Dodaj do ulubionych

Przeciwciała...wyniki

05.05.21, 23:24
Zbadałam dziś: 1872 BAU (33,8Bau). Jestem 3 miesiące po pierwszej dawce AZ ( przed pierwszą dawką szczepienia badałam przeciwciała - wynik, niestety w innym labie robiony więc trudno porównać: miałam wtedy powyżej 250 U/l (0,80U/ml i byłam bardzo zaskoczona, bo chora nie byłam). Jakieś 1,5 miesiąca po pierwszej dawce byłam w kwarantannie (w jednym domu z chorym na covid mężem, nic mi nie było). Czy w takiej sytuacji nie powinnam mieć przełożonej drugiej dawki?
Obserwuj wątek
      • 8babek Re: Przeciwciała...wyniki 06.05.21, 00:46
        Szczepi się nie tylko ozdrowieńców ale wszystkich zaszczepionych niedługo będzie się szczepić jeszcze raz.... Dopóki rządy płaca i niczego nie żądają w zamian to dla farmy żyć a nie umierać.
        I to nawet nie muszą być szczepionki - wystarczy ze tak się te kuracje genetyczne nazwie..
        Umierać mogą co najwyżej ludzie z powodu skutków ubocznych ale przecież nawet nauka musi zrobić jakieś testy i eksperymenty?
        Sami na własne życzenie poddają się tym eksperymentom.To się nazywa postawa i poświecenie dla ludzkości
        O w takiej Polsce, pomimo ze widać co się dzieje z AZ i JJ ze niektóre kraje zatrzymały to i tak tam kolejki ... podobnie jak w Afryce.
        Wystarczy ludzi porządnie wystraszyć, powiedzieć w TV ze to zalecają naukowcy amerykańscy i dostęp do galerii ograniczyć i zrobią wszystko.

Do zobaczenia za kilka miesięcy w kolejce po 3 dawkę smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka