Dodaj do ulubionych

First minute

13.07.21, 17:21
Od kiedy właściwie?
Chciałabym coś kupić na przyszły rok luty/marzec. Kiedy szukać?
Jakieś oferty widzę, ale są denne, powinnam zacząć kopać we wrześniu? W październiku? Listopadzie?? Grudniu????
Nie mam doświadczenia, rzadko kupuję wakacje w ogóle, a już właściwie nigdy na luty.
Obserwuj wątek
    • chococaffe Re: First minute 13.07.21, 17:34
      Ja mam rezerwacje zakwaterowania tylko na bookingu, z mozliwoscią bezkosztowego odwołania kilka dni przed planowanym przyjazdem. Zwykle tak robię jak zobaczę fajną ofertę, potem tylko sprawdzam czy jest fajniejsza.

Na marginesie -hotel na obecny lipiec rezerwowałam w grudniu. Ten sam hotel miał o wiele lepszą ofertę w maju - zrobiłam nową rezerwację a poprzednią anulowałam.

Linie lotnicze teraz też często mają ofertę bezkosztowej zmiany rezerwacji, nawet w najtanszej taryfie (co najwyzej trzeba wyrównać jeżeli loty na nową datę są droższe - ale tego trzeba pilnować)
    • mia_mia Re: First minute 13.07.21, 17:39
      Słaby moment na kupowanie wyjazdu z takim wyprzedzeniem, ja zimowe nawet przed pandemią kupowałam w wersji LM. My w tym roku wykorzystujemy bon z zeszłego, a i tak nie mamy 100% pewności, że za miesiąc się uda wyjechać, żeby to wyglądało jak odpoczynek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka