28.08.21, 22:18
www.youtube.com/watch?v=fEq3LgaD9bM - właśnie leci w TVP Dokument. Jaki macie stosunek do takich polowań?
Obserwuj wątek
    • nickbezznaczenia Re: Safari 28.08.21, 22:20
      Nie. Po prostu nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka