Dodaj do ulubionych

kraina wolnych

05.11.20, 14:31
Cholera, czy ci Amerykanie pogubili liczydła? Od dobrych dwunastu godzin nic się nie zmienia, wyniki z Arizony i Newady znam już na pamięć. Ja rozumiem, że hymn zobowiązuje, tym niemniej ja się stresuję i żądam wiadomości! wink
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: kraina wolnych 05.11.20, 14:37
      W samej Pensylwanii mają 12 milionów mieszkańców. Do tego dochodzą karty korespondencyjne; dochodzą różne metody głosowania (postawienie krzyżyka jest dla nich za trudne w związku z czym kombinują np. z dziurkaczami, jak na Florydzie). To nie UK gdzie wyniki z okręgów jednomandatowych w zasadzie są po 12 godzinach, pomijając okręgi najbardziej oddalone jak jakas wyspa na Kanale tongue_out).
    • kryzys_wieku_sredniego Re: kraina wolnych 05.11.20, 15:08
      Mnie zawsze dziwią te minimalne różnice w głosach , taki wielki kraj, tyle milionów ludzi, tam w jednym stanie żyje często więcej osób uprawnionych do głosowania niz w całej Polsce i litości na koniec różnica jest w kilku tysiącach?
      • alaveda Re: kraina wolnych 05.11.20, 17:05
        Poza Kalifornią mającą niecałe 40 mln ludności czyli porównywalnie do Polski, w każdym stanie liczba ludności, a tym samym uprawnionych do głosowania uprawionych do głosowania jest znacznie mniejsza niż Polsce.

"Często" to ty chodziłaś na wagary na geografii.
    • malia Re: kraina wolnych 05.11.20, 15:23
      Asia, przyprawiłaś mnie prawie o zawał, przeczytałam jedynie tytuł wątku i pomyślałam, że zapomniałaś się przelogować i jesteś bywalcem. Bardzo cię za to przepraszam.
      A co do tematu, to masz oczywiście rację, liczą podejrzanie długo, teraz chyba głosy korespondencyjne
    • magdallenac Re: kraina wolnych 05.11.20, 16:48
      My siedzimy, jak na szpilkach, prawie swietujemy zwyciestwo Bidena. Dla wszystkich pan z forum cierpiacych na rozdwojenie jajnik, ktore pisza PiS wypierdalac, ale twierdza, ze dla Polski byloby lepiej gdyby trump wygral- specjalna dedykacja.
      • magdallenac Re: kraina wolnych 05.11.20, 16:49
        magdallenac napisała:

> My siedzimy, jak na szpilkach, prawie swietujemy zwyciestwo Bidena. Dla wszystk
        > ich pan z forum cierpiacych na rozdwojenie jajnik, ktore pisza PiS wypierdalac,
        > ale twierdza, ze dla Polski byloby lepiej gdyby trump wygral- specjalna dedyka
        > cja.
        * jazni oczywiscie, nie jajnik😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka