to zaskakujące, ani niezwykłe, ale pierwszy raz nałożyłam sobie maseczkę do włosów przed myciem na 30min. a nie po i powiem, że włosy miałam cudne jak po kreatynie. Będę tak robić częściej.
    • alpepe Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:08
      kupiłam nausznice i pierścionek z kolecji Cassiopeia firmy YES.
      • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:11
        Wuguglałam, bardzo ładne smile
      • mikams75 Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:23
        fajne, a jak ci sie nosi nausznice? Ja kupilam jedne, ale nie dalam rady nosic, kupilam drugie, mniejsze ale tez sie w nich mecze. Wg sprzedawczyn mam odpowiedni ksztalt uszu, ale moze to kwestia przyzwyczajenia?
        • kosmos_pierzasty Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:46
          Też mam z nimi złe doświadczenia. Nie leżą, jak powinny, spadają... Mówisz, że o kształt uszu chodzi? Szkoda. Bo ładne są.
          • mikams75 Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:58
            tak mi mowily sprzedawczynie, ze trzeba miec odpowiedni ksztalt uszu. Mnie sie trzymaja, ale sa niewygodne.
    • mikams75 Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:25
      kupilam kolejne roslinki, choc mi dbanie o nie slabo idzie i juz ledwo zyja, ale trudno, troche sie nimi nacieszylam.
      • majenkir Re: Świnka 🙃 22.10.20, 16:57
        O, to moje ulubione zakupy smile.
    • mona-taran Re: Świnka 🙃 22.10.20, 15:58
      Nie wiem dlaczego, ale czytając ten wątek naszła mnie ogromną wręcz ochota na mleczko w tubce... 🤔
      • majenkir Re: Świnka 🙃 22.10.20, 16:57
        Jestes w ciazy. tongue_out
      • ginger.ale Re: Świnka 🙃 23.10.20, 15:19
        mona-taran napisała:

> Nie wiem dlaczego, ale czytając ten wątek naszła mnie ogromną wręcz ochota na m
        > leczko w tubce... 🤔

😂
        A sprzedają takie cudo u Was?
        • mona-taran Re: Świnka 🙃 23.10.20, 15:20
          Musiałabym się specjalnie wybrać do polskiego sklepu to jest szansa że znajdę, ale mi tam wybitnie nie po drodze
    • zuzia555 Re: Świnka 🙃 22.10.20, 17:49
      Fajna☺️

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka