mama333 01.12.20, 08:30 Warto zrobić? myślę o twarzy rozszerzone pory. Zwiotczała skóra . Rozważam też piersi . Ile musi być zabiegów . W gabinecie same ochy i achy .wolałabym opinie kobiet które robiły 😁😜 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj